Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Rīgā, Granīta ielā - iAuto

Valsts policija aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Rīgā, Granīta ielā 6

 

Foto: iAuto.lv

VP | 28.oktobris 2025 8:25

Šā gada 10. oktobrī ap pulksten 07.47 Rīgā, Granīta ielā 13A notika sadursme starp automašīnu KIA un velosipēdu Cyclo Cross.

Velosipēda vadītāja minētajā ceļu satiksmes negadījumā guva miesas bojājumus un tika nogādāta medicīnas iestādē, kur vēlāk no gūtajiem traumām mira.

Valsts policija aicina atsaukties ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus, kuri var sniegt jebkādu izmeklēšanai noderīgu informāciju, zvanot pa tālruņa numuru  67219781, 27081537 vai 112.

 
Visi komentāri
 
0pis 28.oktobris 2025 8:53
0 0 Atbildēt

Vai izmeklētāji nav par ātru sākuši meklēt iespējamos lieciniekus? Saprotu, ka kantoris ir pārslogots, bet iedot māceklim uzdevumu "uzrakstīt un ielikt plašsaziņas līdzekļos ziņu, adresētu negadījuma lieciniekiem" - arī tam nebija laika un resursu? 

Kļūst baisi, saprotot ka par savu nodokļu naudu sabiedrība pretī saņem nevis efektīvu aizsardzību, bet PPieku, kas ignorējot likumu, liek vienu sodu pēc otra.

Vernons 28.oktobris 2025 15:50
0 0 Atbildēt

Kad atsitās, tad ieraudzīja! CSL 19. pants! CSN 100. punkts! Un kādam jābūt vello aprīkojumam? Braucējam jābūt arī vestei!

Kriminālprocesa Likuma 377. pants attaisno, jo nebija nozieguma sastāva no auto vadītāja puses.

0pis 28.oktobris 2025 17:32
0 0 Atbildēt

Atkal Vernonam viss jau skaidrs....vai velosipēdistam bija vai nebija gaismas? Veste? Auto vadītājs bija pamodies?? Varbūt reibumā? Ja zini - uzraksti. Ja nezini - nejauc gaisu.

P.S. Veste ir vēlama, bet nav obligāta ja velo ir gaismas.

Vernons 29.oktobris 2025 17:13
0 0 Atbildēt

100. Punkts: "Šķērslis kuru spēja pamanīt"! Jābūt radītai iespējai pamanīt! Velosipēdam jābūt atstarotājiem, lukturiem un, tam, velosipēda vadītājam jābūt adekvātam savā rīcībā!

0pis 29.oktobris 2025 19:10
0 0 Atbildēt

Vai tad nebija atstarotāju un gaismu? Auto vadītājs uzvedās adekvāti?

Vernons 9.novembris 2025 13:22
0 0 Atbildēt

Un Tu proti uzvesties adekvāti!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Līdz pat 40 modeļiem: BMW nejauši atklāj informāciju par gaidāmajiem jaunumiem 2

Tehniskas kļūmes dēļ Vācijas autobūves uzņēmuma BMW ASV tiešsaistes mājaslapā uz īsu brīdi bija redzama informācija par ražotāja modeļu piedāvājumu divu gadu griezumā. Lasīt vairāk

 

BMW atkal atsauc vairāk nekā 300 000 automobiļu 5

BMW atkal spiests izsludināt plašu atsaukumu – un tas notiek pavisam neilgi pēc iepriekšējās kampaņas, kas bija saistīta ar aizdegšanās risku. Šoreiz iemesls ir cits, taču potenciālās sekas atkal var būt nopietnas. Lasīt vairāk

 

Kā uzņēmēji “palīdzēja” pašvaldībām pirkt elektroautobusus (+ VIDEO) 18

Četrpadsmit Latvijas pašvaldībām līdz gadu mijai piegādāja elektroautobusus, kas nopirkti par Atveseļošanas fonda naudu. Lasīt vairāk

 

Austrijas policisti vīlušies elektromobiļu pieredzē 22

Austrijas policijas un glābēju dienesti jau kopš 2024. gada testē elektriskās piedziņas transportlīdzekļus, tomēr vērtējums tiem ir neglaimojošs – nopietnu uzdevumu pildīšanā var paļauties tikai uz benzīna un dīzeļa automašīnām. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti