Visi komentāri - Meksikas rallijā uzvar Latvala

Meksikas rallijā uzvar Latvala

 

Foto: VW Motorsport

iAuto | 6.marts 2016 21:04

Ar somu pilota Jari-Mati Latvalas uzvaru noslēdzies autorallija pasaules čempionāta trešais posms „Rally Guanajuato Mexico”.

Lieki teikt, ka tāpat kā daudzi iepriekšējie arī Meksikas rallijs aizritēja zem „VW” zīmes. Proti, finišā goda pjedestāla divus augstākos pakāpienus ieņēma „VW Motorsport” komandas ekipāžas – otro vietu līdzās Jari-Mati Latvalas/Mikas Antilas duetam ieņēma trīskārtējie pasaules čempioni Sebastjens Ožjē un Žuljens Ingasija. Komandas biedru un čempionāta sīvāko sāncenšu savstarpējā bilance šoreiz ir sekojoša: Latvala bija ātrākais 11 ātrumposmos (no 21), bet Ožjē šoreiz spēja paspīdēt tikai sešos, turklāt vairumā gadījumu tie bija īsie „superspeciālie” posmi.

Būtībā vienīgie, kas Meksikas kalnu ceļos spēja izrādīt vairāk vai mazāk nopietnu konkurenci „VW” ekipāžām, bija „Hyundai” braucēji, tostarp Daniels Sordo/Marks Marti beigās pelnīti ierindojās godpilnajā trešajā vietā, tiesa, visai iespaidīgas trīs minūtes un 38 sekundes atpaliekot no rallija uzvarētāja.

Atzīmēšanas vērta ir mūsu kaimiņu – igauņu ekipāžas Ota Tanaka/Raigo Meldera („Ford”) izcīnītā sestā vieta.

Eksotiskajā Meksikā notiekošais pasaules čempionāta posms šoreiz nebija pulcējis īpaši plašu dalībnieku pulku – kopumā 29 ekipāžas. Bez obligātajiem sacensoņiem, t.i., triju rūpnīcas komandu desmit ekipāžām piedalījās vēl pusducis ambiciozu vietējo braucēju, kā arī neliels pulks tūristu un avantūristu no okeāna šī krasta, kuru rezultāti līdzīga ranga sacensībās Eiropā visbiežāk meklējami ceturtajā desmitā vai vēl tālāk.

„Rally Guanajuato Mexico” rezultāti:

1. Jari-Mati Latvala/Mika Antila (Somija; „VW Polo R WRC”) 4.25:57,4

2. Sebastjens Ožjē/Žuljens Ingasija (Francija; „VW Polo R WRC”) +1:05,0

3. Daniels Sordo/Marks Marti (Spānija; „Hyundai i20 WRC”) +3:37,9

4. Mads Ostbergs/Ola Flēne (Norvēģija; „Ford Fiesta RS WRC”) +5:36,4

5. Haidens Padons/Džons Kenards (Jaunzēlande; „Hyundai i20 WRC”) +6:22,6

6. Ots Tanaks/Raigo Melders (Igaunija; „Ford Fiesta RS WRC”) +9:59,5

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmie iespaidi: atjauninātā Toyota bZ4X 1

Novembra pašā izskaņā iAuto bija iespēja Pireneju pussalas dienvidos, kaut kur pusceļā starp Malagu un Gibraltāru, ne vien kārtējo reizi izbaudīt saulainu atvasaru, bet arī dinamiskajā prezentācijā mazliet tuvāk iepazīt pamatīgi modernizēto Toyota bZ4X. Lasīt vairāk

 

100 000 Peugeot 3008 un 5008 konstatēts bīstams stūres iekārtas defekts

Peugeot paziņojis par vienu no lielākajiem pēdējo gadu atsaukumiem. Tas skar gandrīz 100 tūkstošus 3008 un 5008 saimes automobiļu, kuriem būs jānovērš bīstams stūres iekārtas defekts. Lasīt vairāk

 

Atvainojiet, es kļūdījos! Latvijas prezidenta konvojs stājas pie sarkanās gaismas un gaida 3.DAĻA (+ VIDEO) 6

Atvainojiet, es kļūdījos! Latvijas prezidenta konvojs apstājas pie sarkanās gaismas un gaida 3.DAĻA - Turpinājums, tāpēc noskaties arī 1. un 2. daļu, lai saprastu pilnu situāciju! Lasīt vairāk

 

Kraviniekam migla netraucē - traucē tie, kas "lēnām velkas" (+ VIDEO) 23

Video autors apgalvo, ka miglas dēļ vairākas vieglās automašīnas braukušas piesardzīgāk, kas izraisījis kravas auto šofera niknuma izpausmi, ko tas apliecinājis mirkšķinot sava auto gaismas, taurējot un arī riskanti apdzenot. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti