Noticis Latvijā lielākais Mercedes-Benz automobiļu salidojums (+ VIDEO) - iAuto

Noticis Latvijā lielākais Mercedes-Benz automobiļu salidojums (+ VIDEO) 1

 
iAuto | 29.oktobris 2018 10:17

No 8. līdz 9.septembrim norisinājās Latvijas gada lielākais Mercedes-Benz automobiļu salidojums “Luxury of Mercedes-Benz Coupes 2018”.

Šo pasākumu tradicionāli Latvijas Mercedes-Benz klubs (MB Club.lv) rīko septembra otrajā nedēļas nogalē un šogad starts tika dots sporta kompleksā “333”, kur dalībnieki ar saviem auto piedalījās veiklības brauciena testos un sacentās ”drag-race” disciplīnā. G klases Mercedes-Benz automobiļi smēlās adrenalīnu arī off-road trasē. Savukārt, SIA “Domenikss” prezentēja jauno G klases modeli un pārsteidza klātesošos ar tā tehniskajiem raksturlielumiem.

Pēc asu izjūtu gūšanas visi stājās kolonnas braucienam, lai policijas eskorta pavadībā dotos uz Igates pili. Pie Igates pils norisinājās pasākuma otrā daļa, kur viesus sagaidīja pasākuma vadītājs un katrs no dalībniekiem ieguva iespēju izbraukt uz Sarkanā paklāja, lai prezentētu savu Mercedes-Benz!

Šogad salidojumā piedalījās ap 130 dalībniekiem un viesi ieradās no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas.

Mercedes-Benz kluba valdes priekšsēdētājs Žans Butāns atzīst, ka ir pozitīvi pārsteigts par Mercedes-Benz automobiļu vadītāju azartu un degsmi sacensties, jo gan klasiskie automobiļi, gan muskuļotie AMG modeļi stāvēja neizsīkstošā rindā uz “drag-race” starta līnijas.

Mercedes-Benz klubs ielūdz visus automobiļa markas Mercedes-Benz entuziastus arī nākamajā gadā pievienoties MBClub.lv rīkotajos pasākumos!

Atbalsta iAuto.lv

Foto: Publicitātes attēls

Papildini Latvijas autoklubu sarakstu šeit>>>

 
1 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Mercedes-Benz 29.oktobris 2018 12:29
4 2 Atbildēt

Biju! Super pasākums!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Elektromobilitātes kursa maiņa - Stellantis noraksta vairāk nekā 22 miljardus 5

Starptautiskais autobūves koncerns Stellantis, kurā ietilpst 14 zīmoli no Eiropas un ASV, paziņojis par pamatīgiem zaudējumiem, kas radušies dažādu apstākļu dēļ, tostarp pārvērtējot virzību uz elektrisko mobilitāti. Lasīt vairāk

 

Latvija, Igaunija un Beļģija saņem pirmos pārtvērējdronus "Blaze" 1

Latvija, Igaunija un Beļģija saņēmušas pirmos Latvijas aizsardzības tehnoloģiju uzņēmuma "Origin Robotics" ražotos pārtvērējdronus "Blaze", paziņojis Latvijas aizsardzības ministrs Andris Sprūds (P). Lasīt vairāk

 

Latvijā sadarbībā ar Vācijas uzņēmumu būvēs prettanku mīnu rūpnīcu (+ FOTO) 8

Vēl viens stratēģisks solis ceļā uz valsts militāro pašpietiekamību. Latvijā būvēs prettanku mīnu rūpnīcu, jo valstij jāspēj pašai nodrošināt armiju ar kritiski svarīgu bruņojumu un ekipējumu. Rūpnīcu plāno iedarbināt pēc diviem gadiem. Ražotne taps sadarbībā ar Vācijas militārās industrijas uzņēmumu “Dynamit Nobel Defence.” Lasīt vairāk

 

IDB aiztur piecus Zemgales reģiona pārvaldes policistus saistībā ar autoavāriju Jēkabpilī (+ VIDEO) 5

Iekšējās drošības birojs aizturējis piecus Zemgales reģiona pārvaldes policistus. Četras amatpersonas tur aizdomās par palīdzību piesegt kolēģa izraisītu ceļu satiksmes negadījumu. Latvijas Televīzijai zināms, ka aizturēšana saistīta ar autoavāriju Jēkabpilī. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti