Latvijā vieglo automašīnu pirmreizējā reģistrācija veikta par 0,6% mazāk (+ GRAFIKS)

Nozare.lv | 4.janvāris 2019 10:23

Latvijā pirmreizējā reģistrācija pagājušajā gadā veikta 67 656 vieglajām automašīnām, kas ir par 0,6% mazāk nekā 2017.gadā, liecina Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) apkopotā informācija.

Tāpat 2018.gadā iegrāmatoti 9350 kravas auto, kas ir par 5,1% vairāk nekā gadu iepriekš, 358 autobusi, kas ir kritums par 19,9%, kā arī 3102 motocikli un tricikli, kas ir pieaugums par 19,8%.

Pērn reģistrēti arī 1679 mopēdi, kas ir par 24,3% mazāk, 166 kvadracikli, kas ir par 11,7% mazāk, un 7733 piekabes un puspiekabes, kas ir pieaugums par 16,3%.

Kopumā 2018.gadā reģistrēti 90 044 transportlīdzekļi, kas ir par 1,1% vairāk nekā gadu iepriekš.

Latvijā 2017.gadā pirmreizējā reģistrācija tika veikta kopumā 68 081 vieglajai automašīnai, kas ir par 12,3% mazāk nekā 2016.gadā.

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Uzlāde 22 minūtēs, sniedzamība līdz 657 km: Mercedes piesaka jauno GLA (+ FOTO) 7

Mercedes-Benz prezentējis jauno elektrisko GLA, kas ar vienu uzlādi spēj nobraukt līdz 657 km un atbalsta līdz 320 kW līdzstrāvas uzlādi, kas 10-80 procentu uzlādi nodrošina 22 minūtēs. Lasīt vairāk

BMW M Concept Neue Klasse – jauni attēli un atmiņas par pirmo M3 (+ FOTO) 10

Vācu autobūves uzņēmums publicējis jaunus attēlus ar M Concept Neue Klasse, kas sniedz priekšstatu par gaidāmo elektrisko M3. Fotosesijā jaunais modelis pozē līdzās M3 pirmajai paaudzei, atgādinot par autobūves leģendu, kas šogad sinēs savu 40. gadu jubileju. Lasīt vairāk

Jaunais Depo-Spice krustojums Lielirbes un Kārļa Ulmaņa gatvē - vai luksofori ir bīstami izvietoti? (+ VIDEO) 9

Šajā video pievēršam uzmanību situācijai Rīgas virzienā, ņemot vērā luksoforu izvietojumu un vai tas var ietekmēt satiksmes drošību. Pastāv risks uztvert nepareizo luksofora signālu, kas var radīt bīstamas situācijas intensīvā satiksmē. Aicinām dalīties ar savu viedokli un pieredzi par šo krustojumu un iespējamiem risinājumiem. Lasīt vairāk

Porsche plāno atlaist tūkstošiem darbinieku 4

Porsche gatavojas ievērojamai restrukturizācijai, kas līdz 2035. gadam varētu skart 5000–6000 darba vietu. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti