Pērn katrs trešais Wess Motors pārdotais auto bijis hibrīds - iAuto

Pērn katrs trešais Wess Motors pārdotais auto bijis hibrīds

 

Foto: Publicitātes attēls

Wess | 2.aprīlis 2019 12:08

2018. gadā Toyota bija pārdotākais auto zīmols Baltijā, kopumā pārdodot 12 306 jaunus Toyota auto, kas ir par 1896 vairāk, nekā 2017.gadā. Latvijā pērn pārdoti 2725 jauni Toyota auto, kāpinot tirgus daļu līdz 14,1% no kopējā tirgus apjoma un ierindojot Toyota zīmolu kā otro populārāko Latvijas auto pircēju vidū.

Vairāk nekā puse jeb 1415 auto pārdoti WESS Motors Toyota autosalonos, kāpinot pārdošanas apjomus par 7,44%. Arvien lielāks pieprasījums ir pēc hibrīdauto – 33% jeb 467 no jaunajiem pārdotajiem auto bija hibrīdauto. Līdz ar Toyota globālās attīstības stratēģijas ieviešanu, kas paredz pāreju uz videi draudzīgāku auto ražošanu, kļūst arvien populārāki gan Latvijā, gan Baltijā kopumā.

Aleksejs Radionovs, AS WESS izpilddirektors: “Pērn daudz strādājām pie Toyota zīmola tirgus pozīciju nostiprināšanas, attīstot stabilu izaugsmes tempu gan privātpersonu, gan korporatīvo klientu segmentā. Vienlaikus esam gandarīti, ka pērn esam auguši straujāk nekā auto tirgus kopumā, kas liecina par to, ka iepriekšējo gadu darbs pie pilna cikla apkalpošanas servisa izveides tiek augstu novērtēts gan no esošiem, gan jaunajiem klientiem.

Šis gads būs īpašs ar to, ka Toyota piedāvās vairākus jaunus auto modeļus, no tiem daļa jau pieejami iegādei WESS Motors Toyota autosalonos. Jau šobrīd varam novērot, ka pircēju interese ir ļoti liela pēc jaunā RAV4, kā arī Corolla modeļiem, kas kopumā pircējiem tiks piedāvāti ar trīs dažādām virsbūvēm, aizstājot  Toyota Auris modeli, kas no šī gada vairs netiks ražots. Saskaņā ar Toyota zīmola attīstības stratēģiju, visi jaunie Toyota auto modeļi tiek piedāvāti arī ar hibrīda dzinēju, jāatzīst, ka pieprasījums pēc hibrīdauto ar katru gadu pieaug, pērn tas veidoja 33% no kopējiem WESS Motors Toyota pārdošanas apjomiem.”

2018. gads Toyota zīmolam bija veiksmīgs, veicinot pārdošanas apjomu pieaugumu un palielinot tirgus daļas gan Latvijā, gan Baltijas valstīs kopumā. Šogad Toyota sarūpējusi vairākus jaunumus, piedāvājot jaunus un inovatīvus Toyota modeļus – WESS Motors Toyota autosalonos jau pieejams jaunais Toyota RAV4, trīs dažādu virsbūvju atjaunotais Toyota Corolla modelis – šobrīd pieejams Corolla hečbek un Corolla TS, bet drīzumā gaidāms Corolla sedans, kā arī leģendas atgriešanās  - jaunā Toyota Camry un sportiskā Toyota Supra.

Tikmēr pērn populārākie Toyota auto modeļi Latvijā bija Toyota RAV4, Toyota Auris un Toyota C-HR.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 19

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)

TV Autoziņu ziemas testos esam devušies gan ar pikapiem, gan elektromobiļiem, taču mikroautobusu un minivenu reiss gan notiks pirmo reizi. Lasīt vairāk

 

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 31

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Lai samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem, EK plāno sākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu (+ VIDEO)

Cik mēs nākotnē maksāsim par elektrību? Kāpēc tā vienā valstī ir dārgāka nekā pie kaimiņiem? Uz šiem jautājumiem cer atbildēt jaunais Eiropas Komisijas plāns – uzsākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu, lai paātrinātu dažādu savienojumu izveidi, kas samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem. Ko tas nozīmē un kas jauns gaidāms Baltijas valstīs? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti