Vētras dēļ arī Rīgas lidostā atcelti vai kavējas vairāki avioreisi, tāpēc pasažierus aicina sekot līdzi izmaiņām 1

Ilustratīvs attēls Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 9.februāris 2020 21:37

Ziemeļeiropas vētras dēļ izmaiņas notikušas arī starptautiskajā lidostā "Rīga" ielidojošajos un izlidojošajos avioreisos, tādēļ ceļotāji tiek aicināti sekot līdzi aktuālajam lidojumu sarakstam, sekot var šeit riga-airport.com

Viņa norādīja, ka vētras dēļ Eiropā ir atcelti vairāki reisi uz citām lidostām, tostarp arī Rīgas. Karnīte papildināja, ka aviokompānijas ir atcēlušas vai paziņojušas par izlidošanas kavēšanos arī vairākiem reisiem no Rīgas uz vētras skartajiem galamērķiem Eiropā, patlaban galvenokārt Apvienotajā Karalistē. 

Karnīte uzsvēra, ka pasažieriem jāseko aviokompāniju sniegtajai informācijai par tālāko rīcību. Reisu izmaiņu vai atcelšanas gadījumos ceļotāji tiek aicināti sazināties ar attiecīgo aviokompāniju.

Jau ziņoja, ka, Ziemeļeiropai sākot izjust spēcīgas ziemas vētras ietekmi, svētdien tiek saņemtas ziņas par avioreisu atcelšanu un dzelzceļa satiksmes ierobežojumiem.

Lielbritānijā, kas sagaida spēcīgu vēju un stipras lietusgāzes, atcelti jau vairāki desmiti avioreisu, un par atceltajiem vilcienu reisiem ziņo arī dzelzceļa operatori.

Skotijā, spēcīgā vēja dēļ iebrūkot kāda kroga jumtam, ievainojumus guvuši jau trīs cilvēki.

Tiek prognozēts, ka vētra "Siara" būs spēcīgākā, ko Lielbritānija pieredzējusi kopš 2013.gada, un vēja ātrums brāzmās varētu sasniegt 36 metrus sekundē (130 kilometrus stundā).

Saņemti brīdinājumi arī par iespējamajiem plūdiem, kas varētu apdraudēt ēkas un ceļus, kā arī par spēcīgām bangām piekrastē.

Pārtraukta arī vairāku prāmju darbība.

Vētras izraisīto plūdu dēļ Īrijā elektroapgāde pārtraukta vismaz 10 000 mājsaimniecību.

Tikmēr Vācijas meteoroloģiskais dienests vēsta, ka vētra "Sabīne" valsts ziemeļdaļu un vidieni sasniegs jau svētdien, bet Vācijas dienvidu apgabalus agrā pirmdienas rītā.

Sagaidāms, ka spēcīgais vējš, kura ātrums sasniegs 33 metrus sekundē (120 kilometrus stundā), nogāžot kokus, var radīt nopietnus satiksmes traucējumus.

Vācijas dzelzceļa uzņēmums "Deutsche Bahn" paziņojis, ka uz piekrastes reģioniem un citiem apvidiem, kas varētu vētrā stipri ciest, no pusdienlaika vairs nekursēs tālsatiksmes vilcieni.

Arī Frankfurtes, Hamburgas, Hannoveres, Brēmenes, Berlīnes un Ķelnes lidostas prognozē, ka vētra ietekmēs to darbību.

Diseldorfas lidosta svētdien līdz pusdienlaikam jau atcēlusi vai novirzījusi 111 reisus.

Vairākus lidojumus atcēlusi arī Ķelnes Bonnas lidosta.

Abas lidostas brīdina pasažierus, ka reisu atcelšana var tirpināties arī visu pirmdienu.

Aptuveni 60 avioreisi jau atcelti Briseles lidostā, jo arī Beļģiju tuvākās 24 stundas nopietni ietekmēs stiprā vētra.

Piesardzības dēļ atcelti vai novirzīti arī 120 Eiropas avioreisu no Amsterdamas Shipholas lidostas.

Aicinām aculieciniekus izteikties komentāros!

Visi komentāri

0 0 Atbildēt

Es ceru mans reiss rītd no Rīgas uz Dublin ar Ryanair nebūs atcelts

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Red Bull F-1 RB8 formula (2012) pierūcina krastmalu Rīgā, kurā bija pulcējušies tūkstošiem skatītāju (+ VIDEO) 1

Red Bull F-1 RB8 formula pierūcina krastmalu Rīgā, kurā bija pulcējušies tūkstošiem skatītāju. Ar šo formulu Sebastians Fetels izcīnīja 2012. gadā savu 3. F-1 čempiona titulu. Tagad tā ir nedaudz modificēta, piepacelts klīrenss. Lasīt vairāk

Arī dažādu kontaktu, devēju un pat veselu mezglu aizsardzībai pret mitrumu (+ VIDEO)

Krown produkti pārsvarā saistās ar pretrūsas apstrādi, taču auto elektronikas ērā tikpat liela vērtība ir dažādu kontaktu, devēju un pat veselu mezglu aizsardzībai pret mitrumu. Lasīt vairāk

Auto union šodien (15.08) līdz 18.00 pie Brīvības pieminekļa (+ VIDEO) 2

Audi Union C-Type – vienvietīga sacīkšu automašīna Lasīt vairāk

Iesūdz tiesā – Mercedes-AMG salonā var apdedzināties 2

Divi dārgo Mercedes-AMG automobiļu īpašnieki negribot tikuši pie apdeguma AMG uzraksta formā. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti