Iekšlietu dienestos viszemākie vakcinācijas pret Covid-19 rādītāji ir VUGD un policijā - iAuto

Iekšlietu dienestos viszemākie vakcinācijas pret Covid-19 rādītāji ir VUGD un policijā 9

 
Nozare.lv | 4.jūlijs 2021 9:21

Iekšlietu dienestos viszemākie vakcinācijas pret Covid-19 rādītāji ir Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) un Valsts policijā (VP), tomēr vēl ir daļa Covid-19 pārslimojušu darbinieku.

Iekšlietu ministrijā (IeM) aģentūra LETA noskaidroja, ka saskaņā ar IeM padotības iestāžu sniegtajiem aktuālākajiem jūnija datiem Finanšu izlūkošanas dienestā vakcinēti 85% no nodarbināto skaita, Iekšlietu ministrijas poliklīnikā 76%, Iekšējās drošības birojā 76%, bet IeM 74% no nodarbināto skaita.

IeM veselības un sporta centrā vakcinēti 64% no nodarbināto skaita, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē 53%, Nodrošinājuma valsts aģentūrā 48%, bet IeM Informācijas centrā 45% no nodarbināto skaita.

Savukārt Valsts robežsardzē vakcinēti 36% no kopējā nodarbināto skaita, Valsts policijā 28%, bet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā 27%.

IeM gan norādīja, ka minētie rādītāji mainās, jo dienesti regulāri turpina iesniegt informāciju, turklāt daļa nevakcinēto darbinieku ir izslimojuši Covid-19.

Izpildot premjera Krišjāņa Kariņa (JV) uzdoto, IeM sniegusi Veselības ministrijai viedokli un priekšlikumus par vakcinācijas aptveres palielināšanu iekšlietu nozarē.

IeM norādīja, ka īpaši svarīga vakcinācija ir tiem nodarbinātajiem, kuri ir atbildīgi par svarīgu valsts funkciju īstenošanu un pakalpojumu nepārtrauktību, kā arī tiem, kuri sniedz pakalpojumus klātienē, esot tiešā kontaktā ar cilvēkiem.

Lai veicinātu plašāku vakcinācijas aptveri, iekšlietu ministre Marija Golubeva (AP) ierosinājusi paredzēt, ka vakcinētiem darbiniekiem piešķirta apmaksāta papildatvaļinājuma diena.

Tāpat iekšlietu nozares iestādes aktīvi komunicē ar nodarbinātajiem, aicinot vakcinēties pret Covid-19.

Jau ziņots, ka valdība nākamnedēļ plāno vērtēt speciālistu priekšlikumus vakcinēšanās pret Covid-19 veicināšanai, jo eksperti vēl turpina darbu pie priekšlikumiem.

 
9 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Nja 4.jūlijs 2021 14:42
7 1 Atbildēt

Interesanti jau tas ir. Cilveki ar zemu IQ pēkšņi ir gudrāki par visiem un domājot galva nesāp.

Nja 4.jūlijs 2021 9:53
6 1 Atbildēt

Korelācija ar IQ tur noteikti ir!

LMT 4.jūlijs 2021 9:40
3 1 Atbildēt

Jēziņ, kādi tie glupiņi!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Škoda līderis - 2026. gada februāris: kādus elektroautomobiļus pērk Vācijā? 2

Arī gada otrajā mēnesī Eiropas lielākajā automobiļu noieta tirgū vispieprasītākais elektroautomobilis bijis Škoda Elroq, kas ir neapstrīdams līderis savā lauciņā un februārī spējis ieņemt 4. vietu arī visu reģistrēto automobiļu kopējā ranga tabulā. Lasīt vairāk

 

Benzīns 1,24 EUR, dīzeļdegviela 1,32 - vācieši pērk Polijā 5

Polijā degviela maksā ievērojami lētāk, tādēļ liels skaits vāciešu dodas uz kaimiņzemi, lai savu automašīnu tvertnes uzpildīti tur. Lasīt vairāk

 

Modernizētais Peugeot 408 nonāk tirgū (+ FOTO) 2

Modernizētais Peugeot 408 debitēja janvāra sākumā, Briseles autoizstādē un tagad tas kļuvis pieejams Eiropas tirgū. Lasīt vairāk

 

Atsākas ceļu remontdarbu sezona; brīdina par nepietiekamu finansējumu (+ VIDEO) 7

Pavasaris atnācis ne tikai ar siltāku laiku, bet arī ar ierasto ceļu remontdarbu sezonu. Šogad Latvijā plānots sākt un turpināt remontdarbus vairākās lielajās šosejās. Taču nozares pārstāvji vienlaikus brīdina, ka nepietiekama finansējuma dēļ tuvākajos gados var pasliktināties reģionālo autoceļu stāvoklis. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti