Visi komentāri - Auto tirgotāja "Norde" apgrozījums pērn saruka par 13,9%

Auto tirgotāja "Norde" apgrozījums pērn saruka par 13,9% 1

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 13.augusts 2021 9:55

Jaunu un lietotu automašīnu tirdzniecības uzņēmums SIA "Norde" pērn strādāja ar 19,903 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 13,9% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka 4,8 reizes - līdz 85 278 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kā norādīts kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā, kompānijas apgrozījums samazinājies Covid-19 pandēmijas ierobežotās saimnieciskās darbības dēļ, kā rezultātā samazinājies klientu pasūtījumu skaits.

Uzņēmuma vadība pauž, ka tāpat arī šā gada sākumā joprojām spēkā esošie ar Covid-19 izplatību saistīti ierobežojumi ievērojami bremzējuši ekonomikas attīstību valstī un pasaulē, līdz ar to pastāv ekonomiska nenoteiktība. Vienlaikus kompānijas apgrozījums šogad pirmajā pusgadā audzis par 7%, salīdzinot ar gadu iepriekš.

Arī otrajā pusgadā tiek paredzēts pārdošanas apjomu pieaugums - plānots atvērt jaunu, modernizētu salonu, kā arī saņemts jaunais "Nissan Qashqai" modelis.

Kā liecina informācija "Firmas.lv", "Norde" 2019.gadā strādāja ar 23,109 miljonu eiro apgrozījumu un 406 950 eiro peļņu.

"Norde" dibināta 1995.gadā un tās īpašnieki ir Dainis Bremze - 68%, Didzis Bremze - 16% un Gints Bremze - 16%. “Norde” ir oficiālais "Nissan", "Renault" un "Dacia" pārstāvis Latvijā.

 
Visi komentāri
 
kašķis 13.augusts 2021 12:23
5 0 Atbildēt

Droši vien iemesls ir tas, ka beigušās Qashqai akcijas 4 gadu garumā, kad likās, ka tās būs mūžigas, bet izrādās tomēr nē. Tagad, kad Qashqais maksā Tiguan cenā, tad īsti loģiski iemeslu viņu pirkt, nevar atrast.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 4

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Kuru upurēt? – atkal baumas par Stellantis visu 14 zīmolu dzīvotspēju 6

Stellantis zem sava karoga sapulcējis 14 lieliskus spēlētājua, tomēr ne visi var lepoties ar pienesumu, kas garantē dzīvotspēju. Lasīt vairāk

 

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rotā savu tehniku un dodas izbraucienā (+ VIDEO)

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rīko visā Latvijā pamanītu akciju – sagaidot trešo adventi, viņi rotā savu tehniku un dodas izbraucienā. Iniciatīvas autori ir Knipu ģimene no Dekšāru pagasta, lai sagādātu svētku brīnumu sev un citiem, kā arī vēl vairāk saliedētu vietējos iedzīvotājus. Lasīt vairāk

 

Jau no rītdienas: Valsts policija uzsāk automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem 32

No rītdienas, 11. decembra, Valsts policija uzsāks automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem, neapturot transportlīdzekli, tādiem kā – pārvietojamie un stacionārie fotoradari, 360 grādu kameru sistēmas un vidējā ātruma kontroles radari. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti