Visi komentāri - Rīgas pašvaldība meklēs energoresursu patēriņa samazināšanas iespējas ikdienā

Rīgas pašvaldība meklēs energoresursu patēriņa samazināšanas iespējas ikdienā 1

 

Foto: Pexels.com

Nozare.lv | 24.maijs 2022 20:19

Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis 6.jūnijā tiksies ar iniciatīvas "Energovienoti" dalībniekiem, lai apspriestu energoresursu patēriņa samazināšanas iespējas ikdienā, aģentūru LETA informēja Rīgas domē.

Tikšanās laikā tiks apspriestas idejas, kā ikviens iedzīvotājs var izmantot energoresursus racionālāk, samazinot to patēriņu. Tāpat arī galvaspilsētas mērs ar iniciatīvas dalībniekiem apspriedīs pašvaldības īstenotos un plānotos veidus, kā paaugstināt energoefektivitāti dažādās jomās.

Iniciatīvas "Energovienoti" mērķis ir iedvesmot pārdomāti lietot energoresursus, tā mazinot Latvijas atkarību no importētiem energoresursiem un vienlaikus arī iestājoties pret karu Ukrainā, norāda domē.

Iniciatīvu īsteno Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts, Rīgas dome, AS "Rīgas siltums", Rīgas enerģētikas aģentūra, "Elektrum" Energoefektivitātes centrs un Ekonomikas ministrija.

Kā norāda Rīgas dome, visām pusēm ir aktīvi jārīkojas, lai samazinātu enerģijas patēriņu gan individuālā, gan nacionālā mērogā - katram iedzīvotājam ir būtiski samazināt rēķinus par patērēto enerģiju, bet valstij kopumā kļūt energoneatkarīgākai no importētiem energoresursiem, vairot klimatneitralitāti un sasniegt Eiropas Zaļā kursa noteiktos mērķos.
 

 
Visi komentāri
 
Opis 26.maijs 2022 8:13
0 0 Atbildēt

Lai sāk ar atteikšanos no Rīgas domes auto parka, citādi aiz RTU ēkas pilna vecrīga sabāzta ar Rīgas domes darboņu mašīnām! Mums liek braukt ar velo, bet paši brauc ar lepnām mašīnām un parkojas vecrīgā nemaksājot ne centa.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vācijā avarē smagsvara transports; sarežģītā glābšanas operācija (+ VIDEO)

18. februārī uz A9 maģistrāles, netālu no Leipcigas no ceļa nobrauca smagsvara transports - vilcējs un krava, aptuveni 100 tonnu kopsvarā. Lasīt vairāk

 

Lielākais un dārgākais "Dacia Bigster" izcīnīja 3. vietu konkursā "Latvijas Gada auto 2026" (+ VIDEO) 7

"Dacia Bigster" konkursā "Latvijas Gada auto 2026" izcīnīja godpilno trešo vietu ar 54 punktiem, piekāpjoties vienīgi otrās vietas ieguvējam Volkswagen Tayron, kurš savāca 62 punktus, kamēr pārliecinošu uzvaru ar 67 punktiem svinēja Cupra Terramar. Lasīt vairāk

 

iAuto.lv janvārī ierindojas starp TOP 20 apmeklētākajiem Latvijas interneta medijiem 11

Saskaņā ar “Gemius” datiem par interneta vietņu apmeklējuma portālu iAuto.lv janvārī apmeklēja 103 472 unikālie lietotāji. Kopumā portāls tika apmeklēts 221 590 reižu, bet raksti un forums skatīti gandrīz 400 tūkstošus reižu. Lasīt vairāk

 

Baltijas valstīs vienīgais tramvaja sliežu sniega tīrītājs jau 72 gadus darbojas Liepājā (+ VIDEO) 7

Liepājā jau 72 gadus darbojas Baltijas valstīs vienīgais tramvaja sliežu sniega tīrītājs, kura pirmsākumi meklējami 127 gadu vēsturē. Vācijā tas tika būvēts kā pasažieru transports, bet vēlāk izmantots arī kūdras ražotnes vajadzībām Latvijā. Tagad "Sniegbaltīte" – kā to dēvē vietējie – šoziem ir labs palīgs Liepājā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti