Vai elektroautomobiļi ir dārgi apdrošināšanā? (+VIDEO) - iAuto

Vai elektroautomobiļi ir dārgi apdrošināšanā? (+VIDEO) 7

 
TV Autoziņas speciāli iAuto | 29.novembris 2022 13:35

Elektromobiļi ir progresīvi, taču var izrādīties negaidīti dārgi apdrošināšanā. Nezināmas remonta izmaksas CSN gadījumā un citi aspekti līdz šim likuši apdrošinātājiem paaugstināt KASKO līgumu prēmijas.

Palielinoties elektromobiļu skaitam un to remonta iespējām, apdrošināšanas izmaksas sāk normalizēties, turklāt segums bieži vien ir pat plašāks nekā iekšdedzes dzinēja spēkratam, piemēram, ietverot arī uzlādes kabeli. Par elektromobiļu brīvprātīgās apdrošināšanas niansēm klāsta Balcia Apdrošināšanas eksperts. Pajautājām viedokli arī elektroautomobiļa lietotājam. Vairāk skaties TV Autoziņu sižetā.

 
7 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
nomiks 29.novembris 2022 16:31
2 0 Atbildēt

Jāpiekrīt, ka KASKO apdrošināšanas prēmija elekttoauto ir lielāka - manai Opel Mokka-e (2022) KASKO maksāja 407 EUR. Salīdzinājumam - par VW Multivan (2016) KASKO polisi samaksāju 304 EUR, bet Honda Jazz (2016) polisi - tikai 233 EUR.

Atškiras, protams, vērtība. Jazz vērtība ir būtiski zemāka, bet Multivan un Mokka vērtības zināmā mērā ir salīdzināmas

Bagātnieks 29.novembris 2022 17:28
1 6 Atbildēt

Jūtu sāpīti un dziļu aizvainojumu bomza sirsniņā

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 20

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)

TV Autoziņu ziemas testos esam devušies gan ar pikapiem, gan elektromobiļiem, taču mikroautobusu un minivenu reiss gan notiks pirmo reizi. Lasīt vairāk

 

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 31

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

Lai samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem, EK plāno sākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu (+ VIDEO)

Cik mēs nākotnē maksāsim par elektrību? Kāpēc tā vienā valstī ir dārgāka nekā pie kaimiņiem? Uz šiem jautājumiem cer atbildēt jaunais Eiropas Komisijas plāns – uzsākt centralizētāku elektrotīklu plānošanu, lai paātrinātu dažādu savienojumu izveidi, kas samazinātu elektrības rēķinus patērētājiem. Ko tas nozīmē un kas jauns gaidāms Baltijas valstīs? Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti