Pauls Timrots par ceļu policijas reidiem svētkos: „Kurš viņus ir redzējis”? - iAuto

Pauls Timrots par ceļu policijas reidiem svētkos: „Kurš viņus ir redzējis”? 13

 

Foto: Ekrānbilde no twitter.com/rigatv24

iAuto | 31.decembris 2022 10:01

Žurnālists Pauls Timrots ir skeptisks attiecībā par policijas klātbūtni satiksmes uzturēšanā svētku laikā.

TV24 intervijā, jautāts par ceļu policijas reidu efektivitāti, Timrots atbildēja ar pārliecinošu „nē”, jo viņa paša sociālajos tīklos piecus gadus pēc kārtas veiktā aptauja par policijas kontroli Jāņos apliecina, ka „Neviens tos (policistus) nav redzējis, nekur viņu nebija, un viņi tāpat kā visi, Jāņos atpūšas”.

Ja viņi mētā tādas frāzes, ka viņiem kaut kas būs pastiprināti, tad viņi varētu labāk pastiprināti uzņemt jaunus darbiniekus savās rindās un maksāt viņiem lielākas algas. Tas nepieciešams, jo šobrīd pensijā aiziet tie policisti, kas 90.gadu sākumā bija jauni un braši. Tagad viņiem pienācis laiks pensionēties, bet neviens ministrs nav izdomājis, ko likt viņu vietā un, kur mācīsies tie, kam būtu jānāk viņu vietā.

Policijā ir krīze, bet tā vietā tiek ziņots, ka būs tiesību atņemšana, ja autovadītāju pieķers, pārsniedzot atļauto ātrumu par vairāk nekā 30 km/h, tā Timrots.

 
13 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
650 31.decembris 2022 13:27
32 1 Atbildēt

Paldies PTimrotam par mūža ieguldījumu un izturību grūtajā cīņā ar lohiem.Priecīgu un veiksmīgu Jaunogadu viņam un viņa ģimenei, ..kā arī pārējiem sirdsapziņu nenodzērušajiem satiksmes dalībniekiem.

Hujucis 31.decembris 2022 12:02
10 22 Atbildēt

Ielienot Timrota sociālajos tīklos vienus lohus tur redzu. Nav brīnums par viņa aptauju rezultātiem.

asd 31.decembris 2022 13:15
6 2 Atbildēt

Timrots varēja izstāstīt kā tur ar to fairšovu kafejnīcā bija patiesībā. Gan jau noilgums ir beidzies.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Mercedes būvēs greznu ēku kompleksu Dubaijā 2

Laikos, kad savā pamatnozarē autobūvē Mercedes nemaz tik spīdoši neiet, vācu uzņēmums nolēmis pievērsties nekustāmā īpašuma biznesam. Lasīt vairāk

 

NBS operacionālajai testēšanai iegādāsies "Frankenburg Technologies" izstrādāto raķešu partiju

Latvijas aizsardzības resors operacionālajai testēšanai iegādāsies Igaunijas uzņēmuma "Frankenburg Technologies" izstrādāto raķešu "Frankenburg Mark 1" testa partiju, aģentūrai LETA pavēstīja Aizsardzības ministrijas (AM) Preses nodaļā. Lasīt vairāk

 

Volvo Trucks piesaka elektrisko 14 tonnu versiju 2

Zviedrijas kravas automašīnu ražotājs Volvo Trucks paplašina savu elektrisko kravas automašīnu klāstu, prezentējot jaunu Volvo FL Electric 14 tonnu versiju. Lasīt vairāk

 

Rīt TV un interneta tiešraidē paziņos Latvijas Gada auto 2026 uzvarētājus, atklāti finālistu auto nominācijās (+ VIDEO) 9

Šo ceturtdien, 18. decembrī, svinīgā apbalvošanas ceremonijā tiks paziņots konkursa "Latvijas Gada auto 2026" galvenā titula ieguvējs un uzvarētāji 11 papildu nominācijās. Apbalvošanas ceremonija sāksies pulksten 19.00 un tai varēs sekot līdzi televīzijas un interneta tiešraidē. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti