Jau rīt Ķīpsalā sāksies izstāde “Auto 2023”! - iAuto

Jau rīt Ķīpsalā sāksies izstāde “Auto 2023”!

 

Foto: Ekrānbilde no facebook.com/autoizstade.kipsala

BT 1 | 27.aprīlis 2023 12:02

Rīt, 28. aprīlī, Ķīpsalā sāksies Baltijas lielākais autodzīves notikums – starptautiskā autoindustrijas izstāde “Auto 2023”, kas apvieno trīs sadaļas plašam interešu lokam – “Jauni auto”, “Auto mehānika” un “Auto Exotica”.

28. aprīlī aicinām apmeklēt izstādes „Auto 2023’’ oficiālo atklāšanas ceremoniju, kas sāksies plkst. 11.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, hallē Nr. 2.

 

Izstādes atklāšanā piedalīsies:

Jānis Vitenbergs, Satiksmes ministrs;

Andris Kulbergs, biedrības "Auto Asociācija" prezidents;

Viesturs Tīle, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 valdes priekšsēdētājs;

Gints Šāvējs, izstādes „Auto” vadītājs.

 

Lieliski notikumi izstādē!

Uzreiz pēc izstādes atklāšanas – plkst. 11.30 norisināsies “Hyundai IONIQ6” Baltijas pirmizrādes prezentācija.

29. un 30. aprīlī interesenti jaunākos spēkratus izstādē varēs iepazīt kopā ar auto ekspertu un žurnālistu Normundu Avotiņu.

Savukārt sestdien, 29. aprīlī, plkst. 11.00–13.00 Latvijas Automobiļu federācijas ekspozīcijā viesosies pieci autosportisti: Kristaps Blušs (drifts), Madars Dīriņš (rallijs), Kristaps Gasparovičs (kartings), Maija Stakena (rallijkross), Valters Zviedris (autošoseja).

Svētdien, 30. aprīlī, plkst. 13.00–14.00 “Škoda” stendā viesosies Latvijas hokeja izlases spēlētāji – Ralfs Freibergs un Uvis Balinskis. Apmeklētāji varēs tikt pie autogrāfiem!

Detalizētu izstādes pasākumu programmu skatiet: https://ej.uz/s8hf

Baltijas lielākā autoizstāde

No 28. līdz 30. aprīlim izstāde “Auto 2023” varēs iepazīt jaunākos auto, komerctransportu, kemperus, hobija auto, sporta un tūninga spēkratus, kā arī daudzveidīgu autoservisa aprīkojumu. Pirmizrādi izstādē piedzīvos “Maserati GranTurismo”, “Hyundai Ioniq 6”, “Audi Q8 e-tron”, “Opel Grandland GSe”, “Renault Austral”, “Citroen C4 X”, “Volkswagen ID. Buzz”, “SsangYong Musso” un citi auto.

Līdzās jaunākajiem vieglajiem auto varēs apskatīt komerciālo transportu kravu un pasažieru pārvadāšanai, piemēram, “Otokar”, “MAN”, “Foton” un “Cenntro”. Tāpat arī speciālo tehniku, tostarp simtprocentīgi elektriskā izpildījumā. Būs arī daudzpusīgs kemperu, kvadriciklu un elektroskūteru piedāvājums. Vairāk: www.balticmotorshow.com

Biļetes iepriekšpārdošanā var iegadāties: www.bt1.lv/auto/buytickets.php

Izstādi “Auto” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

“Auto 2023” atbalsta autoservisu meklēšanas platforma “Motointegrator.lv” – bezmaksas datubāze, kur meklēt autoservisu plānotām apkopēm vai negaidītiem remontdarbiem, iepazīties ar objektīvām atsauksmēm, salīdzināt cenas un pieteikt vizīti elektroniski.

Darba laiks:

28.–29. aprīlī 10.00–19.00

30. aprīlī 10.00–17.00

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 21

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Vai Cupra sportiskais gars joprojām ir dzīvs? Atbildi meklē Jānis Vanks (+ VIDEO) 1

Cupra zīmols savulaik bija SEAT automašīnu sporta divīzija. Kopš tas kļuvis neatkarīgs, nebūt ne visas Cupra automašīnas aprīkotas ar 300 zirgspēku motoriem, un ražošanas apjomi tikko pārsnieguši miljonu. Vai tikai Cupra nav pārāk iegājusi "meinstrīmā"? Lai to noskaidrotu, paņemsim jaunāko Formentor VZ ar nu jau 333 ZS, un noskaidrosim, vai Cupra joprojām ir ātri un vienlaikus droši? Lasīt vairāk

 

351 211 eiro: Porsche gatavo kolekciju modeli par godu Ferdinandam Aleksandram Porše (+ FOTO) 1

Vācijas sportisko luksusa automobiļu ražotājs Porsche paziņojis par jaunu īpašo modeli, kas tiks saražots 90 vienībās un piedāvāts kolekcionāriem par nedaudz vairāk kā 350 000 eiro. Lasīt vairāk

 

Audi EX7 – otrais Audi bez četru riņķu logotipa; šoreiz arī Eiropai? (+ FOTO) 10

Audi atklājis jaunā zīmola AUDI otrā modeļa nosaukumu – tas ir krosovers EX7, kas, iespējams, kļūs pieejams arī Eiropas tirgū. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti