Šodienas vētras spēku pa īstam nācies izbaudīt kādam autovadītājam, kurš ar savu spēkratu nepagūst paslēpties zem DUS jumta.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Šodienas vētras spēku pa īstam nācies izbaudīt kādam autovadītājam, kurš ar savu spēkratu nepagūst paslēpties zem DUS jumta.

Izskatās, ka te visiem pietiek naudas nopirkt mašīnu, bet kārtīgam KASKO nesanāk... skumji.

Tu tagad jauc OCTu ar KASKO. Par OCTu piekrītu, Lielbritānijā, cik dzirdēts, par to pat konfiscē auto. Bet KASKO tur tāpat ir brīvprātīgs. Atšķirība ir tikai tā, ka daudzās valstīs viss iet zem vienas kompleksās apdrošināšanas, kur pamats ir OCTA, kas sastāda lielāko daļu apdrošināšanas prēmijas, un tad par salīdzinoši nelielu piemaksu vari paņemt klāt KASKO. Tāpēc tā arī ir, ka, piemēram, Vācijā KASKO apdrošināšana ir ap 90% mašīnu.
Polijā degviela maksā ievērojami lētāk, tādēļ liels skaits vāciešu dodas uz kaimiņzemi, lai savu automašīnu tvertnes uzpildīti tur. Lasīt vairāk
Mercedes-AMG atklājis pirmos attēlus ar jauno elektriskā GT četrdurvju kupeju, ļaujot ielūkoties 2026. gadā gaidāmā jaunuma salonā. Lasīt vairāk
Veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, aizvadītajās brīvdienās Valsts policijas amatpersonas fiksējušas 432 ātrumpārkāpējus – vairākiem automašīnu “BMW” vadītājiem šīs brīvdienas beigušās ar transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanu vai tiesību izmantošanas aizliegumu, tāpat kāds ātrumpārkāpējs ticis vēl pie pieciem administratīvā pārkāpuma procesiem par citiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem. Lasīt vairāk
A , kas tad ir vainigs , ka nav ipasumu un auto apdrosinasana , tik nesakiet , ka valsts