Paļāvās uz navigāciju - tālbraucējs no Lietuvas iestrēgst šaurajās Mārupes ielās (+ FOTO) - iAuto

Paļāvās uz navigāciju - tālbraucējs no Lietuvas iestrēgst šaurajās Mārupes ielās (+ FOTO) 41

 

Aculiecinieka foto Foto: iAutolv

iAuto | 26.decembris 2023 15:30

Pirms Ziemassvētkiem ar nepatīkamu pārsteigumu saskārās kāds tālbraucējs no Lietuvas, kas galamērķa atrašanā pārāk droši paļāvās uz navigāciju.

Elektroniskais palīgs šoferi pārāk ātri iemānīja Mārupes sniegotajās un neiztīrītajās ielās, kas ar tālbraucēju izspēlēja ļaunu joku - nespējot iegriezties šaurajā sānielā, Iveco pārāk pietuvojās nomalei un tālākā kustība uz apledojušā ceļa kļuva neiespējama. 

Aculiecinieki stāsta, ka lietuvietis tur iemaldījies jau iepriekšējā vakarā, taču pūles paša spēkiem atbrīvoties no sniega un ledus gūsta bija veltas. Attēlus iesūtījušais vīrietis brīnās par šofera neapdomību, jo mēģinot izpildīt manevru, sastāvs bija paņēmis tādu rādiusu, ka piekabes riteņi bija nobraukuši elektrokabeļu skapim pa otru pusi. 

 

 

 

Aculiecinieka foto

Aculiecinieka foto

Aculiecinieka foto

Aculiecinieka foto

Aculiecinieka foto

 
41 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
es 26.decembris 2023 19:40
11 3 Atbildēt

Katram celtniecības objektam ir tāda obligāta lieta kā darbu organizācijas projekts, kurā norāda arī visus loģistikas ceļus kā darbiniekiem, viņu transportam, tā arī piegādes transportam un spectehnikai. Ir jānoāda vieta, pa kuru iebraukt, kur stāvēt, kur izkrāmēt un kur izbrraukt.

Vernons 26.decembris 2023 16:27
10 10 Atbildēt

Gadās! Kad ignorē "Dzīvojamā zona"!

Tālbraucējs 26.decembris 2023 23:17
9 2 Atbildēt

Ne visi mēs tur braukājam katru dienu, un iemaldoties ar smago labi ja tiec laukā, šoreiz viņam nesanāca un viss, bet ar smago apgriezties nau kā ar vieglo, tur kārtīgi jāapdomā kur to var izdarīt. Teikšu tā ja navigācija iemalda kautkur, labi ja tiec ārā.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Atvainojiet, es kļūdījos! Latvijas prezidenta konvojs stājas pie sarkanās gaismas un gaida 3.DAĻA (+ VIDEO) 1

Atvainojiet, es kļūdījos! Latvijas prezidenta konvojs apstājas pie sarkanās gaismas un gaida 3.DAĻA - Turpinājums, tāpēc noskaties arī 1. un 2. daļu, lai saprastu pilnu situāciju! Lasīt vairāk

 

Krievijā apstājas simtiem Porsche: kas noticis? 16

Krievijā liels skaits Porsche automobiļu īpašnieku pēdējo nedēļu laikā saskārušies ar dīvainu problēmu – automašīnu vairs nevar iedarbināt. Lasīt vairāk

 

4 miljoni eiro nav arguments - visi Bugatti Tourbillon jau pārdoti 6

Neraugoties uz cenu, kas bez PVN sasniedz gandrīz 4 miljonus eiro, visi Bugatti Tourbillon eksemplāri jau ir rezervēti un brīvā pārdošanā vairs nav pieejami. Lasīt vairāk

 

Vācijā nodota ekspluatācijā 3,4 miljardus eiro vērta pretraķešu aizsardzības sistēma 4

Pieaugot Krievijas draudiem, Vācijā trešdien nodota ekspluatācijā apmēram četrus miljardus ASV dolāru (3,4 miljardi eiro) vērtā pretraķešu aizsardzības sistēmas pirmā kārta. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti