Iedzīvotāji sūdzas, ka Rīga ir tik netīra, kā vēl nekad.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Iedzīvotāji sūdzas, ka Rīga ir tik netīra, kā vēl nekad.

Riga visu laiku ir bijusi vinetiraka sudu bedre Ari starp Eiropas pilsetam vis netiraka un tizlaka pilsetsa ,jo tadi ir tas saimnieki visadi pabiras kuriem rup savs macins

Viens mans paziņa par līdzīgiem projektiem teica tā - labāk būtu to naudu vienkārši nozaguši bez nekādām darbībām, tad nekas vismaz netiktu sačakarēts. Patreiz esam dabūjuši izzagtu budžetu un sajātu infrastruktūru
Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk
Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk
Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Kad diez sauks pie tā dēvētās "adbildības" to kropļubandu, kuri šo visu stabiņ fufēli ieviesa (apguva,izguva,ieguva)? Būtu interesanti tagad atsaukt atmiņā- Ko diez tolaik mums kladzināja tālaika vadoņi un viņu pakaļlaižas "massu informātori"?
Tas tur "1/2.kat. ielu tīrītājs Krasts jo projām nav "ieraudzījis" aizpērnās drazass kaudzi uz sadalošās joslas Ulmaņa/Vienības lohgatvju krustojumā,- ta par! ko viņš te tagad pļjūuuta!
Nekauņas un demagogi, kad diez šo "ārtelpas" sindikātu beidzot izformēs (vai vismaz pārdēvēs)??