Visi komentāri - KNAB aizturējis Jēkabpils novada mēru Ragaini un vēl četras personas saistībā ar dambja būvniecību (+ VIDEO)

KNAB aizturējis Jēkabpils novada mēru Ragaini un vēl četras personas saistībā ar dambja būvniecību (+ VIDEO) 3

 
LTV Ziņu dienests | 4.aprīlis 2025 7:54

Eiropas Prokuratūra izmeklē, vai starp Jēkabpils pašvaldības amatpersonām nav notikusi vienošanās par iepirkumiem dambja būvniecībā. Izmeklēšanā aizdomās tiek turētas piecas personas, viņu vidū domes priekšsēdētājs, viņa vietnieks un vēl viens domes deputāts.

KNAB Eiropas Prokuratūras uzdevumā šodien aizturējis Jēkabpils domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini no Latvijas Zaļās partijas. Vakarpusē viņš bija atpakaļ Jēkabpilī un atzina – bijis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā, atbildējis uz jautājumiem.

 
Visi komentāri
 
Rexx 4.aprīlis 2025 20:12
1 0 Atbildēt

Hmmm....vai tik kādam no aizturētajiem nav saistība ar kāda visai dārga izklaides veida sagādāšanu savai " atvasei" nesenā pagātnē?

Protams,  jēkabpilieši, patriotisku jūtu vadīti, var man ar akmeni sviest' - nu un, tas tak mūsējais.

nu un 6.aprīlis 2025 18:07
0 0 Atbildēt

Aizturēja un kratīja Valmierā,Valkā,un palaida mājās.Vairāk mums nekas nav jāzina.Derētu labāks virsraksts.

ansalogu nav 6.aprīlis 2025 18:09
0 0 Atbildēt

Vai tagad arī eirpprokuratūra iesaistīta finanšu plūsmu sakārtošanā?No knaba seifiem nauda pazūd,jāņem stingrāk.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

“Latvijas Gada auto” konkursā uzvarējusi iepriekš laurus neplūkusi auto marka 14

Jaunāko automobiļu konkursā "Latvijas Gada auto 2026" galveno titulu ieguvis automobilis, kā marka konkursa 27 gadu vēsturē uzvarējusi pirmo reizi – tas ir spāņu apvidus automobilis “Cupra Terramar”. Tāpat svinīgajā ceremonijā tika paziņoti uzvarētāji vēl 11 atsevišķajās nominācijās. Lasīt vairāk

 

TIEŠRAIDE no "Latvijas Gada auto 2026" apbalvošanas ceremoniju šovakar 19.00 1

Šovakar, 18.decembrī, svinīgajā apbalvošanas ceremonijā kļūs zināms, kurš auto izcīnīs prestižo titulu "Latvijas Gada auto 2026", kā arī laureātus papildus nominācijās. Lasīt vairāk

 

No 21 090 eiro - Renault Twingo E-Tech Electric pieejams pasūtīšanai (+ FOTO) 2

Francijas autobūves uzņēmums Renault atsevišķās Eiropas uzsācis pasūtījumu pieņemšanu no klientiem, kas vēlētos iegādāties elektriskās piedziņas Twingo E-Tech Electric. Lasīt vairāk

 

Starptautiskā operācijā aptur Ukrainā bāzētu telefonkrāpnieku tīklu; par izkrāpto pirka luksusa auto (+ VIDEO) 4

Valsts policija (VP) kopā ar kolēģiem no citām valstīm decembrī apturējusi organizētas noziedzības tīklu, kas uzturēja krāpnieku zvanu centrus Ukrainas pilsētās Dņipro, Kijivā un Ivanofrankovskā, aģentūru LETA informēja VP. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti