Zemniekiem tomēr ļaus transportēt ražu uz Rīgas ostu visu diennakti (+ VIDEO) - iAuto

Zemniekiem tomēr ļaus transportēt ražu uz Rīgas ostu visu diennakti (+ VIDEO) 8

 
LTV Ziņu dienests | 28.augusts 2025 19:36

No 3. septembra zemnieki bez ierobežojumiem varēs nogādāt ražu Rīgas ostā – to nodrošināt pašvaldībai uzdevis Rīgas mērs Viesturs Kleinbergs (“Progresīvie”).

Paziņojums nācis pēc tam, kad biedrība “Zemnieku saeima” paudusi vilšanos par Rīgas domes atteikumu ražas novākšanas periodā ļaut smagajam transportam uz Rīgas ostu noteiktos maršrutos pārvietoties visu diennakti.

 
8 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
ZZZZ 29.augusts 2025 8:42
4 1 Atbildēt

Nu kā taD, dzelzs ceļi ir kur? Katrā čuhņā ir? kur palika pārkraušanas rampas, laukumi? Kamdēļ tā irA?

Adios 29.augusts 2025 6:57
3 0 Atbildēt

Ceļu remonti var notikt decembrī, nekāda vaina

0pis 29.augusts 2025 16:08
2 0 Atbildēt

Un kur multimodālie transporta mezgli, a? Kur pis-un-laid laukumi? Kur, kur, kas, kas...

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

ASV “Jaguar” sporta auto pabrauc zem autobusa; smagi cietušo nav (+ VIDEO) 3

ASV noticis smags ceļu satiksmes negadījums Jaguar F-Type sporta auto praktiski nebremzējot ietriecoties autobusa aizmugurē. Neraugoties uz to, ka vieglais auto gandrīz pilnībā pabrauca zem aptuveni 10 tonnas smagā autobusa, vadītājs iztika bez smagām traumām. Lasīt vairāk

 

Kā Neste Easy Charge atpazīs tavu elektromobili? (+ VIDEO)

Elektroauto uzlādes stacijas Neste MY Renewable Charge ir pieejamas Rīgā, Mārupē un Ainažos, kā arī vairākās vietās Lietuvā un Igaunijā. Lai atvieglotu uzlādes procesu, Neste stacijās ieviesusi jaunu funkciju Easy Charge jeb "vieglā uzlāde". Lasīt vairāk

 

“Krievu Cybertruck” izstrādātājs paziņo par jauniem plāniem 6

Krievu jaunuzņēmums Russo-Balt (Руссо-Балт) paziņojis, ka 2026. gada vasarā parādīs savu pirmo krosoveru. Lasīt vairāk

 

Ijābs "kurinā" uz karu: Eiropa ir visatkarīgākā no naftas un gāzes, kas nāk caur Hormuza šaurumu (+ VIDEO) 4

Eiropas Savienības valstīm ir jāiesaistās Hormuza šauruma atbloķēšanā – tas ir nepārprotami skaidrs, intervijā raidījumā "Rīta Panorāma" pauda Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs (LA). Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti