Automobiļu nomas gigants atsakās no elektromobiļiem, pirks auto ar iekšdedzes motoriem - iAuto

Automobiļu nomas gigants atsakās no elektromobiļiem, pirks auto ar iekšdedzes motoriem 30

 

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

iAuto | 14.janvāris 2024 8:29

Automobiļu nomas gigants Hertz pārdos trešdaļu no sava elektroautomobiļu parka, lai iegūtos līdzekļus izmantotu ar iekšdedzes motoriem aprīkotu modeļu iegādei.

2021. gada rudenī Hertz paziņoja, ka iegādāsies 100 000 Tesla elektromobiļu, vēl 175 000 elektromobiļu plānoja pasūtīt General Motors, bet 65 000 no Polestar. Taču pagājušajā gadā automašīnu nomas kompānija lika noprast, ka ir vīlusies savā izvēlē cita starpā norādot, ka Tesla atkārtotie cenu samazinājumi ir samazinājuši arī viņu autoparka transportlīdzekļu tālākpārdošanas vērtību, bet elektromobiļu bojājumu remonts izmaksā apmēram divas reizes dārgāk nekā automašīnām ar iekšdedzes dzinējiem.

Tagad Hertz vadītājs Stīvens Šērs Bloomberg sūrojies, ka samazināt augstākās elektrisko automašīnu ekspluatācijas izmaksas izrādījies grūtāk nekā tika prognozēts. Menedžeris atklājis, ka uzņēmums vēlas pārdot trešdaļu sava elektrisko automobiļu parka un daļu no ieņēmumiem izmantot automašīnu ar iekšdedzes dzinējiem iegādei, skaidrojot, ka Hertz mērķis ir pielāgot piedāvājumu pieprasījumam. Tiek ziņots, ka gada laikā ASV Hertz atbrīvosies no 20 000 dažādu ražotāju elektrisko transportlīdzekļu. Nākotnē uzņēmums daudz rūpīgāk izvērtēs pieprasījumu, pirms atkal izšķirties par elektromobiļu iegādi.

 
30 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
John 14.janvāris 2024 12:15
104 2 Atbildēt

Ļoti labi. Nāk cilvēki beidzot pie prāta.

Jurs 14.janvāris 2024 11:36
71 1 Atbildēt

Nu redz pirmās prieka putas par elektroautomobiļu plašu izmantošanu zaļās pārejas vārdā būs noskrējušas, un auto nomas firmai būs izdevīgāk uzturēt ar iekšdedzes motoru darbinātus auto, jo redz elektroauto remonti izrādās 2x dārgāki.

Tas pats ar nelielu nobīdi sagaidīs Teslu fanus arī mūsu bāleliņu vidū.

0pis 14.janvāris 2024 10:00
33 1 Atbildēt

Nu re, tagad tos izpārdos par US$999,99 un lieta darīta.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 8

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

Avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete 2

Trešdien avārijā uz Rēzeknes šosejas gājusi bojā nepilngadīga jauniete, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

Starptautiskā operācijā aptur Ukrainā bāzētu telefonkrāpnieku tīklu; par izkrāpto pirka luksusa auto (+ VIDEO) 2

Valsts policija (VP) kopā ar kolēģiem no citām valstīm decembrī apturējusi organizētas noziedzības tīklu, kas uzturēja krāpnieku zvanu centrus Ukrainas pilsētās Dņipro, Kijivā un Ivanofrankovskā, aģentūru LETA informēja VP. Lasīt vairāk

 

Notverts Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš uz auto uzlīmēja simbolu “Z” burta formā (+ VIDEO) 5

Notverts kāds Krievijas kara noziegumu slavinātājs, kurš aplīmējis auto ar simbolu “Z” burta formā. Vainīgo izdevies atklāt, lielā mērā pateicoties apzinīgam pilsonim, kurš par notikušo ne tikai nekavējoties ziņoja policijai, bet arī palīdzēja sagādāt pierādījumus. Taču liels bija viņa izbrīns, kad pēc lietas izskatīšanas vaicājot, kādu sodu Krievijas agresijas atbalstītājs saņēmis, policija atteicās to izpaust. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti