No rūpnīcas pie pircēja - Tesla ierodas pie īpašnieka, autopilota vadīta (+ VIDEO) 6

iAuto.lv | 5.jūlijs 2025 10:34

Tesla Youtube kanālā publicētais video pierāda, ka ceļu no rūpnīcas pie pircēja automobilis veic patstāvīgi, paļaujoties uz Full Self-Driving autonomās braukšanas sistēmu.

Ražotājs informē, ka pilnīgi jaunais Model Y standarta izpildījumā startējis no Teksasas Gigafactory un nobraucot 24 kilometrus, pēc aptuveni 30 minūtēm, nevienam neatrodoties pie stūres, ieradies pie sava īpašnieka.

Šajā laikā automašīnai nācās braukt cauri rūpnīcas teritorijai, izbraukt uz ātrgaitas šosejas, kur tika attīstīts ātrums līdz 116 km/h, mainīt joslas un apstāties pie luksoforiem. Mērķis tika sasniegts bez starpgadījumiem.

Visi komentāri

1 0 Atbildēt

Piegāde kā ķīniešu telefonam. Ceļā radušies bojājumi? Vērsieties pie apdrošinātāja.

0 0 Atbildēt

Tad jau neviena mašīna uz to ceļa nebija.

2 1 Atbildēt

-vai tai FSD sistēmai ir kāds oficiāls sertikakāts (vs,iso,CE,gost), un/vai Satiksmes Noteikumos (Likumā/Par) ir iekļauti punkti (ponti) par bezpilota satiksmi?

Vai Bezpilotam ir arī kādi (Vadītāja) pienākumi un/vai Tiesības.Vai tas spēj reaģēt uz Ātrās reaģēšanas darbinieka doto komandu "apstāties" (vai uz bāk ugunīm,apvienojumā ar aizm.(pak.) logā degošo uzlīmi sekojiet/Man).Ja jā- vai šo nevarētu izmantot tā dēvētie Hakkeri,liekot tam sekot tiem uz kādu Noziegumam paredzētu iepriekš sagatavotu (siltu) Vietu.

Ja Klients (Pasūtītājs) atrodas kādā attāļākā tālumā- sakietlūdzuvai Bezpilots spēj iebraukt uzlādes punktā un ievietot uzlādes cauruli vajadzīgajā Atverē (caurumā)? Un Kuŗš te tagad šajā (šādā) gad maksā/Par? Ja ir izveidojies sastrēgums (sprūdnis) no citiem lādēšanās pretendentiem- vai Bezpilots prot stāvēt Rindā? Ja kāds Bezkauņa viņam pielien/priekšā- vai viņš prot Lamāties?

Kas notiek (Kas notiek LVvijā, Jā..) ja autonomi bezpilotā braucošais braucijiena laikā saskaras saskarē ar kādu citu braucošu objektu, vai (ja?)/(jā jā) kāds aizmugurē esošais objekts iebrauc priekšābraucošajam (drošu Drošību nenogarantējušajam) Bezpilotam pakakaļā?

Ps. esat jau apnikuši ar saviem paDibenes jociņiem, jā.

0 0 Atbildēt

Tā taču ASV, tur piekāst normas, var skolās pašaudīties, ja vajag, tas ar normāli, ieroči(auto) pie tā nav vainīgi.

Gribi LV kādu purkšķī no FSD?

0 0 Atbildēt

ekonomē kā tik var. domāju esošo teslu īpašniekiem drīz radīsies lielas problēmas pie tām, kas jau pastāv... drīz masāsit lai tas mēsls vienkārši sāktu strādāt

0 0 Atbildēt

ieroču nēsāšanas atļauja ir brīvības pazīme.. bet jums jau nesaprast.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

No 66 000 eiro - Dodge Charger atgriežas Eiropas tirgū

Līdz pat 670 Zs jaudīgais amerikāņu muskuļauto būs pieejams ar benzīna motoru un arī kā pilnībā elektrisks mdelis. Lasīt vairāk

Fotogalerija: Jaunais Subaru Uncharted (+FOTO) 1

Kaut kas ļoti pazīstams un tomēr nedaudz citādāks. Lasīt vairāk

Aizsardzības ministrs norāda uz nepieciešamību Latvijai sagādāt savas spārnotās un ballistiskās raķetes 7

Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) jau tuvākajā laikā būs jādomā, kā savā rīcībā iegūt gan efektīvas pretraķešu aizsardzības sistēmas, kas spēj cīnīties ar ienaidnieka ballistisko raķešu triecieniem, gan tālās darbības uzbrukuma ieročus - ballistiskās un spārnotās raķetes, Aizsardzības ministrijas portāla "Sargs.lv" raidierakstā "Droši ir zināt" paziņojis aizsardzības ministrs Raivis Melnis. Lasīt vairāk

Jaunā Volkswagen cerība- elektroauto Volkswagen ID.Cross(+ VIDEO) 5

Šoreiz atgriezīsimies Hamburgā, kur pavasarī TV Autoziņas viesojās Volkswagen ID. bulvārī, un satikām vairākus jaunos elektromobiļu modeļus. Šoreiz runa ir par ID. Cross. Tas ir auto, kam potenciāli vajadzētu kļūt par Volkswagen dižpārdokli. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti