TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Nissan X-Trail pret Mazda CX-60 (+VIDEO) - iAuto

TV AUTO ZIŅAS TESTĒ: Nissan X-Trail pret Mazda CX-60 (+VIDEO) 4

 
TV Autoziņas speciāli iAuto | 25.janvāris 2023 9:32

Jaunākais Nissan X-Trail modelis un Mazda CX-60 ir izmēros līdzīgi krosoveri ar daļēji elektrisku piedziņu. Katrā modelī tā īstenota atšķirīgi.

X-Trail faktiski ir elektromobilis ar sniedzamības pagarinātāju 1,5 litra benzīna turbodzinēja formā, savukārt Mazda ir lādējamais hibrīds uz atmosfēriskā 2,5 litru benzīna dzinēja bāzes. Papētot tuvāk, ļoti dažādas izrādās ne tikai piedziņas konstrukcijas, bet arī automašīnu jaudas, dinamika, iekārtojums un, protams, cena. Kādas ir Nissan un Mazda krosoveru stiprās un vājās puses, kurš no tiem labāk uzvedas uz slidena ceļa un ko vispār varam gaidīt no šādiem puselektriskiem SUV, pārāda Autoziņu salīdzinošais tests.

 
Visi komentāri
 
Volx 25.janvāris 2023 10:52
0 0 Atbildēt

Par Xtrail nepateica, ka tam ir interesants risinājums pilsētas sastrēgumos - epedal, kas atlaižot gāzi bremzē un uzlādē bateriju, samazina arī bremžu nodilumu.

Otrs būtisks ieguvums 4x4 versijā ir patstāvīgā pilnpiedziņa, kas pēdējos gados visiem autoražotājiem izzuda kā suga.

eidis 25.janvāris 2023 14:17
0 1 Atbildēt

Epedālis ir visiem e-auto. Bet izpildījums ir ļoti dažāds. Pgdm vienīgais patiesi lieliskais risinājums no manis testētajiem, ir Teslai. Īpaši slikts bija Golpam

Volx 25.janvāris 2023 15:13
0 0 Atbildēt

Paldies par info, nezināju. Braucu ar Audi etronu(paldies iauto kolektīvam) kkā nemanīju tādu īpašu pedāli. Šeit gan runa ir par hibrīdiem un tas epedal ir speciāli jāpieslēdz ar podziņu, jo savādāk normālā satiksmē tā braukšana būtu pabriesmīga. Viņš ir ideāls, kad tev jāčikājas sastrēgumos A tā sajūta, ka kāds tevi turētu un neļautu normāli paātrināties.

Aigi 25.janvāris 2023 19:16
0 4 Atbildēt

Es ņemtu Mazda. Uzlāde mājā un pa pilsētu brauc pa nullēm.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

88 gados nebijis notikums: Volkswagen slēdz Drēzdenes rūpnīcu 4

Vācijas autobūves uzņēmums Volkswagen šonedēļ pārtrauks darbu vienā no savām rūpnīcām. Lasīt vairāk

 

Kuru upurēt? – atkal baumas par Stellantis visu 14 zīmolu dzīvotspēju 6

Stellantis zem sava karoga sapulcējis 14 lieliskus spēlētājua, tomēr ne visi var lepoties ar pienesumu, kas garantē dzīvotspēju. Lasīt vairāk

 

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rotā savu tehniku un dodas izbraucienā (+ VIDEO)

Jau otro gadu Rēzeknes novada lauksaimnieki rīko visā Latvijā pamanītu akciju – sagaidot trešo adventi, viņi rotā savu tehniku un dodas izbraucienā. Iniciatīvas autori ir Knipu ģimene no Dekšāru pagasta, lai sagādātu svētku brīnumu sev un citiem, kā arī vēl vairāk saliedētu vietējos iedzīvotājus. Lasīt vairāk

 

Jau no rītdienas: Valsts policija uzsāk automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem 32

No rītdienas, 11. decembra, Valsts policija uzsāks automatizētu lēmumu pieņemšanu par pārkāpumiem, kuri fiksēti ar tehniskajiem līdzekļiem, neapturot transportlīdzekli, tādiem kā – pārvietojamie un stacionārie fotoradari, 360 grādu kameru sistēmas un vidējā ātruma kontroles radari. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti