Degviela arī Latvijā par neredzēti zemu cenu 10.09.2024. (+ FOTO) 26

 
iAuto | 11.septembris 2024 9:46

Beidzot arī Latvijā degvielas cena nokritusies līdz pēdējos laikos neredzēti zemam līmenim. Vakar, 10. septembrī Neste uzpildes stacijā Gulbenē 95-tais benzīns maksāja 1,417 eiro, dīzeļdegviela 1,397 eiro.

 
Visi komentāri
 
?? 11.septembris 2024 9:58
0 1 Atbildēt

Kurš atceras, kad ir bijis tik zemu? - pirms kara?

Nja 11.septembris 2024 10:13
12 5 Atbildēt

Māris laikam neko par akcijām nev dzirdējis un negrib dzirdēt. Lielākie vakar uztiasīja dāvanu nabagiem! Šis jau ar lielu regularitāti notiek.

Tja 11.septembris 2024 10:15
0 0 Atbildēt

Es braucu ar dīzeļauto un varu apgalvot - jā, ir akcijas, turklāt pēdējā laikā patīkami bieži, bet - 1.39 eur cenu nebija gadījies redzēt.

:-) 11.septembris 2024 10:13
0 0 Atbildēt

Tai paš Jūrmalā, "varenajam" jūrmalniekam vajadzētu to zināt, "Gotika" degvielas uzpildes stacijā degviela vienmēr ir par 8-10 centi lētāka par Nesti. Un ja vēl atņem 0.05 eiras ar klienta karti, pavisam jauki! Vakar "dīzelis"bija pa 1.29 eirām/l

:):) 11.septembris 2024 10:44
7 1 Atbildēt

Šito tu varēji izstāstīt vienam interneta blogerim, kurš ar busu bija spēries uz Rīgu, iztērējis 500 eiro, lai ietaupītu Straujupītē. Tagad sanāk, ka zēns velti centies.

uupis 11.septembris 2024 12:59
0 0 Atbildēt

A kur šams 500 eiras atstāja? Fotoradaros?

13.15 11.septembris 2024 13:11
0 0 Atbildēt
:-) 11.septembris 2024 13:56
7 2 Atbildēt

Ne par tp stāsts, bet gan par degvielas cenu Latvijā. "Beidzot Latvijā" sākas virsrakts un tad pieminēta Gulbene. Tieši 100 % atdarināta politiķu replika. Kā mans ekonomikas profesors mācīja: "Nav dārgu lietu, vienkārši vairāk jāpelna!". Tik nemēģiniet novelt vainu uz Saeimu vai MK, paši viņus sabalsojāt.

20,38 11.septembris 2024 20:44
2 2 Atbildēt

Gulbene vairs nav Latvijā?, tas viens, divi - gan jau arī tavam profesoram "ir griesti" pret kuriem tas teiciens "vienkārši vairāk jāpelna" atsitīsies.

Jūrmalnieks 11.septembris 2024 15:15
1 0 Atbildēt

Tur tā gotika tikpat veca kā pasaule, degvielas tvertnes ar gan jau ar nekādas jaunās, pilnas ar rūsu un nosēdumiem.... 

Pirms gadiem 15 vectēvs, ka bija dzīvs pildīja tur regulāri jo vienmer tur lētak, vienā jaukā dienā gribēja braukt uz tirgu, autiņu piešķīla 'uzsildīt' iegāja iekšā palīdzet kundzei... Nāk ara, autiņš kluss.

Megina startēt un neparko...

Beigās izrādās ka filtrs pilns ar sūdiem tik tāl ka vienā vietā pārplēsts filtra materiāls un degviela plūda pa taisno motorā līdz smidzinātaji aizkakājās tik tāl ,ka vairs nevarēja (bija bendzīnmotors)

Rezultātā jāparlasa motors, jāskalo degvielas sistema.... Remonts uz 400LS, kas tajā laikā bija dārgs prieks. Un vēl paveicās, ka autiņš pavecaks bez pargudram elektroniskajām sistēmām....

Tā kā tur toč, ja cieni savu auto labāk neliet to zupu!

 Šodien ietaupīsi 5c/l bet pēc nedēļas varēsi atstāt servisā piķi... 😂 īpasi jaunākam dīzelim, tur pakaries ja sprauslas būs čupā....

ZZZZ 11.septembris 2024 15:09
0 0 Atbildēt

Šits labs. Vispirms lej kannās, tad liek vāģī nekur nekas nenopil. Vāģis nepievelkās ar solāro. Ir treniņš poweliftingā! Tad stiepj uz māju/garāž. Lej atpakaļ vāģī. Nekas nenopil. Nosēdināšanas process izpaliek...EV tas ir ok?

Hmm 11.septembris 2024 15:21
4 3 Atbildēt

Nu jā, un pēc 2 nedēļām ierauga, ka tuvējā pilsētiņā tā pati cena, bet internetā cenšoties gudrāks izlikties, nu par muļķi iztaisījies - aplauziens divkāršs.

boliks 11.septembris 2024 16:44
0 0 Atbildēt

Jopcik LT ielējos pa DD 1.37 3 nedēļas atpakaļ, sanāk baigais piečakarējiens sanāk😂

Ģirts 11.septembris 2024 20:28
1 0 Atbildēt

Lietuvā bez akcijas, jau labu laiciņu bija 1,30, ne tikai dīzelis, bet arī 95benzīns.

Pašlaik 1,28

Circlē dīzelis bija 1,36 bez atlaides, ar atlaidi 1,26.

Es 12.septembris 2024 7:31
0 0 Atbildēt

NEREDZĒTI ZEMA! Jūs ņirgājaties, vai tā tāda smalka ironija?

iAutolv 12.septembris 2024 9:49
0 0 Atbildēt

Sūti savus attēlus par lētāko cenu Latvijā,  neaizmirsti datumu un atrašanās vietu - labprāt pievienosim ziņai.

?? 12.septembris 2024 14:37
0 0 Atbildēt

Vai tad attēli ar superlētajām uzpildes stacijām no lietotāja "Es" nebūs? - bāka iet uz beigām, varētu drīz pildīties.

Alex 12.septembris 2024 8:27
0 0 Atbildēt

Leišos bij pa 0.99

0pis 12.septembris 2024 8:28
0 0 Atbildēt

Jo lētāka degviela, jo lielāks piesārņojums 👌

Niko 12.septembris 2024 14:08
7 2 Atbildēt

Kapeiku pisēji,atbrauk nostāvēt garo rindu dēļ 10 € jābūt totālam cirvim.

Es 12.septembris 2024 15:55
8 0 Atbildēt

Besij araa šitie 1 dienu gājieni...

Mārcis 12.septembris 2024 19:43
0 0 Atbildēt

Mažeiķos lēju nesen pa 1.31 eiro litrā.

Conqueror 12.septembris 2024 20:41
1 0 Atbildēt

šo trešdien bija Circle K akcija - iepirkos par 1,384 eiro par litru - savu iemīļoto 98 benžu, pilnu bāku,

tāda cena sanāca, jo piemetu vēl klāt Maxima talonu, kuru dod, papildus, ja esi iepircies virs 20 eiro vienā reizē, kur bija atlaide 10 centi litrā

Edgars 13.septembris 2024 8:22
1 0 Atbildēt

Kauna šitiem lopien nav...es vakar Norvēģijā iepildiju dīzeli pa 1.32€

Es 13.septembris 2024 23:23
1 0 Atbildēt

Gulbenē visu laiku ir lētākā degviela Latvijā

Paldies negribu 17.septembris 2024 16:23
0 0 Atbildēt

Tikko piepildiju  Baltic petroleum

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik pamatoti ir izsūtīt ĀRKĀRTAS BRĪDINĀJUMU, ka šodien 35 grādi? 11

Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 1

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 3

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti