Hibrīdkarš Baltijas jūras dzelmē; zemūdens kabeļus uzrauga visu diennakti (+ VIDEO) 1

 
LTV Ziņu dienests | 28.decembris 2024 7:37

“Estlink 2” kabeļa pārraušana ir kārtējais incidents garākā uzbrukumu sērijā. Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā infrastruktūra Baltijas jūras dzelmē kļuvusi par regulāru sabotāžu mērķi. Mūsu kolēģis Ģirts Zvirbulis apkopojis zināmākos bojājumu gadījumus pēdējo pāris gadu laikā.

Baltijai un Rietumvalstīm stiprinot enerģētisko neatkarību no Krievijas, mēģinājumi veikt kaitnieciskus uzbrukumus un sabotāžu pret energo un telekomunikāciju infrastruktūru, visticamāk, turpināsies. To apzinoties, gan kabeļu īpašnieki, gan valstu drošības spēki pievērš lielāku uzmanību zemūdens infrastruktūras apsardzei. 


 

 
1 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Lādoga 29.decembris 2024 13:38
1 1 Atbildēt

Ļoti nepatīkami dzirdēt ziņas par saplēstiem kabeļiem un vadiem, kad mūsu politiķi tvītoja, ka baltijas jūra tagad ir nato ezers.

x.com/krisjaniskari...327113946?mx=2

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Citi raksti
 

 

Izceltie raksti

Izstādē "Auto 2026" Ķīpsalā dominē auto Ķīnas, bet "Auto Exotica 2026" bezeksotikas TRĪS DAĻĀS (+ VIDEO)

iAuto.lv apmeklē izstādi "Auto 2026" Ķipsalā un pārliecinās, ka Ķīnas autoražotāju klātbūtne Latvijas tirgū ir ievērojami pieaugusi. Attiecībā uz piedāvājumu tie jau sāk pat dominēt – vismaz izstādē. Lasīt vairāk

 

49% - elektroautomobiļu reģistrācijām ES straujš kāpums 16

Martā Eiropas Savienībā tika reģistrēti 234 532 jauni elektroauto, kas ir par 48,9 % vairāk nekā attiecīgajā mēnesī pērn. Arī visā pirmajā ceturksnī bateriju elektroauto uzrādīja ievērojamu pieaugumu – aptuveni katrs piektais jaunais auto ES bija elektrisks. Lasīt vairāk

 

Volkswagen Caddy piedzīvo modernizāciju 2

Volkswagen modernizējis daudzfunkcionālo modeli Caddy, kas apvieno vieglā automobiļa un neliela kravas busiņa īpašības. Lasīt vairāk

 

Cenas atkal iet uz augšu! Degvielas cenas 22.04.2026: Dīzelis 1.947 un 95 benzīns 1.787 EUR! (+ VIDEO) 9

Dīzelis dārgāks par 41 centiem, bet 95. benzīns ir dārgāks par 25 centiem kopš 1. marta. Tas sanāk papildus +24.60 EUR klāt pie manas 60 l uzpildes. Atgādinām, ka 2026. gada 1. martā cenas Latvijā, Neste Lielupes DUS dīzeļdegvielai un 95. benzīnam bija 1.537 EUR. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti