No jūlija par apmēram 5 % pieaugs elektrības rēķini (+ VIDEO) - iAuto

No jūlija par apmēram 5 % pieaugs elektrības rēķini (+ VIDEO) 2

 
LTV Ziņu dienests | 18.janvāris 2025 20:01

Februāra sākumā Latvija pārraus līdzšinējo atkarību no Krievijas elektrotīkla, sinhronizējoties ar Eiropu. Šāds solis ar papildu izmaksām nāk ne tikai lielajiem infrastruktūras uzņēmumiem, bet arī elektrības gala patērētājiem. Tiek paredzēts, ka jaunās sistēmas iespaidā no jūlija elektrības tarifi varētu pieaugt līdz apmēram 5 %.

 
2 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Nu Lohi 18.janvāris 2025 23:25
3 0 Atbildēt

Elektrības rēķini pieaugs jau no 1. Janvāra.  Par sadales tīklu pakalpojumiem, kuru cenas drastiski tika paaugstinātas jau pagājušā gadā,   bet pēc tautas protestiem,  tika piešķirta valsts kompensācija. Tad lūk no pirmā Janvāra, šī kompensācija ir klusi un nemanāmi samazināta un visiem pie kājas.  😁  Un visdrīzāk tas pats būs ar NIN. Šobrīd tiek ieviesta jauna nekustamā īpašuma vērtība, kas ir 3 līdz 5 lielākā par šībrīža kadastrālo,  un pēc kādiem diviem gadiem,  mēs no tās arī iespējams maksāsim arī NIN.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Elektriskais Mercedes CLA jaunā versijā 7

Mercedes-Benz paplašina sava elektriskā CLA klāstu ar ceturto piedziņas versiju – jauno CLA 250, kas aizpilda nišu starp līdzšinējiem modeļiem CLA 200 un CLA 250+. Lasīt vairāk

 

iAuto testā dzeltenais “Volkswagen T-Roc”. Ko sagaidīt no Eiropas dižpārdokļa? (+ VIDEO) 31

“Volkswagen T-Roc” pāris pēdējos gadus ir pārdotākais šīs markas modelis Eiropā, apsteidzot iepriekšējo dižpārdokli - “Golf” modeli. Pagājušajā gadā tika prezentēts jaunais, otrās paaudzes “T-Roc”, kas tagad ir pieejams arī pircējiem Latvijā. Lasīt vairāk

 

Piektdaļa autovadītāju “grēko” ar pagrieziena rādītāju lietošanu 20

Lai gan pagrieziena rādītāju izmantošana, veicot nogriešanās vai joslas maiņu, ir svarīga satiksmes drošībai, teju piektā daļa jeb 18% autovadītāju mēdz to nelietot, liecina “Carlsberg 0.0 atbildīgas braukšanas indeksa” dati. Lasīt vairāk

 

Var aizdegties - daudzskaitlīgs atsaukums BMW automobiļiem visā pasaulē 13

Aizdegšanās riska dēļ BMW visā pasaulē atsauks, iespējams, pat vairākus simtus tūkstošu automobiļu. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti