Antiradari...

dextor Reģ.: 06.06.2001

Sveicinati. skiet ka tagad menti saks kontrolet stiprak tadel skiet ka no viniem atpirkties bus grutaak tadel rodas tada ideja par antiradariem ... man tads jautajums varbut kads no jums varetu kautko vairak par tiem pastastit un kur tadus var iegadaties ?

 
1 2 3
Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: RX7: suutiiju reiz Tev mailu ar paaris jaut., bet nav atbildes, taadeelj uzjautaashu te:

*3 city and highway... ir jeega no 3 city rezhiimiem vai pietiek city/highway.

*digitaalais kompass meedz nodereet, vai taads vipendrons tik vien ir?

*Setting Saver? Tur ir kas taads iestaadaams, ko buutu skaadiigi pazaudeet?

Skatoties ko tie City režīmi dara. Katrā ziņā tiem būtu jāsamazina falšu trauksmju skaitu. Parasti City režīmi neiespaido VG2 un Laser detektēšanu - auro kā dulns. Manējam piemēram City1 samazina trobeli un jūtību visiem radara diapazoniem (Laser un Vg2 paliek vienmēr uz max), City2 samazina tikai X joslas jūtību, City3 X joslu vispār neuztver.

Digitālais kompass? Man tāda nau, domāju ka tikai vipendrons.

Setting saver: Jauka fīča! Tu vari regulēt skaļumus, indikatora gaišumu, "uzbāzīgumu", pilsētas/šosejas režīmus. Izslēdzot viss paliks kā būsi noregulējis. Pēc ieslēgšanas tev nebūs jāķimerējas kamēr akal saregulēsi kā vajag. Būtiskākais - defaultā Vg2 ir IZSLĒGTS un ir ieslēgts Highway režīms kas pilsētā tev ātri vien pieauros visas ausis un šitādu aptaurētu tevi CP paņems ciet ar detektoru detektoru (VG2)...

P.S. - "Spēlējos" Whistler 1734. Lietojis to vēl neesmu...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

1) atslēdzams X band ir labi, jo LV lieto tikai K un Ka.

2) Kompass ir labi, ja jāmaldās nepazīstamā pilsētā pēc kartes (visādās ārzemēs utt) - ja nav GPS

3)VG2 ir labi, bet imho LV tāpat kā Lāzerradari - tāpat kā dzeltenie lāči sastopami tikai bilžu grāmatās.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Vakar kā reizi 2x pīkstēja. CP bij pie doles un vēl kaut kur.

Bet ticiet vai nē, detektors mani ir izmācījis un pa pilsētu braucu ar max +10, ko CP neuzskata par vērā ņemamu pārkāpumu.

Detektors disciplinē, tas točna

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Vakar kā reizi 2x pīkstēja. CP bij pie doles un vēl kaut kur.

Bet ticiet vai nē, detektors mani ir izmācījis un pa pilsētu braucu ar max +10, ko CP neuzskata par vērā ņemamu pārkāpumu.

Detektors disciplinē, tas točna

+10... Tev ir apbriinojama pacietiiba Brocot pusseptinjos no riita zem 75 reti kad bultinja nokriit... Bet nu tad veel ljaudis (arii polichi)

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Storms: Bet 1734 tachu nav settingu seiveris No shtatiem suutiiji?

www.buyradardetectors.com/...

Shis te kautkaads aizdomiigi paarbaazts fiichaam bet cena viszemaakaa Vai tas taadeelj ka buutu vecaaks modelis?

Chuguns Reģ.: 23.11.2004
0 0 Atbildēt

Varbut kadam ir kaada puss minute kas var uzrakstiit ko tad iisti tie vissi apzimejumi nozime - te tos visus min bet skaidribas nekadas , ko tad par sapratigu naudu var piepirkt.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

2 Port Cigarette Lighter Splitter Latvija a kaukur var nopirkt?

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: 2 Port Cigarette Lighter Splitter Latvija a kaukur var nopirkt?

Dominas maximā ir.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Master_D rakstīja:

Bet ticiet vai nē, detektors mani ir izmācījis un pa pilsētu braucu ar max +10, ko CP neuzskata par vērā ņemamu pārkāpumu.

+10... Tev ir apbriinojama pacietiiba Brocot pusseptinjos no riita zem 75 reti kad bultinja nokriit... Bet nu tad veel ljaudis (arii polichi)

Pasties, kāds ārā laiks! Lidot pa šito šļūdoni + vēl spēlēt dambreti pa joslām, ja straume virzās ar 60 ir muļķīgi

Es jau nesaku, ka šad un tad netiek atvilkts

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Chuguns rakstīja: Varbut kadam ir kaada puss minute kas var uzrakstiit ko tad iisti tie vissi apzimejumi nozime - te tos visus min bet skaidribas nekadas , ko tad par sapratigu naudu var piepirkt.

Ja ir pusminuute, tad iekaap manis noraadiitaa linkaa un kur ir parametri uzspied uz katra un tur buus viss smalki aprakstiits.

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: 2 Port Cigarette Lighter Splitter Latvija a kaukur var nopirkt?

katraa maximaa jaabuut

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Sheps rakstīja:

snow rakstīja: 2 Port Cigarette Lighter Splitter Latvija a kaukur var nopirkt?

katraa maximaa jaabuut

A7 veikalaa ir 3kaarshais

norcha999 Reģ.: 15.03.2005
0 0 Atbildēt

Ir pieejami radardetektori Whistler Pro 73 - 110Ls un Whistler XTR560 - 110Ls

tel. 29132419

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

tas ir pis.....dec par Pro 73 prasiit 110 Ls !!!!!!!!

sen jau vinji nav tik daargi

a runaajot par antiradaru - šeit ( www.radarbusters.com/... ) viņi saka, ka veel nav redzejushi normaali straadaajošu antiradaru

pašam pieder Whistler Pro 73

ir labs, bet lietojis veel neesmu

norcha999 Reģ.: 15.03.2005
0 0 Atbildēt

Un cik, tad tavuprāt ir normāla cena priekš viņa?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

es pa 80 varu dabuut

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: es pa 80 varu dabuut

jaunu, nelietotu

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Vakar Volvisti palika ar garu degunu, pareizāk, bez 20 ls uz Rīgas-Bauskas šosejas. Sorry, veči...detektors

norcha999 Reģ.: 15.03.2005
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

subaru rakstīja: es pa 80 varu dabuut

jaunu, nelietotu

Prieks par tevi!

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

kādu laiku atpakaļ redzēju kā vienu džekiņu ar audi coupe pie Mūkusalas Kuršu benzīntanka noturēja CP volvo un par līdzīga verķa lietošanu sastādīja protokolu! ujjj... ilgi rakstīja! es pat paspēju rindu pie auto moikas izstāvēt un mašīnu nomazgāt, bet šie tik rakstīja un rakstīja......

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

eid rakstīja: kādu laiku atpakaļ redzēju kā vienu džekiņu ar audi coupe pie Mūkusalas Kuršu benzīntanka noturēja CP volvo un par līdzīga verķa lietošanu sastādīja protokolu! ujjj... ilgi rakstīja! es pat paspēju rindu pie auto moikas izstāvēt un mašīnu nomazgāt, bet šie tik rakstīja un rakstīja......

Nu laikām gudrītis pilsētā bija šo verķi ļoti labā redzāmā vietā novietojis.... nu un kad menti blakus piestāja - tad tikai slinķis ha;javnus 40Ls nepaņemtu....

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

Man 3 reiz ir redzējuši...viens pat pasmaidiija un noteica 'Re,nepalīdzēja gan'

Reģ.: 25.04.2024
0 0 Atbildēt

eid rakstīja: kādu laiku atpakaļ redzēju kā vienu džekiņu ar audi coupe pie Mūkusalas Kuršu benzīntanka noturēja CP volvo un par līdzīga verķa lietošanu sastādīja protokolu! ujjj... ilgi rakstīja! es pat paspēju rindu pie auto moikas izstāvēt un mašīnu nomazgāt, bet šie tik rakstīja un rakstīja......

Un tev jau kā latvietim klasiskajam lielā laime,ne?

eid Reģ.: 08.01.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

eid rakstīja: kādu laiku atpakaļ redzēju kā vienu džekiņu ar audi coupe pie Mūkusalas Kuršu benzīntanka noturēja CP volvo un par līdzīga verķa lietošanu sastādīja protokolu! ujjj... ilgi rakstīja! es pat paspēju rindu pie auto moikas izstāvēt un mašīnu nomazgāt, bet šie tik rakstīja un rakstīja......

Un tev jau kā latvietim klasiskajam lielā laime,ne?

laime? nē, kapēc?

žēl ka šamajām tā sanāca, bet nu pats jau vainīgs...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

MarC rakstīja: Kaa ir, CPisti var detekteet manu radardetektoru? Jautaaju to taadeelj, ka mans koleegjis zaudeeja savu detektoru sekojoshaa situaacijaa. Vinjhs "leenaam" brauca pa Somijas celjiem, bet te peekshnji vinju panaak somu CPists un noliek mieraa. Pirmais teikums ko shis teica ir; Atdod radaru! Koleegjis nedudz iespringa uz sho paveeli un teica, ka taads vinjam neesot. Uz ko CPists saka ; OKi , lieniet aaaraa no mashiinas, jo tuuliit dziisim to uz tehnisko ekspertiizi! KOljeegjis shausmaas nobaaleeja un automaatiski pasniedza prasiito lietinju CPists pateica paldies , uz redzeeshanos, laimiigu celju un, lai taa vairs nedarot (iespeejams, ka vaardu seciibu sajaucu) Kaa juus vareetu komenteet sho staastu?

Komentēt varu tā - labi, ka atņēma to uzparikti!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti