INTERNATIONAL SAAB RALLY 2006!

SAMS Reģ.: 13.11.2002

Ir izveidojusies laba tradīcija, ka katru gadu salidojumu rīko svaigi spēki. Pilnībā atbalstu Yukki ieteikto.

Ceru, ka viņi nebūs vienīgie, kas būs gatavi uz Rally rīkošanu. Papildinot Yukki. Blices izštuko un uzzīmē trasi un leģendas projektu nosūta kluba vadībai izskatīšanai u.t.t. Šādi mēs apzināsim vēl daudzas Latvijā NEAPGŪTAS vietas un varēs izvēlēties labākos projektus. Var būt šādā veidā daļēji izkristalizēsies vieta, kur varētu rīkot 2008.gada pasākumu. Vēl taču ir priekšā arī 2007.gads.

Šajā sakarā arī piesakos rīkot 2006.gada pasākumu Preiļu rajona Saleniekos.

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..17
skirem Reģ.: 24.03.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ar to es gribēju teikt sekojošo. Ir cilvēkam SAAbs ,

grib viņš piedalīties,bet :

*dzīvo tur pat blakus

* nevēlas nakšņot tur un ēst to,ko piedāvā

...tad viņš piedalīties NEDRĪKST. Visam jābūt centralizēti-ēst,gulēt,dejot.

Tad kas tas ir?? Internacionāls SAAB rallijs,kā vēsta nosaukums, vai tāds kā tusiņš ar padejošanu un ēšanu,kur pa vidu tam notiek pavizināšanās pa noteiktu maršrutu?

Drīzāk izskatās,ka tas ir VIP pasākums,lai nelien tie,kuri domā citādāk. Gandrīz kā Komunismā,tik viena liela sega uz visiem pietrūkst.

Lai kā arī nebūtu, tas ir organizēts pasākums! Tieši tā arī ir ka ēšana, braukšana, citas aktivitātes un atpūta notiek zināmā laika posmā, nevis kad katram ienāks prāta, nekādu padomju vai kādu citu laiku es šeit neredzu, bet tev laikam to nesprast.

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Kurbad un llxx

Pasākuma apraksts un izcenojums kad tika publicēts??? Manuprāt pat APRĪLĪ!!! Tad vēl nebijāt iemācījušies lasīt? Tagad nedēļu pirms pasākuma ņems skaldīs matus!

Kur jūs Doni Kihoti ātrāk bijāt?

P.S. Šis ir mans personīgais viedoklis un nekādā gadījumā ne SK viedoklis!

ai nu tak izbeidz te savu demagoģiju.Vai tad šādu opciju,kā piedalīšanās tikai dienas vai nakts rallija pasākumā nevarēja paredzēt un paņemot kalkulatoru izrēķināt.Tas tak nav Nekas tik ūbersarežģīts ,ka par to būtu jāspriež pusgadu iepriekš.

Pie tam Kurbads Tev tikai pajautāja, bet ko TU ,uzreiz "norej"cilvēku,bezmaz pasūti un tad brīnies par visu pārējo.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

hallo!!! probleema taksh atrisinaata, ne??? rejamies citos topikos

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Redzu ,ka atrisināta, bet es tak "runāju" ar Kredi.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

llxx

Nu un. Ko tu no manis tagad gribi dzirdēt?

To ka man pilnīgs Edgars?

P.S. To es kārtējo reizi saku nevis kā SK amatpersona, kura jau oficiāli drīz tāda nebūšu, bet gan kā individuālists

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Kurbad un llxx

Peace Katram no mums ir tiesības nolaist tvaiku!

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

par kaveesanu un jautajuma pacelanu pedeja bridi IR VIENKARSI:

1.visu gadu uzturos arpus LV un dzimtenee uz 4 nedelaa atgriezos augustaa - tapec arii iepriekseejos gadus neesmu planojis un piedaliisies passakumos.

2.sogad kaut kaa tas pasaakums iekriit tiesi datumos, kad ierodos LV, patiesiibaa pat padariiju brauksanu paris dienas aatraaku, lai varbut piedaliitos.

3.tiesi peec Aarnija ieteikuma saaku apsveert domu piedaliities rallijaa (braucienaa).

4.kaa mineeju - tikko buusu ieveelies maajaas peec 2100km parbrauciena, lai neveeleetos uzreiz divas naktis un dienas pavadiiti tusejo, dejojot, eedod ...

5.taa vietaa vareetu piedaliities tikai pasaa galvenajaa pasaacienaa - rallijaa - nobraukt, parrmit paris vardus ar tiem cilveekiem, ko paziistu un pazust.

6.dzivoju kadus 7-8km attalumaa tapec eesanas/guleesanas jautajums mani nesatrauc un, special for MIX, apsolos neliist pie galda un muzikantus neklausiities.

Paldies Bizenajam par veeso praatu un piedavaato iespeeju. Lidz kuram datumam jaakontakteejas ar Tevi?

Domaasu, bet bail, ka biedri uz mani tur uz vietas nenolinco.

Uzdevu jautajumu - saneemu atbildi - esmu pilniigi neitraals un jau uzreiz no Kredoka sapratu izvirzitoos noteikumus

- traci saceelaat Juus - ŽĒL

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

davai teishaam nestresojam, neviens jau netaisaas otru linchot. un, par to saspiileeto attieksmi, mums ir bijushi precedenti, taadeelj varbuut arii taa attieksme.

interesenti vienmeer ir laipni welkomeeti, sabiedriiba ir pat diezgan atveerta...

datums, nu veelams jau jo aatraak jo labaak, lai ir zinaams, buusi vai ne.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: davai teishaam nestresojam, neviens jau netaisaas otru linchot. un, par to saspiileeto attieksmi, mums ir bijushi precedenti, taadeelj varbuut arii taa attieksme.

interesenti vienmeer ir laipni welkomeeti, sabiedriiba ir pat diezgan atveerta...

datums, nu veelams jau jo aatraak jo labaak, lai ir zinaams, buusi vai ne.

OKi, paldies, domaasu aktiivi un zinosu ASAP.

Paldies!

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Es domaaju, ka ljaudis neizprot pasu pamatprincipu.Tas nav a u t o ra l l i j s. Tas ir gadskaarteejais SK lielais P A S A A K U M S ar rallija elementiem...un sheit runa var buut vieniigi par piedaliisanos vai nepiedaliishanos sajaa pasaakumaa , lai arii kaads nosaukums tam nebuutu. Tie kuri veelas piedaliities tikai rallijaa, tad luudzu piesakaties iauto rallijam vai dodieties uz Muusas trasi...

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

Vienmeer atrodas kaads kursh gandriiz nodzisusham ugunskuram piemet klaat veel malku

walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

Es neko wairs neteikshu...un wispaar tas bij faatera texts tik zem mana waarda publiceets un nedaudz redigjeets... a wispaar kas te bij ne taa???

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: Vienmeer atrodas kaads kursh gandriiz nodzisusham ugunskuram piemet klaat veel malku

nu sorrī veči, es aizeju ... negribu būt vainīgs pie kaut kā ... un sabojāt PASĀKUMU ar kaut kādu 1/2 piedalīšanos.

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Beidziet ņemties vienreiz, pieauguši cilvēki, bet kā bērni! Visi labi!

Es, kā SAAB Kluba amatpersona atzīstu, ka šis jautājums mums nebija līdz galam pārdomāts, jo mēs skatījām to tikai no vienas puses, par šādu iespēju nebijām padomājuši. Mums ir bijusi negatīva pieredze, bet no tā nevajadzētu ciest pārējiem! Domāju, ka esam kļūdījušies un varam to atzīt. Pirmdien ir pasākuma aktīvistu sapulce plkst. 18:30 E&S, kur mēs šo kļūdu centīsimies labot, ja kādam ir priekšlikumi un vēlme palīdzēt, lai pasākums būtu izdevies, laipni lūgti aprunāties pie kafijas tases.

Man arī žēl, ka te interneta diskusijās cilvēki spēj no nekā radīt tik negatīvu atmosfēru, ka no malas tas viss tiešām izskatās gaužām nelāgi, lai gan dzīvajā visi esam normāli un "runājami" cilvēki ar noslieci uz draudzēšanos, nevis niknošanos. Man nepatīk būt par leopoldu-policistu, jo pats neesmu bijis svētais, tomēr aicinu visus pie miera un sapratnes!

air_sahara Reģ.: 14.05.2004
0 0 Atbildēt

walcc rakstīja: Es domaaju, ka ljaudis neizprot pasu pamatprincipu.Tas nav a u t o ra l l i j s. Tas ir gadskaarteejais SK lielais P A S A A K U M S ar rallija elementiem...un sheit runa var buut vieniigi par piedaliisanos vai nepiedaliishanos sajaa pasaakumaa , lai arii kaads nosaukums tam nebuutu. Tie kuri veelas piedaliities tikai rallijaa, tad luudzu piesakaties iauto rallijam vai dodieties uz Muusas trasi...

walcc rakstīja: Es domaaju, ka ljaudis neizprot pasu pamatprincipu.Tas nav a u t o ra l l i j s. Tas ir gadskaarteejais SK lielais P A S A A K U M S ar rallija elementiem...un sheit runa var buut vieniigi par piedaliisanos vai nepiedaliishanos sajaa pasaakumaa , lai arii kaads nosaukums tam nebuutu. Tie kuri veelas piedaliities tikai rallijaa, tad luudzu piesakaties iauto rallijam vai dodieties uz Muusas trasi...

Tieši tā.

Kurbad, tas ir jautājums par prioitātēm.

Vai nu esi ģimenē vai nē.

Esmu sajūsmā par saab, bet man tas noteikti nav veids, kā atrast jaunus draugus.

Ticu, ka ar saabiem brauc visforšākie dīvaiņi, un ceru kādreiz varbūt iepazīties. bet visam savs laix. patreiz man svarīgāk parūpēties par vecajiem draugiem.

Eju kasīt nost sk.lv uzlīmi (mantoto).

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

bize

iedo man ciparu tikai rallim... mani šajā gadījumā interesē iespēja pastūrmanēt nezinīti..

kautkā negribās man maksāt par VIENA cilvēka piedalīšanos rallī dārgāk kā iauto PAR EKIPĀŽU

apsolos sābistu kotletes neēst, klētiņā negulēt un mūziku neklausīties.... reāli piebraukšu 10 minūtes pirms sapulces sākuma un notīšos tālāk tūlīt pēc finiša - man nav laika kopējām izklaidēm

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

ham

a cik sanāk 2 sejām sābistu rallī pa minimumu?

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

siamriP rakstīja: ham

a cik sanāk 2 sejām sābistu rallī pa minimumu?

ATKAARTOJU VEELREIZ :

ES PAR NAUDAAM NEATBILDU !

nu tad nebrauc man virsū - es neesmu deksters

es saku, ka par pliku ralliju, kurā es varētu nobraukt kā stūrmanis, tas ir dārgi

Sviestcs samaksājis par 2 cilvēku ekipāžu 59ls un tas esot ar 15ls atlaidi kā sābkluba Loceklim

atklāti sakot es negribu maksāt (59+15)/2, tobiš vairāk kā 35latus no STŪRMAŅA, ja man iauto rallijs maksā 25ls PAR EKIPĀŽU.

protams, ka esmu ar mieru atlīdzināt rallija organizatoriem viņu pūles - es aptuveni stādos priekšā cik tas izmaksā, jo pats esmu ko līdzīgu taisījis....

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

PN ! Man ar naudas iekaseeshanu shoreiz nav nekaada sakara ! !

ak tad šoreiz netiki klāt?

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:

siamriP rakstīja:

hammers rakstīja:

siamriP rakstīja: ham

a cik sanāk 2 sejām sābistu rallī pa minimumu?

ATKAARTOJU VEELREIZ :

ES PAR NAUDAAM NEATBILDU !

nu tad nebrauc man virsū - es neesmu deksters

es saku, ka par pliku ralliju, kurā es varētu nobraukt kā stūrmanis, tas ir dārgi

Sviestcs samaksājis par 2 cilvēku ekipāžu 59ls un tas esot ar 15ls atlaidi kā sābkluba Loceklim

atklāti sakot es negribu maksāt (59+15)/2, tobiš vairāk kā 35latus no STŪRMAŅA, ja man iauto rallijs maksā 25ls PAR EKIPĀŽU.

protams, ka esmu ar mieru atlīdzināt rallija organizatoriem viņu pūles - es aptuveni stādos priekšā cik tas izmaksā, jo pats esmu ko līdzīgu taisījis....

Kuraa briidii es TEV uzbraucu

par matemātiku!

es apgalvoju, ka vienam ekipāžas dalībniekam pasākums izmaksā dārgāk kā man piedalīšanās iauto rallijā... tu manāmi mēģināji oponēt... tad es tev paprasīju cik maksā sābistiem pasākums (uz seju)... tu teici, ka tu naudu nevāc... es paprasīju Sviestcam... jamais man pateica, ka tieši viņš ir samaksājis 29.50 no sejas, bet tas ir ar sābkluba atlaidēm, bet man būšot vairāk par 35ls

tas arī visss....

taga gaidu bizenaja verdiktu - cik man būs jāmaksā, ja es piedalos tikai rallijā par stūrmani nezinītei

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

hammers rakstīja:

siamriP rakstīja: ham

a cik sanāk 2 sejām sābistu rallī pa minimumu?

ATKAARTOJU VEELREIZ :

ES PAR NAUDAAM NEATBILDU !

nu tad nebrauc man virsū - es neesmu deksters

es saku, ka par pliku ralliju, kurā es varētu nobraukt kā stūrmanis, tas ir dārgi

Sviestcs samaksājis par 2 cilvēku ekipāžu 59ls un tas esot ar 15ls atlaidi kā sābkluba Loceklim

atklāti sakot es negribu maksāt (59+15)/2, tobiš vairāk kā 35latus no STŪRMAŅA, ja man iauto rallijs maksā 25ls PAR EKIPĀŽU.

protams, ka esmu ar mieru atlīdzināt rallija organizatoriem viņu pūles - es aptuveni stādos priekšā cik tas izmaksā, jo pats esmu ko līdzīgu taisījis....

taa summa buus ap 25 ls.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

hammers rakstīja:

siamriP rakstīja: ham

a cik sanāk 2 sejām sābistu rallī pa minimumu?

ATKAARTOJU VEELREIZ :

ES PAR NAUDAAM NEATBILDU !

nu tad nebrauc man virsū - es neesmu deksters

es saku, ka par pliku ralliju, kurā es varētu nobraukt kā stūrmanis, tas ir dārgi

Sviestcs samaksājis par 2 cilvēku ekipāžu 59ls un tas esot ar 15ls atlaidi kā sābkluba Loceklim

atklāti sakot es negribu maksāt (59+15)/2, tobiš vairāk kā 35latus no STŪRMAŅA, ja man iauto rallijs maksā 25ls PAR EKIPĀŽU.

protams, ka esmu ar mieru atlīdzināt rallija organizatoriem viņu pūles - es aptuveni stādos priekšā cik tas izmaksā, jo pats esmu ko līdzīgu taisījis....

taa summa buus ap 25 ls.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

hammers rakstīja:

siamriP rakstīja: ham

a cik sanāk 2 sejām sābistu rallī pa minimumu?

ATKAARTOJU VEELREIZ :

ES PAR NAUDAAM NEATBILDU !

nu tad nebrauc man virsū - es neesmu deksters

es saku, ka par pliku ralliju, kurā es varētu nobraukt kā stūrmanis, tas ir dārgi

Sviestcs samaksājis par 2 cilvēku ekipāžu 59ls un tas esot ar 15ls atlaidi kā sābkluba Loceklim

atklāti sakot es negribu maksāt (59+15)/2, tobiš vairāk kā 35latus no STŪRMAŅA, ja man iauto rallijs maksā 25ls PAR EKIPĀŽU.

protams, ka esmu ar mieru atlīdzināt rallija organizatoriem viņu pūles - es aptuveni stādos priekšā cik tas izmaksā, jo pats esmu ko līdzīgu taisījis....

taa summa buus ap 25 ls.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

hammers rakstīja:

siamriP rakstīja: ham

a cik sanāk 2 sejām sābistu rallī pa minimumu?

ATKAARTOJU VEELREIZ :

ES PAR NAUDAAM NEATBILDU !

nu tad nebrauc man virsū - es neesmu deksters

es saku, ka par pliku ralliju, kurā es varētu nobraukt kā stūrmanis, tas ir dārgi

Sviestcs samaksājis par 2 cilvēku ekipāžu 59ls un tas esot ar 15ls atlaidi kā sābkluba Loceklim

atklāti sakot es negribu maksāt (59+15)/2, tobiš vairāk kā 35latus no STŪRMAŅA, ja man iauto rallijs maksā 25ls PAR EKIPĀŽU.

protams, ka esmu ar mieru atlīdzināt rallija organizatoriem viņu pūles - es aptuveni stādos priekšā cik tas izmaksā, jo pats esmu ko līdzīgu taisījis....

taa summa buus ap 25 ls.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

hammers rakstīja:

siamriP rakstīja: ham

a cik sanāk 2 sejām sābistu rallī pa minimumu?

ATKAARTOJU VEELREIZ :

ES PAR NAUDAAM NEATBILDU !

nu tad nebrauc man virsū - es neesmu deksters

es saku, ka par pliku ralliju, kurā es varētu nobraukt kā stūrmanis, tas ir dārgi

Sviestcs samaksājis par 2 cilvēku ekipāžu 59ls un tas esot ar 15ls atlaidi kā sābkluba Loceklim

atklāti sakot es negribu maksāt (59+15)/2, tobiš vairāk kā 35latus no STŪRMAŅA, ja man iauto rallijs maksā 25ls PAR EKIPĀŽU.

protams, ka esmu ar mieru atlīdzināt rallija organizatoriem viņu pūles - es aptuveni stādos priekšā cik tas izmaksā, jo pats esmu ko līdzīgu taisījis....

taa summa buus ap 25 ls.

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti