INTERNATIONAL SAAB RALLY 2006!

SAMS Reģ.: 13.11.2002

Ir izveidojusies laba tradīcija, ka katru gadu salidojumu rīko svaigi spēki. Pilnībā atbalstu Yukki ieteikto.

Ceru, ka viņi nebūs vienīgie, kas būs gatavi uz Rally rīkošanu. Papildinot Yukki. Blices izštuko un uzzīmē trasi un leģendas projektu nosūta kluba vadībai izskatīšanai u.t.t. Šādi mēs apzināsim vēl daudzas Latvijā NEAPGŪTAS vietas un varēs izvēlēties labākos projektus. Var būt šādā veidā daļēji izkristalizēsies vieta, kur varētu rīkot 2008.gada pasākumu. Vēl taču ir priekšā arī 2007.gads.

Šajā sakarā arī piesakos rīkot 2006.gada pasākumu Preiļu rajona Saleniekos.

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..17
KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja: šādu opciju tiešām vajadzētu paredzēt. e.g 16 Ls - tikai dalība rallijos, bez ēšanas un gulēšanas..

tikai ieteikums..

nuu, tiesi tas, kas man buutu vajadziigs ...

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

es jau arī visu laiku saku, ka man sābistu kotletes un grupveida gulēšana neinteresē

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja: kaada proceduura un izmaksas rallijaa, ja veelos tikai piedaliities pasaa rallija braucienaa un nekaadas guleesanas iespejas nevajag. Dzivoju turpat netalu. saabclub.lv registresanas lapaa visur tikai par gulvietam runaats ...

?

Paldies!

Kurbad - diemžēl nekāda diferenciācija izņemot gultavietas tipu un dalībnieku vecumu nav. Ja vēlies - vari kritizēt, bet tādu savu smadzeņu izvar...šanu par velti neviens vairs neveiks (it īpaši opciju flesibilītāti kas bija Ēvelē) - un ir grūti izzīlēt vai kāds SAABists tuvumā dzīvo...

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

KurBads rakstīja: kaada proceduura un izmaksas rallijaa, ja veelos tikai piedaliities pasaa rallija braucienaa un nekaadas guleesanas iespejas nevajag. Dzivoju turpat netalu. saabclub.lv registresanas lapaa visur tikai par gulvietam runaats ...

?

Paldies!

Kurbad - diemžēl nekāda diferenciācija izņemot gultavietas tipu un dalībnieku vecumu nav. Ja vēlies - vari kritizēt, bet tādu savu smadzeņu izvar...šanu par velti neviens vairs neveiks (it īpaši opciju flesibilītāti kas bija Ēvelē) - un ir grūti izzīlēt vai kāds SAABists tuvumā dzīvo...

Kaut kā atgādina padlaikus...ja gribi dabūt džinsus,jāpērk trīs biļetes uz opereti 'Klibais Šuvējs'....

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja:

KurBads rakstīja: kaada proceduura un izmaksas rallijaa, ja veelos tikai piedaliities pasaa rallija braucienaa un nekaadas guleesanas iespejas nevajag. Dzivoju turpat netalu. saabclub.lv registresanas lapaa visur tikai par gulvietam runaats ...

?

Paldies!

Kurbad - diemžēl nekāda diferenciācija izņemot gultavietas tipu un dalībnieku vecumu nav. Ja vēlies - vari kritizēt, bet tādu savu smadzeņu izvar...šanu par velti neviens vairs neveiks (it īpaši opciju flesibilītāti kas bija Ēvelē) - un ir grūti izzīlēt vai kāds SAABists tuvumā dzīvo...

taadat es nepiedalos kameer neesmu samaksaajis vismaz par telts vietu, lai arii tajaa negrasos guleet?

vai tas nozimee, ka par dalibu rallija braucienaa man jaamaksaa 37 ls un tas ir minimums?

Paldies jau ieprieks!

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Kurbad

Tici man - cilvēki cenšas pēc iespējas nākt pretī, bet ir robeža...

Ņedomāju ka tu par brīvu čakarēsi savas smadzenes kā daudzi no to organiastoriem to dara...

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Sava taisnība tev ir Kurbad, bet ja ir daudz idejas un enerģija tad nāc pulciņā - padalies - šiem pasākumiem nav komerciāla bāze....

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

bet kur ir problema norekjinat,nost edinashanas un guleshanas izmaksas.Tur tak nevajag matematikas skolotaju.

Vechi,kaut ka jocigi jums tur.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Kurbad

Tici man - cilvēki cenšas pēc iespējas nākt pretī, bet ir robeža...

Ņedomāju ka tu par brīvu čakarēsi savas smadzenes kā daudzi no to organiastoriem to dara...

klau, nevienam neesmu neko parmetis - tik pajautaajis sev interesejosu jautajumu.

Pie tam - neprasu, lai mani par briivu laiz trasee ... protams, ka jebkurs pasaakums maksaa kaut ko un to neapstriidu.

un, jaa - vai ir gruuti ieviest vienu "pliku rallija" maksu, ja ir kaut kaadas 6-7 dazaadas guleesanas opcijas ...?

kaa jau teicu - neko neparmetu un neprasu atlauju pedaliities pa freiju ...

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

KurBads rakstīja:

Kredoks rakstīja: Kurbad

Tici man - cilvēki cenšas pēc iespējas nākt pretī, bet ir robeža...

Ņedomāju ka tu par brīvu čakarēsi savas smadzenes kā daudzi no to organiastoriem to dara...

klau, nevienam neesmu neko parmetis - tik pajautaajis sev interesejosu jautajumu.

Pie tam - neprasu, lai mani par briivu laiz trasee ... protams, ka jebkurs pasaakums maksaa kaut ko un to neapstriidu.

un, jaa - vai ir gruuti ieviest vienu "pliku rallija" maksu, ja ir kaut kaadas 6-7 dazaadas guleesanas opcijas ...?

kaa jau teicu - neko neparmetu un neprasu atlauju pedaliities pa freiju ...

Piln`igi atbalstu Kurbadu , ikviens sevi cienošs cilvēks novērtēs ieguldīto organizātorisko darbu un ja vēlēsies piedalīties pasākuma orientēšanās brauciena daļā, tad samaksātu piemēram dalības maksu 20 Ls bez provianta un naksmītņu izmaksām.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

KurBads rakstīja:

Kredoks rakstīja: Kurbad

Tici man - cilvēki cenšas pēc iespējas nākt pretī, bet ir robeža...

Ņedomāju ka tu par brīvu čakarēsi savas smadzenes kā daudzi no to organiastoriem to dara...

klau, nevienam neesmu neko parmetis - tik pajautaajis sev interesejosu jautajumu.

Pie tam - neprasu, lai mani par briivu laiz trasee ... protams, ka jebkurs pasaakums maksaa kaut ko un to neapstriidu.

un, jaa - vai ir gruuti ieviest vienu "pliku rallija" maksu, ja ir kaut kaadas 6-7 dazaadas guleesanas opcijas ...?

kaa jau teicu - neko neparmetu un neprasu atlauju pedaliities pa freiju ...

Piln`igi atbalstu Kurbadu , ikviens sevi cienošs cilvēks novērtēs ieguldīto organizātorisko darbu un ja vēlēsies piedalīties pasākuma orientēšanās brauciena daļā, tad samaksātu piemēram dalības maksu 20 Ls bez provianta un naksmītņu izmaksām.

paldies, perkon, u.c., par atbalstu!

nu luuk - vai ir problemas ar to? vienkaris gribas piedalities braucienaa bez pavadosaa tusinja, jo iipasi, ka tikai iepriekseejaa vakara buusu ieradies LV.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tomēr interesentu loks ir diferencētāks nekā sākotnēji plānots.. Nosakot šādu opciju, domāju, visi būs ieguvēji

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja: Gribeetu piebilst - ka shiis nav sporta sacensiibas paaris stundaam ... kur aatri var pieskriet , nobraukt un prom Sports shoreiz ir pakaartots otrajaa plaanaa .

Tas ir Pasaakums (tusinjsh) pilnaam divaam diennaktiim +

Kas tad tanī tusiņā būs tik ....īpašs un saturīgs , kā citugad???

Manuprāt interesantākais ir nakts vai dienas rallis ,pārējais jau tik tāda tusēšana un izklaidēšanās kā nu kurš grib un prot.

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

A kursh kontrolees ka shis cilveeks nenaaks peec tam eest pie galda?

Kursh kontrolees ka vinjsh nenaaks uz nakti dejot kur par muuziki ir maksaajushi pashi daliibnieki?

Kursh kontrolees ka vinjsh tomeer neuzslies telti par ko citi ir maksaajushi?

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: A kursh kontrolees ka shis cilveeks nenaaks peec tam eest pie galda?

Kursh kontrolees ka vinjsh nenaaks uz nakti dejot kur par muuziki ir maksaajushi pashi daliibnieki?

Kursh kontrolees ka vinjsh tomeer neuzslies telti par ko citi ir maksaajushi?

Un kurš kontrolēs,ka TAS-NESAMAKSĀJUŠAIS neielien SAMAKSĀJUŠĀ gultā???

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

ja tev dekster nav ko sakariigu teikt, tad labaak paklusee

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: ja tev dekster nav ko sakariigu teikt, tad labaak paklusee

Protams,protams. Uzreiz var redzēt,kurš jums to pasākumu organizē...Hammeram jau galvenais-SA-MAK-SĀT!!!

Nedod dies,ja būsi NESAMAKSĀTĀJS :

Sorry,bet tas pasākums tāds dīvains jums šogad izvērties,pat paši saabisti nav apmierināti...ko tad es,es tik tā,no maliņas paskatos...bet smieklīgi tomēr

llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

mixeris2 rakstīja: A kursh kontrolees ka shis cilveeks nenaaks peec tam eest pie galda?

Kursh kontrolees ka vinjsh nenaaks uz nakti dejot kur par muuziki ir maksaajushi pashi daliibnieki?

Kursh kontrolees ka vinjsh tomeer neuzslies telti par ko citi ir maksaajushi?

Tu arī kontrolē,ja Tev žēl, ka kāds paklausās pļumpapā zaļumballi.

Vispār vecīši vārieties savā sulā un kontrolējiet.

Atceries Mixeri tik pats ,kā Liepājas pasākumā maksāji par teltsvietu ,bet "ielavījies" un gulēji divas naktis klēts istabā,tā bija,tik Tev toreiz neviens neko neteica un neaizrādīja,jo nebija tak žēl.

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Ar to es gribēju teikt sekojošo. Ir cilvēkam SAAbs ,

grib viņš piedalīties,bet :

*dzīvo tur pat blakus

* nevēlas nakšņot tur un ēst to,ko piedāvā

...tad viņš piedalīties NEDRĪKST. Visam jābūt centralizēti-ēst,gulēt,dejot.

Tad kas tas ir?? Internacionāls SAAB rallijs,kā vēsta nosaukums, vai tāds kā tusiņš ar padejošanu un ēšanu,kur pa vidu tam notiek pavizināšanās pa noteiktu maršrutu?

Drīzāk izskatās,ka tas ir VIP pasākums,lai nelien tie,kuri domā citādāk. Gandrīz kā Komunismā,tik viena liela sega uz visiem pietrūkst.

Reģ.: 27.04.2024
0 0 Atbildēt

Un-secinājums no miksera teiktā- jūs gan maz uzticaties cilvēkiem,ja domājat,ka tas,kurš nesamaksās par gulēšanu,ēšanu un dejošanu, nu par katru cenu gribēs to 'na haļavu' darīt...

žēl,ka domājat,ka visapkārt vieni vienīgi blēži un žuļiki,kuriem tik to vien vajag,kā uz citu rēķina pieēsties,pagulēt un izdejoties ( miksera uzskats).

mixeris2 Reģ.: 30.12.2003
0 0 Atbildēt

to llxx: jaa taa toreiz bija, bet nu nevareetu isiti teikt ka es ielaviijos

Un man jau telts taapataam bija liidzi un ja man buutu teikushi tad guleetu.

Sorry dekster, bet lai izvairiitos no bleezhiem un zhuljikiem sanaak upureet dazhreiz citu intereses.

Probleema rodas tanii mirklii kad viens pasaka ka luuk es gribeetu tikai uz ralli

Otrs saka ka vinjsh tomeer arii gribees eest

TReshais veel kaut ko.

Un tad vienam tas viss gemorojs ir jaareekjina.

Ja taa butu tikai viena opcija, tad tas veel buutu ok.

Bet ir veel taada lieta, ka atbrauc tev kaads nepaziistams dzheks, tu vinju palaid trasee un vinjsh sataisa suudus un liidz ar to arii paareejais pasaakums tiek sabojaats. Taa ir taa lieta no kaa ir visvairaak bail.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Kurbad un llxx

Pasākuma apraksts un izcenojums kad tika publicēts??? Manuprāt pat APRĪLĪ!!! Tad vēl nebijāt iemācījušies lasīt? Tagad nedēļu pirms pasākuma ņems skaldīs matus!

Kur jūs Doni Kihoti ātrāk bijāt?

P.S. Šis ir mans personīgais viedoklis un nekādā gadījumā ne SK viedoklis!

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Ir pāsākums feini, šai sakarā viemēr būs organizātoriski jautājumi par tānorisi .

Ja cilvis piedalās pasāciena rullēšanas posmā, nu tad ir jābūt iespējai , ka pa naktsguļu nav jāmaksā, bet par proviantu un citām pieskaitāmām lietām jamaksā.

Tur jau ir tas joks , minimālā pakete nosedz organizātoru uztraukumus par ēdienu un mūziku .

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ar to es gribēju teikt sekojošo. Ir cilvēkam SAAbs ,

grib viņš piedalīties,bet :

*dzīvo tur pat blakus

* nevēlas nakšņot tur un ēst to,ko piedāvā

...tad viņš piedalīties NEDRĪKST. Visam jābūt centralizēti-ēst,gulēt,dejot.

Tad kas tas ir?? Internacionāls SAAB rallijs,kā vēsta nosaukums, vai tāds kā tusiņš ar padejošanu un ēšanu,kur pa vidu tam notiek pavizināšanās pa noteiktu maršrutu?

Drīzāk izskatās,ka tas ir VIP pasākums,lai nelien tie,kuri domā citādāk. Gandrīz kā Komunismā,tik viena liela sega uz visiem pietrūkst.

Dex nešūpo bļodu.

Šās ir tikai sīkas nianses pret kopēji paveikto darbu un diskusisjas ir auglīgas tad , ja tās notiek pareizā laikā un pareizā vietā.

Man jāpiekrīt Kredokam , ka nedaudz par vēlu cilāt šo jautājumu , bet priekšdienām tas tas būtu jāņem vērā.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

shajaa gadiijumaa pasaakuma izmaksu dalju nekalkuleeja un neapstiprinaaja tie cilveeki, kas organizee ralli.

Kurbad, ir taada iespeeja piedaliities pasaakumaa neizmantojot eeshanas un guleeshanas piedaavaajumu. taapat, ja arii ir veel kaads, kas veelas shaada te veidaa piedaliities, laipni luugtum. ieprieksh gan ludz zvant: div devinj div tris septinj div tris devinj.

daliibas maksu nosaukshu bik veelaak.

paldies par ideju, kas nezkaadeelj nebij ienaakusi praataa un paldies, ka nesakaavaaties, ideologi ibio

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..17
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti