SUBARU IMPREZA RA ...

jd Reģ.: 22.08.2002

Vai kaads var pastaastiit ko siikaak par Subaru impreza RA versijaam? Kaada starpiiba starp parasto GT versiju?

 
1 2 3
jd Reģ.: 22.08.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: nu nezinu, no Japānas dzīt tādu auto, ko eiropā var nopirkt pa 10k, plus ieguldot tos 4k var izspiest krietni vairāk par 350 zs.

manuprāt tas nav prāta darbs. saprastu, ja tas auto būtu par sviestmaizi

Eiropaa taadu masiinu ljoti maz un neviens taa pat netirgos pa sviestmaizi. Tai pasaa UK cenas sitaadiem ir vienkaarsi kosmiskas. Ja sitais veel buutu COUPE tad nu visam buutu P... Tapeec jau sanaak kraameeties ar to Japaanu, lai ar kaa negribeetos.

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Izskatās ka bijis sists.

salons piechuraats?

jd Reģ.: 22.08.2002
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: googlējot uzreiz izmeta saitus ar aukcioniem

www.bestjapancar.com/...

var paskatīties autiņus.

autors nesamuldējās, ka jāiemaksā depozīts (300k jēnas) bet auto tik un tā var apskatīt.

2 jd

nu 14k toč ir summ pa kādu var atrast turbo imprezu

Ir taadi aukcioni kur neko neredzeesi kameer nebuusi iemaksaajis 30000 JEN. To adresu ir daudz. Ja kaadam vajag varu kaadu paariiti iemest. 14k summa buus galaa kad visi nr. un visas paarbuuves buus izdariitas. Ja paskataas tad kaadu 3 versiju var dabuut zem 10k, bet tad var gadiities liels nobraukums, vecais salons un vizuaali masiina ir savaadaaka mazliet. Tad jau maniis kaa buus. Varbuut buus auzas a varbuut buus ok ar sito eksemplaaru.

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Izskatās ka bijis sists.

baigais eksperts... tu varbūt arī auru un čakru redzi?

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Izskatās ka bijis sists.

man a tāds abšarpannijs izstās

jd Reģ.: 22.08.2002
0 0 Atbildēt

Bildee varbuut ar izskataas taads apč..., bet to jau redzees kad masiina buus Latvijaa. Ir arii citas bildes kur salons, motortelpa un veel saadi taadi skati. Kaut kaa neliekas ka kaadas probleemas STienim buutu.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Tas ,ka tas varbūt ir STIenis,var saprast tikai un vienīgi pēc tām nakļeikām miglinieku vietā un varbūt zem haubes arī būs kas vairāk,bet tautai tas ir un paliks GT

jd Reģ.: 22.08.2002
0 0 Atbildēt

Taisniiba jau Tev ir. No malas liekas ka apliimeets parasts GT. Jaunos WRX jau ar vizuaali liidziigus STIenim var uztaisiit. Pats labums jau tikai zem haubes + veel dazaadas labas fiičas ))

Kur lai dabuu īso reiku šitam aparātam? Vinjam standartā tāda jau stāv virsū.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

jd,Tu naudu jau samksāji par to rulzu?

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

bildees dazhiem liekas sists, jo autors-meistars ielicis bildes "neresaizotas".

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Njaa, bet subaaru pirkt no taadas driftzemes + veel stuuri nepareizajaa pusee... heh... droshi vien zemaa cena ir adekvaata.

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Tas ,ka tas varbūt ir STIenis,var saprast tikai un vienīgi pēc tām nakļeikām miglinieku vietā un varbūt zem haubes arī būs kas vairāk,bet tautai tas ir un paliks GT

domā tauta atšķir, teiksim, wrx no wrx sti? vai, teiksim, 2.5T foresteri no 2.0T forestera? par kaut kādām limitētajām versijām nemaz nerunājot... man liekas, ja pie mums kāds parādītos ar 22B, tāpat daļai tā būtu gt, vēl daļai 2.5 RS, un tikai daži saprastu, kas tas ir. kāda nozīme ko tauta domā? es arī droši vien, ieraugot šito balto sti, nodomātu - vēl viens āzis sti naklenes salīmējis, un interesanti, kur to rozīgo emblēmu izrāvis...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Kurš normāls cilvēks pirktu 22B aiz neko darīt? Nav tas auto ne Porsche, ne Ferrari, lai kāds izmestu par Impreza GT izskata autiņu naudu par kuru sanāk jauns Porsche 911. Man teiksim 0 emociju no tāda superekskluzīva 22B...

jupcis Reģ.: 10.04.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Kurš normāls cilvēks pirktu 22B aiz neko darīt? Nav tas auto ne Porsche, ne Ferrari, lai kāds izmestu par Impreza GT izskata autiņu naudu par kuru sanāk jauns Porsche 911. Man teiksim 0 emociju no tāda superekskluzīva 22B...

nejauc faktiski kolekcijas auto ar sirpotrebu. 22B krānu pagarina vismaz 2x vairāk.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jupcis rakstīja:

edzulis rakstīja: Kurš normāls cilvēks pirktu 22B aiz neko darīt? Nav tas auto ne Porsche, ne Ferrari, lai kāds izmestu par Impreza GT izskata autiņu naudu par kuru sanāk jauns Porsche 911. Man teiksim 0 emociju no tāda superekskluzīva 22B...

nejauc faktiski kolekcijas auto ar sirpotrebu. 22B krānu pagarina vismaz 2x vairāk.

kur tur kolekcija? man gan pēc bildēs redzamā spoileru aprīkojuma izskatās, ka 95% iespējamība, ka citrons

nu redzēsim kas tur sanāks, kad būs latvijā un aptaustīts... man jau domāt, ka ilgi un dikti karāsies pārdošanas sludeklis

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kur tur kolekcija? man gan pēc bildēs redzamā spoileru aprīkojuma izskatās, ka 95% iespējamība, ka citrons

nu redzēsim kas tur sanāks, kad būs latvijā un aptaustīts... man jau domāt, ka ilgi un dikti karāsies pārdošanas sludeklis

Varbūt ievāc vairāk info par to, kas ir 22B

jd Reģ.: 22.08.2002
0 0 Atbildēt

denderjans rakstīja:

protams rakstīja: Tas ,ka tas varbūt ir STIenis,var saprast tikai un vienīgi pēc tām nakļeikām miglinieku vietā un varbūt zem haubes arī būs kas vairāk,bet tautai tas ir un paliks GT

domā tauta atšķir, teiksim, wrx no wrx sti? vai, teiksim, 2.5T foresteri no 2.0T forestera? par kaut kādām limitētajām versijām nemaz nerunājot... man liekas, ja pie mums kāds parādītos ar 22B, tāpat daļai tā būtu gt, vēl daļai 2.5 RS, un tikai daži saprastu, kas tas ir. kāda nozīme ko tauta domā? es arī droši vien, ieraugot šito balto sti, nodomātu - vēl viens āzis sti naklenes salīmējis, un interesanti, kur to rozīgo emblēmu izrāvis...

Pilniibaa piekriitu Tev. Vizuaali neviens to neatskirs. Visi domaas ka GT, bet patiesiibaa )) Vot 22B hmmm tas tik ir aparaats. Man no taadas Porche ne silts ne augsts. Neesmu tik bagaats lai uztureetu taadu masiinu un muusu ideaalie Latvijas celji ar nav tie labaakie taadaam masiinaam ka P vai Ferrari.

)) Bet japaanim taa subaru ziimiite gan kaifiigaa. Kaut kaads kosmoss sanaak. ))

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Nu tādi gudrīši

jd Reģ.: 22.08.2002
0 0 Atbildēt

Ai Ežuli beidz. Zinam mees Tevi. Ar muti maaki tik braukt. Tu mums tas dievs un gudrinieks artadies. Katram sava gaume.

denderjans Reģ.: 15.07.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Kurš normāls cilvēks pirktu 22B aiz neko darīt? Nav tas auto ne Porsche, ne Ferrari, lai kāds izmestu par Impreza GT izskata autiņu naudu par kuru sanāk jauns Porsche 911. Man teiksim 0 emociju no tāda superekskluzīva 22B...

es jau nu pateiktu.. bet laikam neteikšu.. (neuztraucies, par bmw domāju )

ne tu ne es, ne vēl kāds šeit klātesošais nepirks ne ferrari, ne porche, ne 22b. pirmajiem diviem vajag daudz $$$, pēdējam - daudz $$$ un vēl jāizrok kaut kur tā mašīna.

un vispār, es runāju par to, ka ja tāda mašīna LV būtu, tikai neliela daļa sajēgtu kas tas ir. tev, kā vienmēr, vajag iesperties ar platiem pirkstiem un pilnīgi ne pa tēmai noliegties - da nu, mēsls (trūkst vēl tikai m3 slavas dziesmas); interesanti būtu dzirdēt, ko tev atbildētu kāds no tiem nedaudzajiem laimīgajiem 22b īpašniekiem, kad tu viņam šitādus tekstus sāktu bīdīt - priekš kam tu to 22b pirki, ja par to naudu sanāk sērijveida ferrari vai porche.

jd Reģ.: 22.08.2002
0 0 Atbildēt

denderjans rakstīja:

edzulis rakstīja: Kurš normāls cilvēks pirktu 22B aiz neko darīt? Nav tas auto ne Porsche, ne Ferrari, lai kāds izmestu par Impreza GT izskata autiņu naudu par kuru sanāk jauns Porsche 911. Man teiksim 0 emociju no tāda superekskluzīva 22B...

es jau nu pateiktu.. bet laikam neteikšu.. (neuztraucies, par bmw domāju )

ne tu ne es, ne vēl kāds šeit klātesošais nepirks ne ferrari, ne porche, ne 22b. pirmajiem diviem vajag daudz $$$, pēdējam - daudz $$$ un vēl jāizrok kaut kur tā mašīna.

un vispār, es runāju par to, ka ja tāda mašīna LV būtu, tikai neliela daļa sajēgtu kas tas ir. tev, kā vienmēr, vajag iesperties ar platiem pirkstiem un pilnīgi ne pa tēmai noliegties - da nu, mēsls (trūkst vēl tikai m3 slavas dziesmas); interesanti būtu dzirdēt, ko tev atbildētu kāds no tiem nedaudzajiem laimīgajiem 22b īpašniekiem, kad tu viņam šitādus tekstus sāktu bīdīt - priekš kam tu to 22b pirki, ja par to naudu sanāk sērijveida ferrari vai porche.

LABS.

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Diez kā šim darbonim tālāk gāja ar to STI?

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Kurš normāls cilvēks pirktu 22B aiz neko darīt? Nav tas auto ne Porsche, ne Ferrari, lai kāds izmestu par Impreza GT izskata autiņu naudu par kuru sanāk jauns Porsche 911. Man teiksim 0 emociju no tāda superekskluzīva 22B...

##########################################Edzuli, PN!

gonzalless Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Zinu, ka topiks vecs, bet vienalga nepatiik, ka visaadi Edzuli apliek Subaru. Pasham tagad Subars

dreamons Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

gonzalless rakstīja: Zinu, ka topiks vecs, bet vienalga nepatiik, ka visaadi Edzuli apliek Subaru. Pasham tagad Subars

Kads tad tev ir?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti