Pannonia

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005

Ja kādam interesē 60-to gadu pannas rezerves daļu katalogs (bildes ar detaļām), tad man ir pdf failā (sver ~5 MB).

 
1 2 3
Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Mjaa, ja JAWA vai IZh, arii Ural vai Dnepr veel var uz ielas ieraudziit, tad aatrgaitas motociklu Pannonia gan stipri sen nav gadiijies redzeet ...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pēdējo reizi Pannu redzēju kaimiņa šķūnī tā pirms 15 gadiem!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nedomaaju, ka kaadu tas interesee.

Sitais somugru degjeneraatu izgudrojums bija labs tikai ar to, ka alumiinija daudz vinjaa.

laaga Reģ.: 30.06.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Ja kādam interesē 60-to gadu pannas rezerves daļu katalogs (bildes ar detaļām), tad man ir pdf failā (sver ~5 MB).

Atsūti lūdzu agaal@inbox.lv

Man pāris daļas vajadzēs

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

A ko Tev iisti vajag?man it kaa kaut kas maajas meetaajaas(kas veel nav izaardiits)

laaga Reģ.: 30.06.2003
0 0 Atbildēt

Vispār vajadzīgs ātrumpārslēga mehānismam shis tas, bet kas tieši - jānočeko, neesmu pāris gadus aizticis. Kjeblis ar nebūtu par skādi, drosivien arī citi sīkumi. Bet nu vinjiem jau ar tie modelji laikam atskīrās, ja nemaldos man ir 50to gadu beigas, bet moska arī 60to sākums, hvz

Kā tev ar doķiem sastāv, drošivien tāpat kā man )

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Man ir dokji, raamis, seedeklim apaksa(zem aabeles staaveejis) ritenji (bez riepaam) aatrumkaarba sabeerta kastee, jo karterus uz alumiiniju izjaucu, bet it kaa viens morors veel ir palicis.dokji vecie, krievu, bet ir.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Principaa attaala liidziiba ar moci veel ir saglabaajusies.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ja kas interesee -zvani-9 7 8 2 9 8 1

moska varam kaadu baarteru sabiidiit

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

P.S.

Ekstra-iipasnieks veel ir dziivs!

italis Reģ.: 23.01.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Nedomaaju, ka kaadu tas interesee.

Sitais somugru degjeneraatu izgudrojums bija labs tikai ar to, ka alumiinija daudz vinjaa.

Nu, nu. Parāk skarbi teikts. Var redzēt, ka cienījamais nav motociklists un ir stipri virspusējs savos spriedumos...

Antibiotic Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

Atsūti man ar uz edgarsr@inbox.lv , es tā pa gariem vakariem lēnām skrūvēju augšā vienu tādu. Lielākā problēma saprast, kas ir bijis oriģināli, un kas ne.

italis Reģ.: 23.01.2006
0 0 Atbildēt

Antibiotic rakstīja: Atsūti man ar uz edgarsr@inbox.lv , es tā pa gariem vakariem lēnām skrūvēju augšā vienu tādu. Lielākā problēma saprast, kas ir bijis oriģināli, un kas ne.

Oriģinalitate tiek prasīta, ja gribi iestaties AAK. Turklat Motormuzejā šķiet pat veselas divas izstadītas - ej un skaties...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

man no Panonias ir aizdedz un vēl kaut kas tur līdzīgs.. kādreiz bija šis mocis, tikai labākās atsauksmes.. ļoti patika..

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

italis rakstīja:

Ozz rakstīja: Nedomaaju, ka kaadu tas interesee.

Sitais somugru degjeneraatu izgudrojums bija labs tikai ar to, ka alumiinija daudz vinjaa.

Nu, nu. Parāk skarbi teikts. Var redzēt, ka cienījamais nav motociklists un ir stipri virspusējs savos spriedumos...

Motocikletisc neesmu, bet savi 3 gadi ar taadu nocakareejos.

Karbuuzis? 2 krusteniski sametinaaatas trubas ar droseli viduu.

Aizdedze?Magdino-ne sis , ne tas.It kaa paredzets akumulators, bet dzirkstele ir uz kurbulja arii bez akja.

AAtrumkaarba?Vispaar murgs, paarsleegsanaas mehanisms kaa automasiinaam, robi naak seciigi uz augsu, bez neitraalaa starp pirmo un otro.attieciigi ir sanaacis sliideet pa asfaltu

Rija savi litri 7 uz simtu (250 ccm motors!)

Aizleejaas no vienas niknaakas paskatiisanaas...

Nepatika man vinja, bet daavinaatam zirgam zobus neskaita.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

kameer nebija JAWA tas bija labakaais ko vareeja nopirkt,jo vairaak deelj lielajiem ritenjiem.

LABA "panna" izkodas JAWAs,bet kvalitaate nekaada... te aizmirsts patekt ka kaarba bija ljoti mirstosja,tiesa motors taadeelj nebija jaajauc aaraa (kaa IZAM).

bet pievienojos Ozz(ja gribi braukt)... atjaunot ,nolikt garazjaa-laba ideja !

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Es nu gan neuzskatu, ka panna ir tas verkjis kas garaazhaa jaatur.Pietiek ar to, ka motormuzejaa viena ir

Taatad jautaajums paliek aktuaals-kaads var savaakt manas pananas mirstiigaas atliekas, pretii dodot, teiksim, auto skaljrunju komplektu.

Kaa ir?

laaga Reģ.: 30.06.2003
0 0 Atbildēt

Ozz

Uz cik Ls Tu novērtē tos atlikumus?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ritenji kaadi 4 vismaz

raamis

pusbeigts motors (preciizaak sakot laikam beigts uz neatgriešanos), bet cilindrs, virzulis, gredzeni vareetu buut ok.

aatrumkaarbas zobrati kastee sabeerti.

dublinieki.

Buutu Tu man atbildeejis, buutu pa briivdienaam sataisiijis rezumaa, kas man tur ir...

Katraa zinjaa mazliet daargaak, nekaa alumiinija cena

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Raamii ir dzineejs, bet taa kaa man vinju ar kuvaldu labveelji apstraadaaja, par klokjeni datu nav.Bet kaarba bija ok.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
1 0 Atbildēt

Ok. Nosūtīju tiem, kas pieteicās.

italis Reģ.: 23.01.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

italis rakstīja:

Ozz rakstīja: Nedomaaju, ka kaadu tas interesee.

Sitais somugru degjeneraatu izgudrojums bija labs tikai ar to, ka alumiinija daudz vinjaa.

Nu, nu. Parāk skarbi teikts. Var redzēt, ka cienījamais nav motociklists un ir stipri virspusējs savos spriedumos...

Motocikletisc neesmu, bet savi 3 gadi ar taadu nocakareejos.

Karbuuzis? 2 krusteniski sametinaaatas trubas ar droseli viduu.

Aizdedze?Magdino-ne sis , ne tas.It kaa paredzets akumulators, bet dzirkstele ir uz kurbulja arii bez akja.

AAtrumkaarba?Vispaar murgs, paarsleegsanaas mehanisms kaa automasiinaam, robi naak seciigi uz augsu, bez neitraalaa starp pirmo un otro.attieciigi ir sanaacis sliideet pa asfaltu

Rija savi litri 7 uz simtu (250 ccm motors!)

Aizleejaas no vienas niknaakas paskatiisanaas...

Nepatika man vinja, bet daavinaatam zirgam zobus neskaita.

Nu karburators kā visiem, nekā neparasta. Aizdedze - ne tas labakais, bet ja viss noregulēts iet. Un aķītis jau tik signālam vajadzīgs. Un ja bez aķīša neietu, tad šobrīd lielakā daļa pannu jau būtu izmestas. ātrumkarba , ja ir kartībā tad slēdzas .Darbības algoritms - pierašanas vaina. Nokrist ta dēļ jau nu nevar. Katrā zinā ir daudz tehnisku fīču, ne visas ir labas, bet ko var gaidīt no 60-gadu tehnikas?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

es panoniai esmu licis iža 4 planētas karbūzi un gāja kā traka..

laaga Reģ.: 30.06.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Ritenji kaadi 4 vismaz

raamis

pusbeigts motors (preciizaak sakot laikam beigts uz neatgriešanos), bet cilindrs, virzulis, gredzeni vareetu buut ok.

aatrumkaarbas zobrati kastee sabeerti.

dublinieki.

Buutu Tu man atbildeejis, buutu pa briivdienaam sataisiijis rezumaa, kas man tur ir...

Katraa zinjaa mazliet daargaak, nekaa alumiinija cena

Nu cik Ls tu gribi, esi tik laipns, uzraksti, tad zināshu vai vajadzīgi tie hlami!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Plin, ko es zinu, vismaz uzzvani, pastaasti, kas Tev vajag, es pateiksu, vai ir, vai nav, un tad skatiisimies...

Vai uzraksti sev intereseejosaas daljas...

hvz, lati 15 vareetu buut...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti