Pannonia

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005

Ja kādam interesē 60-to gadu pannas rezerves daļu katalogs (bildes ar detaļām), tad man ir pdf failā (sver ~5 MB).

 
1 2 3
eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

varbuut kaadam kautkur meetaajas, vai nemaz arii nemeetaajas detaljas no pannonias? Ir nepiecieshamiiba peec izpuuteejiem, izpuuteeju lokiem, ratiem, aizmugureejaas faaras! Netiks arii smaadeetas citas detaljas! Pasham arii ir diezgan milziiga kaudze ar daljaam taaka, ja kaadam interesee barteris tad to arii bez probleemaam vareetu izpildiit. var raxtiit arii uz emiilu eeka ieksh inbox punkts lv

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Ja jau reiz ir sāks par to runāt. Varbūt kādam ir vecss rāmis ar dokumentiem?

Citādāk stāv man tas verķis garažā un rūsē. Iepriekšējais saimnieks bij norakstījis un nu jau kādu laiku atpakaļ devies uz labākiem medību laukiem.

Mocim viss orģināls, izņemot aizmugurējās riepas gumiju. Galvenais ka viss iet un ieejot garāža atliek ieliet bendžu un braukt. Bet bez dokumentiem neredzu jēgu ķerties viņam klāt un sataisīt tā lai ne tikai iet, bet ir arī smuks.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Mocis veel ir.Dokumenti(krievu) arii ir.Saimnieks veel laikam pat dziivs, un zinu kur mekleet

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Mocis veel ir.Dokumenti(krievu) arii ir.Saimnieks veel laikam pat dziivs, un zinu kur mekleet

Varbūt var dabūt kādu kontaktinfo. Ja jā, tad atsūti uz janissaule@one.lv

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Mocis veel ir.Dokumenti(krievu) arii ir.Saimnieks veel laikam pat dziivs, un zinu kur mekleet

Kas tev iisti ir tur no taa mocha? Vai ir kas no manis mineetajaam daljaam? Raamis, lai tiek spainim, jo pac esmu saskaaries ar dokumentu probleemaam un zinu cik tas ir nepatiikami.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Visa kontaktinfo iepriekseejaa lapaa...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 eeka

Ir kaut kaadi ritenji, izp.loki arii laikam bija, par faaraam nezinu, diez vai...Apstiisos kas tur ir.

eeKa Reģ.: 13.06.2005
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: 2 eeka

Ir kaut kaadi ritenji, izp.loki arii laikam bija, par faaraam nezinu, diez vai...Apstiisos kas tur ir.

A kur tas vis atrodas? Ja nav taalu labpraat aizbrauktu apskatiities!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nav iebildumu, bet es tur pats diezgan reti esmu

Riigas robezaas katraa zinjaa...

Salviz Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Ja kādam interesē 60-to gadu pannas rezerves daļu katalogs (bildes ar detaļām), tad man ir pdf failā (sver ~5 MB).

Atsūti uz alvis@inbox.lv" target="_new">salvis@inbox.lv

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Sveiki.

Vai kādam gadījumā nav lieki pnnonias dokumenti. Nu vismaz kāda rāmja daļa ar doķiem. A to man '59. gada brīnums, oriģinālajā izpildījumā, stāv garažā bez reāla pielietojuma. Bez papīriem kkā īpaši nevelk vizināties un restaurēt.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Sveiki.

Vai kādam gadījumā nav lieki pnnonias dokumenti. Nu vismaz kāda rāmja daļa ar doķiem. A to man '59. gada brīnums, oriģinālajā izpildījumā, stāv garažā bez reāla pielietojuma. Bez papīriem kkā īpaši nevelk vizināties un restaurēt.

un atkal....

ir dokumenti (PSRS) un ir iipasnieks, kursh jau miris

Ja zini, kaa var legalizeet, vari no manis dabuut ij dokjus, ij moci...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

spainis rakstīja: Sveiki.

Vai kādam gadījumā nav lieki pnnonias dokumenti. Nu vismaz kāda rāmja daļa ar doķiem. A to man '59. gada brīnums, oriģinālajā izpildījumā, stāv garažā bez reāla pielietojuma. Bez papīriem kkā īpaši nevelk vizināties un restaurēt.

un atkal....

ir dokumenti (PSRS) un ir iipasnieks, kursh jau miris

Ja zini, kaa var legalizeet, vari no manis dabuut ij dokjus, ij moci...

Paldies, mēs jau reiz sazinājāmies. Toreiz nonācām pie secinājuma, ka tā legalizēšana ir baigais čakars. Tur ir jāatrod mantinieks, jānoformē mantojums, ta viņam jāpiereģistrē tas agregāts un pēc tam es varu dabūt nopirkt. Čakars baigs... Savam mocom es pat zinu mantinieku, bet tā papīru būšana...

Tāpēc, moš kādam ir papīri labākā kārtībā Nu vismaz īpašnieks dzīvs, kaut ar krievu doķiem.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja:

Ozz rakstīja:

spainis rakstīja: Sveiki.

Vai kādam gadījumā nav lieki pnnonias dokumenti. Nu vismaz kāda rāmja daļa ar doķiem. A to man '59. gada brīnums, oriģinālajā izpildījumā, stāv garažā bez reāla pielietojuma. Bez papīriem kkā īpaši nevelk vizināties un restaurēt.

un atkal....

ir dokumenti (PSRS) un ir iipasnieks, kursh jau miris

Ja zini, kaa var legalizeet, vari no manis dabuut ij dokjus, ij moci...

Paldies, mēs jau reiz sazinājāmies. Toreiz nonācām pie secinājuma, ka tā legalizēšana ir baigais čakars. Tur ir jāatrod mantinieks, jānoformē mantojums, ta viņam jāpiereģistrē tas agregāts un pēc tam es varu dabūt nopirkt. Čakars baigs... Savam mocom es pat zinu mantinieku, bet tā papīru būšana...

Tāpēc, moš kādam ir papīri labākā kārtībā Nu vismaz īpašnieks dzīvs, kaut ar krievu doķiem.

Vakar savu IZ-49 izcēlu no aizsaules ārā. No situācijas, kad saimnieks miris, darīšana ar mantiniekiem. Ja tie radinieki ir atsaucīgi, tad čakars nav nemaz tik nereāls. Naudās ziņā tas izmaksāja 45Ls. Parādi man to tiesas izziņu par mantas sadali un es tev pateikšu cik reāli vai nereāli ir pacelt tādu augšā.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Neesmu ar to mantinieku kontaktējies. Viņš pat droši vien nezin, ka tas mocis ir pie manis (iespējams, ka par tādu vispār ir aizmirsis). Nav ne jausmas, kas tur varētu būt ar tiesas izziņām un citiem papīriem. Laikam būs tas vīriņš jāuzmeklē un jāapprasās ko var varam sadomāt.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

spainis rakstīja: Neesmu ar to mantinieku kontaktējies. Viņš pat droši vien nezin, ka tas mocis ir pie manis (iespējams, ka par tādu vispār ir aizmirsis). Nav ne jausmas, kas tur varētu būt ar tiesas izziņām un citiem papīriem. Laikam būs tas vīriņš jāuzmeklē un jāapprasās ko var varam sadomāt.

Uzmeklē gan, tas tev neko nemaksās. Un, ja vīriņš ir miris tad jebkurā gadījumā ir jābūt mantojuma apliecībai vai kam tamlīdzīgam. Un citus papīrus tev nemaz nevajag. ne miršanas apliecību, ne ko citu.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Bet kā var mantot to, kas pirms divdesmit gadien jau norakstīts? Nav man mocim ne numuru, ne kādu citu papīru. Un šaubos, vai mantiniekam ar būs, jo šā tēv, man pārdoodot moci teica, ka pirms divdesmit gadiem viņu ir norakstījis un kpš tā laika neviens to nav kustinājis. Nu nez...

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

Tad gan nezinu. Ja ir noraksīts LV laikos, tad ir ar galiem. Ir dzirdēti stāsti par atdošanu, atpirkšanu no šrota, bet neko konkrēti nezinu.

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Tur jau tie s..di. Tāpēc meklēju kaut kādus nebūt papīreļus.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt
Zveers17 Reģ.: 26.06.2011
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja: Ja kādam interesē 60-to gadu pannas rezerves daļu katalogs (bildes ar detaļām), tad man ir pdf failā (sver ~5 MB).

Interesee atsuuti r.houss@inbox.lv" target="_new">dr.houss@inbox.lv

Zveers17 Reģ.: 26.06.2011
0 0 Atbildēt

ES te tā skatos ka daži zemu vērtē pannoniu :@ man pašam ir panna t1 un viņa nokalpoja gan opim , gan tēvs savos jaunības gados ar viņu dragāja un tgd es ar viņu braucu. Ar viņu braucu jau 2 sezonu un nevaru suudzēties ne pa kārbu ne arii par kko citu jo kopš 7 gadus viņa bij stāvējusi garāžā izvilku biki pastūmu un aizgāja takā bitīte. Un reāli dien dienā izmantoju šo maci (vasarā) kvalitāte ir vnk apbrīnojama , šo 2 sezonu laikā nekas nau saluuzis un nekas nau bijis mainīts vnk abriinojams aparāts man tikai ir bijušas labas atminjas ar šo moci ) uguņi , spidiķis viss darbojas ). ka min tā iet . Tpc ja kādam ir kādas labi saglabājušās rezerves daļas vai piemēram ir blakusvāģis ? dodied zinju !!! Cenu norunaasim zz 25953027 vai uz e-pastu extra_cold@tvnet.lv

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Zveers17, paskaties vērīgāk! Var būt pat pie okulista aizej!!

5 gadi atpakaļ šis topiks bija aktuāls, pēc kā 4 gadi nevienu nekas neinteresēja!

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
1 0 Atbildēt

Zveers17 rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja: Ja kādam interesē 60-to gadu pannas rezerves daļu katalogs (bildes ar detaļām), tad man ir pdf failā (sver ~5 MB).

Interesee atsuuti r.houss@inbox.lv" target="_new">dr.houss@inbox.lv

Aizsūtīju.

Zveers17 Reģ.: 26.06.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Zveers17, paskaties vērīgāk! Var būt pat pie okulista aizej!!

5 gadi atpakaļ šis topiks bija aktuāls, pēc kā 4 gadi nevienu nekas neinteresēja!

Es zinu vnk gribeeju paskatiities vai kaads atbildees un redz kaa atbildeeja ar ^^

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti