? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 04.05.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Pat Insigniai ir tikai 260 ZS

Tā vienmēr .irš tikai tie, kas normālus auto tikai uz žurnālu vākiem redzējuši. Tu pat ar tiem 260 bikses aiz bailēm pietaisītu. Cik tavam fordelim ZS ir? Kauns atklāt tāpat kā nodarbošanos?

Cik tad ZS ir Cosworth dzinējiem

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
1 0 Atbildēt

Paskatījos, kādu papildaprīkojumu var iegādāties potenciālie Opel Meriva pircēji, www.hansaauto.lv/... uzmanību piesaistīja šie:

Ls 865

OPC Line pakete 1

Emblēma \'OPC Line\', Aizmugures spoileris , Aizmugures bufera uzlika, Sānu sliekšņu apdare virsbūves krāsā, Priekšējā

bufera pagarinājums

Ls 1418

OPC Line pakete 2

Emblēma \'OPC Line\', Viduskonsole ar matēta hroma apdari, Sportiska stila priekšējais un aizmugurējais

buferis, Aizmugures spoileris , Sportiska perforētas ādas stūre, Aizmugures bufera uzlika, Sānu sliekšņu apdare

virsbūves krāsā

Jautājums- kam ir jāatrodas smadzeņu vietā, lai iegādātos Merivu un atlocītu 1,5 kLs par emblēmu un spoileriem???!!!

Un ja to vēl izvēlas komplektā ar \"baudāmo\" 1.3 CDTI motoriņu, tad... tad ir pavisam traki!

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

a merivas standartkomplektā rādio ir?

kad es pirms 6 gadiem salīdzināju tačkas un skatījos, tad opelis bāzītē nāca pliks, pat bez radžiņa

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

vai meriva ir vācu mašīna?

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

LitruBoolists rakstīja: vai meriva ir vācu mašīna?

Vispār jau tikpat cik toyota angļu vai turku.

Ja nekļūdos, Merivu Portugālē ražo.

es pa to pašu....

kautgan man liekas ka tomēr spānijā....

un vēl dažviet pasaulē jamo tirgo ar ševroleta pļambu pierē

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ar ševroleta pļambu pierē gan neesmu redzējis bet ar savādāku gan. Amerikā OPEL saucas savādāk.

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt
HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Šāds: www.vauxhall.co.uk/... :atAGlanceTab_subTabhotos

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

ševrolets

Slowmo Reģ.: 21.03.2004
0 0 Atbildēt
HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tas ir vecais modelis – jauno chevrolet meriva vēl neesmu redzējis.

LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

Tas ir vecais modelis – jauno chevrolet meriva vēl neesmu redzējis.

es neesmu redzējis arī jauno merivu, bet tas uzreiz nenozīmē, ka viņa neeksistē

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ja nau – tad neeksistē

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Un kādam tirgums tad tie ševri Mevri ir paredzēti???

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Vācijā jauno Merivu jau tirgo un drīz pārdos arī pie mums.

Var informāciju aplūkot lapā www.opel.de

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Nupat ienāca sms no Adam Auto - "Tikai 4.junija no plkst. 9-24 Adam Auto Riga, Krasta 66 ekskluziva iespeja noverteet jaunaas paaudzes Opel Meriva, kas pardosana bus tikai julijaa. Tiekamies!"

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja: Nupat ienāca sms no Adam Auto - "Tikai 4.junija no plkst. 9-24 Adam Auto Riga, Krasta 66 ekskluziva iespeja noverteet jaunaas paaudzes Opel Meriva, kas pardosana bus tikai julijaa. Tiekamies!"

Līdz 24???

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Nupat ienāca sms no Adam Auto - \"Tikai 4.junija no plkst. 9-24 Adam Auto Riga, Krasta 66 ekskluziva iespeja noverteet jaunaas paaudzes Opel Meriva, kas pardosana bus tikai julijaa. Tiekamies!\"

Līdz 24???

Tā tur bija rakstīts, un nav jau brīnums - viņu mājas lapā ir info par 24h pārdošanu 4.-5. jūnijā: www.adamauto.lv/...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Nupat ienāca sms no Adam Auto - \"Tikai 4.junija no plkst. 9-24 Adam Auto Riga, Krasta 66 ekskluziva iespeja noverteet jaunaas paaudzes Opel Meriva, kas pardosana bus tikai julijaa. Tiekamies!\"

Līdz 24???

Tā tur bija rakstīts, un nav jau brīnums - viņu mājas lapā ir info par 24h pārdošanu 4.-5. jūnijā: www.adamauto.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

žopeļus vispār ir jēga pirkt tikai tajā 24 stundu pārošanās laikā

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja: žopeļus vispār ir jēga pirkt tikai tajā 24 stundu pārošanās laikā

reņus pat par velti nav vērts ņemt.

Tev jau sāpe – jo reņus neviens pie tevis neapdrošina

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

brmbrmm rakstīja:

HIPPY rakstīja:

brmbrmm rakstīja: Nupat ienāca sms no Adam Auto - "Tikai 4.junija no plkst. 9-24 Adam Auto Riga, Krasta 66 ekskluziva iespeja noverteet jaunaas paaudzes Opel Meriva, kas pardosana bus tikai julijaa. Tiekamies!"

Līdz 24???

Tā tur bija rakstīts, un nav jau brīnums - viņu mājas lapā ir info par 24h pārdošanu 4.-5. jūnijā: www.adamauto.lv/...

Tur nekur nav teikts par Merivu.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

HIPPY rakstīja:

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja: žopeļus vispār ir jēga pirkt tikai tajā 24 stundu pārošanās laikā

reņus pat par velti nav vērts ņemt.

Tev jau sāpe – jo reņus neviens pie tevis neapdrošina

kāds sakars apdirsiāšanai ar reno?

točno, tāds pat cirvis kā pirmais.

Kāc sakars te veltiem ar reņusiem???

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Es jau Adam Auto salonā biju un jauno Merivu ievērtēju. Rādās, ka būs baudāma, tomēr atsevišķas lietas man pašreizējā modelī šķiet labākas.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Es jau Adam Auto salonā biju un jauno Merivu ievērtēju. Rādās, ka būs baudāma, tomēr atsevišķas lietas man pašreizējā modelī šķiet labākas.

piemēram?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti