? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 04.05.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

VWfans rakstīja: Es jau Adam Auto salonā biju un jauno Merivu ievērtēju. Rādās, ka būs baudāma, tomēr atsevišķas lietas man pašreizējā modelī šķiet labākas.

piemēram?

1. Vecajā Merivā bagāžniekā gar sāniem ir kabatas, jaunajā nav.

2. Vecajā Merivā bagāžnieka ,,pagrīde' jeb pirmais stāvs ir sadalīts sektoros, jaunajā nav.

3. Vecajai Merivai bagāžas nodalījuma pārsegs ir ērti salokāms, jaunajai tas ir vienlaidus, kas man nešķiet tik ērti.

4. Vecajai Merivai priekšējo durvju rokturi no iekšpuses ir ērtāki nekā jaunajai, jo jaunajai tie ir kā Renault-Loganam - tikai iedobes.

M77 Reģ.: 06.08.2008
2 0 Atbildēt

Fuu, var atviegloti uzelpot. Viss ir savās vietās. Deksters ir atgriezies, iauto ir atkal savā elementā.

M77 Reģ.: 06.08.2008
2 0 Atbildēt

Fuu, var atviegloti uzelpot. Viss ir savās vietās. Deksters ir atgriezies, iauto ir atkal savā elementā.

M77 Reģ.: 06.08.2008
1 0 Atbildēt

Lasi 2x. Divreiz!

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
1 0 Atbildēt

Nu jau akal DeksterPans

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
2 0 Atbildēt

Šodien jāiet Opeļus lūkoties

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
2 0 Atbildēt

A kurš te tagad ir dekster?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
6 0 Atbildēt

Opel salonos tā 24 stundu izpārdošana ir ļoti jauks pasākums. Daudz labu piedāvājumu, arī foršas Meriva 1,3 CDTI par nieka 10 tūkstošiem latu. Pirms doties uz salonu, te var papētīt pārdodamo auto sarakstu:

www.adamauto.lv/...

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
3 0 Atbildēt

VWFan, Autoziņas mengu beidzot notestējušas! Skatamies un baudam:

www.tvnet.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: VWFan, Autoziņas mengu beidzot notestējušas! Skatamies un baudam:

www.tvnet.lv/...

Jā, biju arī KIA salonā apskatīt KIA-Venga. Man šis auto patika. Izkristalizējušies 3 automašīnu modeļi, viens no kuriem varētu būt mans nākamais auto:

1. Jaunā Opel-Meriva; 2. KIA-Venga; 3. Škoda-Yeti.

seller Reģ.: 24.08.2001
2 0 Atbildēt

. Jaunā Opel-Meriva; 2. KIA-Venga; 3. Škoda-Yeti.

---------------------------------------------------

Varu ieteikt pedeejo, tiesi 81KW diizela deel, man taads ir B6, tas ir jaunais CR TDI, tas ir labi zinaamais VW 140 ZS diizelis, kam nomainiits vadiibas bloks tiesi ekonomijas virzienaa, vienlaikus saglabaajas pietiekami liela jauda, un pats galvenais - griezes moments. Veel sim diizelim seerijaa naak webasto aatrsildiitajs, tiesa seerijaa nav gan vadaamais, straadaa automaatiski, ja aara T ir zem + 4C.

Uz B6 sim dzineejam ir iipasa longlife ella, kas atlauj apkopi veikt vai nu peec 2 gadiem, vai 60 tk. km, normaali braucot apkope sanaak reizi 2 gados.

Protams, jaaieveertee tam Yeti arii viss paareejais, bet dzineejs manupraat tam ir vislabaakais.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
5 0 Atbildēt

seller rakstīja: . Jaunā Opel-Meriva; 2. KIA-Venga; 3. Škoda-Yeti.

---------------------------------------------------

Varu ieteikt pedeejo, tiesi 81KW diizela deel, man taads ir B6, tas ir jaunais CR TDI, tas ir labi zinaamais VW 140 ZS diizelis, kam nomainiits vadiibas bloks tiesi ekonomijas virzienaa, vienlaikus saglabaajas pietiekami liela jauda, un pats galvenais - griezes moments. Veel sim diizelim seerijaa naak webasto aatrsildiitajs, tiesa seerijaa nav gan vadaamais, straadaa automaatiski, ja aara T ir zem + 4C.

Uz B6 sim dzineejam ir iipasa longlife ella, kas atlauj apkopi veikt vai nu peec 2 gadiem, vai 60 tk. km, normaali braucot apkope sanaak reizi 2 gados.

Protams, jaaieveertee tam Yeti arii viss paareejais, bet dzineejs manupraat tam ir vislabaakais.

Man prieks, ka Tev pieder un patīk savs Škoda-Yeti.

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Man prieks, ka Tev pieder un patīk savs Škoda-Yeti.

-------------------------------

mazs precizeejums, man ar to dzineeju ir pasaac (B6), kad pirk'am, tad Yeti veel nebija pieejams.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

seller rakstīja: Man prieks, ka Tev pieder un patīk savs Škoda-Yeti.

-------------------------------

mazs precizeejums, man ar to dzineeju ir pasaac (B6), kad pirk\'am, tad Yeti veel nebija pieejams.

Pasāts arī laba lieta. Piemēram, šāds skaistulis:

www.ss.lv/...

seller Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

jo rūpnīcu un dīleri neinteresē, kas ar auto notiks pēc tiem 2-3 garantijas gadiem.

-----------------------------------------

nu jaa zinaams risks varbuut pastaav, tacu esmu noticeejis razotaajam, domaaju, arii , ka VW tomeeer interesee, lai auto, kuriem no ruupniicas paredzeets sis apkopes intervaals, tomeer kalpotu arii peec garantijas laika beigaam. apkope buus gada beigaas, pagaidaam domaaju ariii naakoso taisiit uz 2 gadu intervaalu.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

seller rakstīja:

nu jaa zinaams risks varbuut pastaav, tacu esmu noticeejis razotaajam, domaaju, arii , ka VW tomeeer interesee, lai auto, kuriem no ruupniicas paredzeets sis apkopes intervaals, tomeer kalpotu arii peec garantijas laika beigaam. apkope buus gada beigaas, pagaidaam domaaju ariii naakoso taisiit uz 2 gadu intervaalu.

Ražotājam ideālākais variants ir, ja prece nokalpo garantijas laiku + 1 dienu. Ražotājs nav ieinteresēts ražot mūžīgu preci.

Tas ir, ja neņem vērā zaudēto reputāciju.

Šeit vairāk sliecos piekrist jugasvilli - garie maiņas intervāli domāti pircēja pievilināšanai.

Var jau būt, ka uzreiz pēc garantijas beigām tas auto būs OK, bet garais maiņas intervāls tomēr ilgtermiņā atsauksies uz dzinēja mūžu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Vācu autobūves kompānija papildina minivena Meriva dzinēju klāstu ar trim jauniem dīzeļdzinējiem.

Jaunais 1,3 litru CDTI Ecoflex ar 95 ZS jaudu patērēs vidēji 4,5 litrus dīzeļdegvielas un radīs 119 g/km CO2 izmešus. Salīdzinot ar vecās paaudzes motoru tas nozīmē jaudas pieaugumu par 21%, savukārt degvielas patēriņš samazināts par 11%.

jauniauto.lv/...

seller Reģ.: 24.08.2001
1 0 Atbildēt

Jaunā Opel-Meriva; 2. KIA-Venga; 3. Škoda-Yeti.

-------------------------------------------------

Nu te laikam ir pievienojams jauns kandidaats ASX ??

www.skandimotors.lv/...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

Jāizvilina vafans

auto.delfi.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Jāizvilina vafans

auto.delfi.lv/...

Ar KIA-Venga esmu braucis... Kopumā baudāms auto, lai gan paciets uz nelīdzenumiem...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Kļuvušas zināmas jaunās Merivas cenas. Mana izvēle būtu 1,4 litru 120 zirgspēku turbo benzīnnieks:

opel.adamauto.lv/...

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Ak šitā gan. Nu un dīzelis ta kur paliek??

Dīlerservisā.

amiz Reģ.: 05.12.2003
1 0 Atbildēt

Šķiet, ka lielajam kaimiņam ar baudāms auto parādījies:

www.vmdaily.ru/...

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
1 0 Atbildēt

Par Vāciju arī nav runa, bet par Krieviju.

brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Kāds tur sakars ar Krieviju,ja tas ir vācu auto ? Krieviem ir lada kaļina utt.

Pacenties izlasīt to rakstu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti