Saab 9-5

Peecha3 Reģ.: 04.04.2006

Palīdziet ar padomu,braucot reizēm noraustās,citreiz karstu nevar palaist-ilgi jāstartē un vēl šad tad braucot pat noslāpst?Biju E&S uz diagnostiku neko neatrada,pārprogramēja kompi,pieregulēja un bez izmaiņām tas pats.

 
Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Peecha3 rakstīja: Palīdziet ar padomu,braucot reizēm noraustās,citreiz karstu nevar palaist-ilgi jāstartē un vēl šad tad braucot pat noslāpst?Biju E&S uz diagnostiku neko neatrada,pārprogramēja kompi,pieregulēja un bez izmaiņām tas pats.

Iesp. varu paliidzeet... arteh ieksh inboxa elvee

Peecha3 Reģ.: 04.04.2006
0 0 Atbildēt

Arnijs rakstīja:

Peecha3 rakstīja: Palīdziet ar padomu,braucot reizēm noraustās,citreiz karstu nevar palaist-ilgi jāstartē un vēl šad tad braucot pat noslāpst?Biju E&S uz diagnostiku neko neatrada,pārprogramēja kompi,pieregulēja un bez izmaiņām tas pats.

Iesp. varu paliidzeet... arteh ieksh inboxa elvee

ko man darīt?

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Peecha3... Atbildeeju uz pastu

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Ar ko butiski tehnisko risinajumu zina atshkiras jaunais 9-5 no jauna 9-3 tobish ko labak pirkt ?

i doma nopirkt jaunaku SAAB un izvele krit uz jauno feislifteto 9-5 kombi vs 9-3 kombi.

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

9-5 lielāks. Viennozīmīgi tehniskāks. Ar to varēsi kāpas labāk izbraukāt. Kur tad palika tas pilnpiedziņas monstrs? Jūrā ieskalojās??

Atvainojiet.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

sadomajos ka nav universala auto tadel saab atstashu un pirkshu kaukadu apvidnieku.

taga domaju kuru labak

Stjepan Reģ.: 06.12.2004
0 0 Atbildēt

tad tev noteikti janem SAAB 97 92 ari ir ljoti praktisks tikai lidzigs ljoti imprezai

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: sadomajos ka nav universala auto tadel saab atstashu un pirkshu kaukadu apvidnieku.

taga domaju kuru labak

Nu pag, bet domas tak ap 9-3 un 9-5 grozās. Tie,cik zināms,nav apvidnieki.

Pērc vien LC vai Patroli un būs ok. Tikai....pilnas ielas ar tiem kā ziemsvētku pīrādziņu...

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

man viens auto sievai vajadzigs un vinai saab patik

Reģ.: 02.05.2024
0 0 Atbildēt

Nu,man domāt,tad labāk brauc vien uz to pašu E&S un pajautā visu šiem smalki par tām tehnikas niansēm. Un paņem sievu gan līdzi,viņai tak jābrauc būs. Man,cik jau nu SAAB var patikt,šķiet daudz maz normāls tas jaunais 9-3 Sportvagons...vai kā tur to sauca..

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: Ar ko butiski tehnisko risinajumu zina atshkiras jaunais 9-5 no jauna 9-3 tobish ko labak pirkt ?

i doma nopirkt jaunaku SAAB un izvele krit uz jauno feislifteto 9-5 kombi vs 9-3 kombi.

Beidz ākstīties, apskaties cenas Aero versijai 9-5 Wagons maksā lētāk nekā 9-3. Nezinu gan par aprīkojumu, bet tas kaut kā stipri dīvaini, ka 9-3 maksā dārgāk ne 9-5.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

nup tur jau ta lieta ka 9-5 diezgan vecs models bet 9-3 jauns un vartas kas daudz labaks un modernaks sakjibinats.

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: nup tur jau ta lieta ka 9-5 diezgan vecs models bet 9-3 jauns un vartas kas daudz labaks un modernaks sakjibinats.

Nu tad pagaidi mazliet un būs jaunais 9-5 :

www.carmagazine.co.uk/...

Vai gaidi jauno 9-3, kurš solās būt arī AWD versijā:

www.trollhattansaab.net/...

SaaBeR Reģ.: 19.09.2002
0 0 Atbildēt

Taa starp citu . . .

Ja kaadam ir reaala interese par [b] SaaB 9-5 SportCombi Aero [/b] 2005 gada beigas 260 HP, karoch baigi labs Aero Wagons ar manuaalo kaarbu iegaadi pavisam tuvaa laikaa un par loti sakariigu cenu, tad dodiet man zinju uz saab9000 at inbox dot lv

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti