KEMI Valdemara R.I.P.

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Ir ienākusi info ka KEMI Valdemāra ielā veras ciet... Toties labā ziņa ir tā, ka tur šobrīd nav rindu... ja kādam vajag kaut ko sačinīt, tad ieteiktu izskatīt šo variantu.

PS

Nothing personal... Bet man patika tas serviss...

 
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: Ir ienākusi info ka KEMI Valdemāra ielā veras ciet... Toties labā ziņa ir tā, ka tur šobrīd nav rindu... ja kādam vajag kaut ko sačinīt, tad ieteiktu izskatīt šo variantu.

PS

Nothing personal... Bet man patika tas serviss...

ko mees(es) tev taadu izdariijis ka gribi TIK LJOTI IERIEBT?

Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Vienā ziņā bija normāls serviss - protams divas reizītes mazliet piečakarēja mani, bet nu... tas jau pielietas laikam piederas.

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Vienā ziņā bija normāls serviss - protams divas reizītes mazliet piečakarēja mani, bet nu... tas jau pielietas laikam piederas.

Tas ka tevi piechakarējuši tikai 2 reizītes varētu kalpot kā kritērijs "labam servisam"?

Pats neesmu tur bijis, bet atsauksmes diezgan briesmīgas.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Esmu bijis tur 1x, pirms kāda 1/2 gada sametināja izpūtēju. Vēl turās

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vienīgais personīgais novērojums

kemī ir tikai dārgs....

nav brīnums, ka klapēc ciet - tajā vietā ir ienesīgāki biznesi iespējami....

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Kā tur ir ar to KEMI Ulmaņa gatves servisu - atsauksmes ? Apkalpošana, cenas, rezerves daļas , izpildes kvalitāte ? Vai nepieciešāmās rezerves daļas serviss pats sagādā, vai arī jāskraida pašam pa autobodēm ? Nupat man krusdēls remontēja savu opeļ-kalibru It kā labā Jūrmalas servisā - bet pirms tam bija spiests ar rezerves dalu sarakstiņu pats paskraidīt pa veikaliem.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

KEMI tak pašiem sava noliktava pa rokai. ITKĀ nevajadzētu būt problēmām. Bet reāli ir gadījies ka no uzdevuma - nomainīt stūres atsaitēm galus tiek izpildīta tikai puse - nomainīti 2 no 4iem galiem. Kas protams saņemot auto netiek pateikts un nelienot zem mašīnas nav pamanāms. Viss atklājas mēģinot iziet tehniski Visi servisi sux..

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

rezerves daļas kemi parasti paši sagādā, ja vajag, tad pat šrotus apzvana un dabon no tiem kaut ko.

bet citādi, protams, sux

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: Ir ienākusi info ka KEMI Valdemāra ielā veras ciet...

taa jau arii ir labaa zinja

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

auto remonts ir ļoti neaizpildīta biznesa niša ar lielām attīstības iespējām.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

primo rakstīja: auto remonts ir ļoti neaizpildīta biznesa niša ar lielām attīstības iespējām.

un veel lielaaka nisa ir moto remonts... sezonas laikaa ar uguni nevienu nesamekleesi, taadeel jaateeree laiks un jaakraameejas pasam

Repsis Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Kā tur ir ar to KEMI Ulmaņa gatves servisu - atsauksmes ? Apkalpošana, cenas, rezerves daļas , izpildes kvalitāte ? Vai nepieciešāmās rezerves daļas serviss pats sagādā, vai arī jāskraida pašam pa autobodēm ? Nupat man krusdēls remontēja savu opeļ-kalibru It kā labā Jūrmalas servisā - bet pirms tam bija spiests ar rezerves dalu sarakstiņu pats paskraidīt pa veikaliem.

nu tā, agrāk strādāju netālu no turienes, sanāca pāris reizes iegriezties. vienkāršas lietas var darīt (eļļas maiņas, utt), tikai vislaik pašam jāskatās līdz vai viss notiek pareizi. bet zobsiksnu gan es tur nemainītu. pluss tāds ka detaļas gandrīz visas arī retākiem auto ir uz vietas. kopumā tomēr vērtējums vairāk ar mīnusa zīmi. nepieciešamības gadījumā var, bet visumā nav ieteicams.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Repsis rakstīja:

IkdienasViesis rakstīja: Kā tur ir ar to KEMI Ulmaņa gatves servisu - atsauksmes ? Apkalpošana, cenas, rezerves daļas , izpildes kvalitāte ? Vai nepieciešāmās rezerves daļas serviss pats sagādā, vai arī jāskraida pašam pa autobodēm ? Nupat man krusdēls remontēja savu opeļ-kalibru It kā labā Jūrmalas servisā - bet pirms tam bija spiests ar rezerves dalu sarakstiņu pats paskraidīt pa veikaliem.

nu tā, agrāk strādāju netālu no turienes, sanāca pāris reizes iegriezties. vienkāršas lietas var darīt (eļļas maiņas, utt), tikai vislaik pašam jāskatās līdz vai viss notiek pareizi. bet zobsiksnu gan es tur nemainītu. pluss tāds ka detaļas gandrīz visas arī retākiem auto ir uz vietas. kopumā tomēr vērtējums vairāk ar mīnusa zīmi. nepieciešamības gadījumā var, bet visumā nav ieteicams.

Šajā servisā arī braucu vienkāršas lietas darīt, bet gadījās visādi kuriozi.

Piemēram, lai apmainītu salona gaisa filtru A6 C4 jāņem nost logutīrītāji, kurus atpakaļ uzlika otrādi; atvedu 6 litrus eļļu un teicu, lai ielej 5.5 litrus, tik un tā salēja visus 6 litrus.

Mainīju KEMI vienreiz arī zobsiksnu V6 motoram. Nojaušot, kas būs jādara visi mehāniķi nozuda ģērbtuvēs. Meistars tomēr sameklēja vienu mehāniķi, kas bija redzējis kā to kāds bija darījis. Siksnas nomaiņa izrādījās veiksmīga, lai gan tā aizņēma 5 stundas.

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu nav jau tik traki kā mālējat, braucu tur jau kādus gadus 3 un tikai vienu reizi nedaudz neapmierināja rezultāts - savirzi nenoregulēja pareizi, bet tikai iepīkstējos un man bez maksas to saregulēja. Pārējie darbi ir ok, un esmu tur ciemojies ar dažādiem auto dažādās vajadzībās - viss čiki.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Kolēģis 2 gadus atpakaļ iebrauca uz bremžu profilaksi priekš audi 80. Kopā 53Ls ar visu tāmi.

Tai skaitā tādas pozīcijas kā skrūves virpošana 3Ls, metāla sagatave 2.34Ls u.c.

Lasījām un smējāmies ko tik nevajag izdarīt lai uztaisītustrādājošam bremzēm profilaksi

Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Kā tur ir ar to KEMI Ulmaņa gatves servisu - atsauksmes ? Apkalpošana, cenas, rezerves daļas , izpildes kvalitāte ? Vai nepieciešāmās rezerves daļas serviss pats sagādā, vai arī jāskraida pašam pa autobodēm ? Nupat man krusdēls remontēja savu opeļ-kalibru It kā labā Jūrmalas servisā - bet pirms tam bija spiests ar rezerves dalu sarakstiņu pats paskraidīt pa veikaliem.

Apkalpošana: maiņas meistari ar vēdekļveida pirkstiem, jebkurš klients automātiski tiek uzskatīts par pilnīgu idiotu, tevi neatstāj vainas sajūta, ka esi atrāvis augsto kungu no dikti svarīgas krustvārdu mīklas.

Cenas: biški lētāk, kā dīleru servisos, bet tas vienmēr tiek kompensēts ar auto diagnozes noteikšanu - ar izvalbītām acīm klientam tiek paziņots, ka vēl kādi trīs četri mezgli jau sen ir uz izjukšanas robežas un tos nekavējoties jāmaina! Acīmredzot lielākā daļa klientu uzķeras un piekrīt.

Rezerves daļas: visas sagādās paši, ja paveiksies, pat īstās!

Izpildes kvalitāte: ja trāpīsies skrūvītis, kurš tieši tādai mašīnai tieši to detaļu nesen mainījis, būs ok. Citādi jārēķinās, ka pāris reizes būs jāatgriežas servisā lai izbaudītu "apkalpošanu".

p.s.

Tā "skraidīšana pa autobodēm" klientam ekonomē vismaz 15% no katras detaļas cenas. Ja saraksts nav dikti garš, bet summa pietiekami liela, ir vērts padomāt.

p.p.s.

Ne katrs serviss labprāt atteiksies no šiem ~15%.

Ne katrs klients ir spējīgs patstāvīgi nopirkt pareizo detaļu

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti