Blaupunkt CAR 300 atbokesana

theerny Reģ.: 08.02.2004

Ir aizbloķēts Opel Vectra oriģinālais radio Blaupunkt CAR300 (cik sapratu nepereizi ievadīts vairākas reizes kods) un tagad nospiežot uz AS uzrādas 7 SAFE.

Kas šajā gadījumā ir jādara? Jāmeklē kāds cits kods (tipa PUK1) vai arī jābrauc pa taisno uz kādu autoaudio remonta centru lai tie kodē vaļā aparātu?

 
Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Ej uz www.radio-code.eu/...

Tur Tev prasīs iedavdīt:

S/N

Model

Pretī saņemsi PIN kodu. Nokāsīs par to ap 10 GBP.

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Kods man ir.

Problēma ir ka netiek no 7 SAFE prom.

Agrāk pēc AS nospiešanas bija _ _ _ _ kur jāievada 4ciparu kods. Bet tagad tā vietā ir 7 SAFE ko kautkādā veidā jādabū nost.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

Es nevaru precīzi atras to vietu kur bija instrukcijas tieši Blaupunktiem, bet pameklē šajā saitā.

www.passat-b5.ru/...

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Vai tad nebija jāpatur ilgāku laiku bez strāvas, un tad atkal būs tās svītriņas, tad varēs kodu ievadīt?

Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: Kods man ir.

Problēma ir ka netiek no 7 SAFE prom.

Agrāk pēc AS nospiešanas bija _ _ _ _ kur jāievada 4ciparu kods. Bet tagad tā vietā ir 7 SAFE ko kautkādā veidā jādabū nost.

Atstāj ieslēgtu uz kādu stundu.Tam SAFE vajadzētu pēc kāda laika pārtapt par tām svītriņām ...

Zanis Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: Kods man ir.

Problēma ir ka netiek no 7 SAFE prom.

Agrāk pēc AS nospiešanas bija _ _ _ _ kur jāievada 4ciparu kods. Bet tagad tā vietā ir 7 SAFE ko kautkādā veidā jādabū nost.

Atstāj ieslēgtu uz kādu stundu.Tam SAFE vajadzētu pēc kāda laika pārtapt par tām svītriņām ...

azors Reģ.: 01.02.2006
1 0 Atbildēt

Atstāj mašīnu neaizslēgtu pa nakti un tev nebūs problēmu ar kodu!

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Zanis rakstīja:

theerny rakstīja: Kods man ir.

Problēma ir ka netiek no 7 SAFE prom.

Agrāk pēc AS nospiešanas bija _ _ _ _ kur jāievada 4ciparu kods. Bet tagad tā vietā ir 7 SAFE ko kautkādā veidā jādabū nost.

Atstāj ieslēgtu uz kādu stundu.Tam SAFE vajadzētu pēc kāda laika pārtapt par tām svītriņām ...

Toč, tā bija, jāpatur kādu laiku ieslēgts, tikai nespaidi pogas.

Ulds Reģ.: 02.03.2005
0 0 Atbildēt

tas safe 7 laikam nozime ka palikusas 7 reizes ko ievadit kodu un ar katru nepareizo ievadisanas reizi gaidisanas laiks lidz nakamajai ievadisanai dubultojas, vai kautka tur proporcionali palielinajas. Es ar dabuuju pus stundu sedet auto ar ieslegtu aizdedzi un gaidit kad magjis aties ievadisanas instrukcija te : www.satlux.de/...

Ulds Reģ.: 02.03.2005
0 0 Atbildēt

..a kad gaidišanas laiks beidzies atkal japaradas svitrinaam.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Vai kāds no jums zina, vai audi a6 ('96 gada) oriģinālajam radio/maģim ir tas kods, vai nav? neveiksmīgs tests sanāktu 8.99 GBP. Gribu lētāk

Ulds Reģ.: 02.03.2005
0 0 Atbildēt

te ir arii AUDI maģi, sameklē kurš tavs...www.satlux.de/...

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

nevajag nekadu stundu atstat nospid uml un as pogu un sledz iekšā maģi un tad parādīsies koda ievadīšanas svitriņas, vismaz es tā esmu savam car 300 BL vadījis. ja tev ir nepieciešams kods, kuru tu esi pazuadējis vai aizmirsis varu izpalīdzēt iemet tikai serialo numuru

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Ulds rakstīja: tas safe 7 laikam nozime ka palikusas 7 reizes ko ievadit kodu un ar katru nepareizo ievadisanas reizi gaidisanas laiks lidz nakamajai ievadisanai dubultojas, vai kautka tur proporcionali palielinajas. Es ar dabuuju pus stundu sedet auto ar ieslegtu aizdedzi un gaidit kad magjis aties ievadisanas instrukcija te : www.satlux.de/...

vectra2001 Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Ulds rakstīja: tas safe 7 laikam nozime ka palikusas 7 reizes ko ievadit kodu un ar katru nepareizo ievadisanas reizi gaidisanas laiks lidz nakamajai ievadisanai dubultojas, vai kautka tur proporcionali palielinajas. Es ar dabuuju pus stundu sedet auto ar ieslegtu aizdedzi un gaidit kad magjis aties ievadisanas instrukcija te : www.satlux.de/...

Tev ir 10 iespējas vadīt kodu,ja tu 3 reizes ievadi nepareizi tad viņš viņu uz uz studu vai divām maģi bloķē,tev auto tada kartiņa nenāca līdzā,tur jabūt ir virsū.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti