Kādu akumulātoru izvēlēties?

cezars2 Reģ.: 22.09.2004

Kādu akumulātoru izvēlēties? Pienācis laiks mainīt akumulātoru. Iepriekš lietoju bosch itka jau ne vainas, bet vai ir akumulātori ar garantiju virs 2 gadiem. Ja ir tad kādu firmu, cik maksā. Kādas firmas akumulātoru Jūs ieteiktu?

Paldies

 
LitruBoolists Reģ.: 02.07.2004
0 0 Atbildēt

Jālieto ir labu akumulātoru!!!

Viennozīmīgi!

Bolzens Reģ.: 27.12.2006
0 0 Atbildēt

Man kaut kā Exide akumulatori simpatizē (Freibi tirgo). Necili no ārienes, bet kalpo labi. Exide grupa ražo arī akumulatorus arī ražošanas iekārtām enerģētikā, telekomunikācijās utt., tā kā es domāju, ka šie zina kā vajag šo lietu taisīt.

Vēl esot labs Panasonic (7 gadus esot vienam nokalpojis īpaši pat nepieskatot, bet vienkārši braucot). Bet tie ir samērā padārgi un vai Latvijā maz tirgo.

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Bolzens rakstīja: ... (7 gadus esot vienam nokalpojis īpaši pat nepieskatot, bet vienkārši braucot)....

nu nau daudz, kas izmanto iespēju 7 gadus braukt ar 1 auto un 1 AKB...

nu galigi nabadzigs

banzai Reģ.: 29.06.2001
0 0 Atbildēt

želejnieku......

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Es teiktu dajebkaadu, ja vien vinsh ir pavisam svaigs, un nav gadiem pa noliktavaam nostaaveejies un nepareizi uzglabaats. Galvenais lai ir nepiecieshamas Ah un V, kaut gan vieglajiem jau visiem 12 V. 55Ah laikam bij visejoshaakaas, taa kaa shiem pie lieltigotajiem bus pagruuti iegraabties uz vecu suu.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Paņem bergu, tā pati vien varta ir. Alfā, Senukā ir smukas cenas tiem. Pats tikko paņēmu 71 Ah pa 37.5 Ls. Starp cituu ar palaisšanas strāvu 680 A.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti