BMW

Pārdodu E39 530D 99 Universāls

filips Reģ.: 16.08.2001

Labā stāvoklī, steptronic, melna āda, pilna elektropakete, 3 signalizācijas, CD changers, nobraukums 186020km, skate līdz 1.2008.

Cena 9600 EUR

tel. 29241421

edgars@denovo.lv

 
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

filips rakstīja: Kur ir solītais BMW? Sasola un tagad idiņus mētā. Nāksies atbildēt zēniņi.

tev par laimi BMW 530d, 2003 gada ražojuma, sedans, melnā krāsa.... tirgo mana māšele... un ka jau saprati - ja viņa tirgo - tad arī tas auto viņai pieder.....

Bet ja tev nav 17000Eiro... tad laikām tev arī nebūs naudas TA pirkt- jo melnam BMW ar R17 BMW oriģināliem ļitakiem ir arī po banditski tonēti logi..... kaut gan ja salidzināt ar ripu izmaksām... tad tāds tīrs nieks vien ir....

* riepu

filips Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu, švoņģer Modena, kur bembis?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

filips rakstīja: Nu, švoņģer Modena, kur bembis?

vēl tev nav miera ? izblamējies pa puspasauli un vēl te kaut ko ļurini

modenaR Reģ.: 16.01.2007
0 0 Atbildēt

filips rakstīja: Nu, švoņģer Modena, kur bembis?

šrots joprojam Tukumā.... bet BMW 530d, 2003. g. izlaiduma joprojam tirgo mana'māšele....

bet vispār nenoej no tēmas..... tu taisījies šrotu pirkt...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

modenaR rakstīja:

filips rakstīja: Nu, švoņģer Modena, kur bembis?

šrots joprojam Tukumā.... bet BMW 530d, 2003. g. izlaiduma joprojam tirgo mana'māšele....

bet vispār nenoej no tēmas..... tu taisījies šrotu pirkt...

da beidz njemties tas fiilips tak nav izeestas olas veerts balamute apsoliija tavu shrotu pirkt, a tagad speelee tejaateri smiekliigs savos gados tas meebelju paardoshanas kundzinjsh

_marihuans_ Reģ.: 21.07.2006
0 0 Atbildēt

kaada ir gala cena? moska incee..

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: kaada ir gala cena? moska incee..

pover mņe naslova - ņenužna tebe takaja tačka

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

_marihuans_ rakstīja: kaada ir gala cena? moska incee..

vai tad filips paardod savu galu ? pirmaa dzirdeeshana...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

_marihuans_ rakstīja: kaada ir gala cena? moska incee..

vai tad filips paardod savu galu ? pirmaa dzirdeeshana...

Ja bembi nevar notirgot, tad vismaz galu varbūt izdosies notirgot

modenaR Reģ.: 16.01.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

modena rakstīja:

filips rakstīja: Kur ir solītais BMW? Sasola un tagad idiņus mētā. Nāksies atbildēt zēniņi.

tev par laimi BMW 530d, 2003 gada ražojuma, sedans, melnā krāsa.... tirgo mana māšele... un ka jau saprati - ja viņa tirgo - tad arī tas auto viņai pieder.....

Bet ja tev nav 17000Eiro... tad laikām tev arī nebūs naudas TA pirkt- jo melnam BMW ar R17 BMW oriģināliem ļitakiem ir arī po banditski tonēti logi..... kaut gan ja salidzināt ar ripu izmaksām... tad tāds tīrs nieks vien ir....

TA nav jāpērk, vienkāršāk ir pirms apskates to plēvi noplēst un pēc tam ielīmēt jaunu. Un katru gadu var zīmēties ar jaunu plēvi.

ko tu saproti.... nepočotna tas

varbūt vel pašam to pie sevīm garažā mainīt?

tad tas jau sāk atgadināt gadijumu - kad cilvēks spēja nopirkt jauno septito BMW... bet kad sabojajas skaņas signāli - tad tika po ģešovke uzlikti neoriģinālie..... pie tam iznīcinot oriģinālas klemmes....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

modenaR rakstīja:

filips rakstīja: Nu, švoņģer Modena, kur bembis?

šrots joprojam Tukumā.... bet BMW 530d, 2003. g. izlaiduma joprojam tirgo mana'māšele....

bet vispār nenoej no tēmas..... tu taisījies šrotu pirkt...

da ir jau vinjam megarulzzzzz - kautkaads kijaa waj cheveekekliic , taads mazinsh kakucis ar visaam DENOWOooooo uzliimeem , apbriinot war ,nedarba laikaa , Zolituudee , P.Lejinja ielaa~2waj4 , katrreiz, kad braucu garaam , iereecu par to sunja''kluciiti'' , atceroties shito kraanu staipaamo topiku

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modenaR rakstīja:

filips rakstīja: Nu, švoņģer Modena, kur bembis?

šrots joprojam Tukumā.... bet BMW 530d, 2003. g. izlaiduma joprojam tirgo mana\'māšele....

bet vispār nenoej no tēmas..... tu taisījies šrotu pirkt...

lai par bazaru atbildēt - re kur bembuks ko tirgo... ss.ss.lv/...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

vispār jau interesanti kā iet dažiem labiem tirgošanā....

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

ibio, pavisam piemirsu, ka tāds topiks te bija

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

lai par bazaru atbildēt - re kur bembuks ko tirgo... ss.ss.lv/...

Varu piedāvāt tādu pat, tikai 2002. gada, pelēku, ar eMpaku un televizoru. Un lētāk, starp citu

Stāvoklis ļoti labs. Čoms x5 pērk, šo pārdod

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

modena rakstīja:

lai par bazaru atbildēt - re kur bembuks ko tirgo... ss.ss.lv/...

Varu piedāvāt tādu pat, tikai 2002. gada, pelēku, ar eMpaku un televizoru. Un lētāk, starp citu

Stāvoklis ļoti labs. Čoms x5 pērk, šo pārdod

televizors līdzi bagažniekā iet?

A to ka lētāk tas ir skaidrs... nepačotnaja krāsa...

Cik tad noskrējiens lētākam variantam?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Nē, uz jumta uzstutēts

Par krāsas pačotīgumu es gan nepiekrītu. Un tās M6 disku taivāņu replikas arī noņemtu, ja sev pirktu.

Noskrējiens bija ap ~140k, bet kāda tam starpība?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Nē, uz jumta uzstutēts

Par krāsas pačotīgumu es gan nepiekrītu. Un tās M6 disku taivāņu replikas arī noņemtu, ja sev pirktu.

Noskrējiens bija ap ~140k, bet kāda tam starpība?

nu par diskiem nezinu.... māsa reāli tikai šodien no jeka izšķiras.... aizvedīšu auto uz Latbemu - tad zināsim kas par diskiem un kas lācītim vēdērā...

Diski jau man pašam nepatīk - bet ne es biju tas auns kurš to auto tādu nopirka.....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

modenaR rakstīja:

filips rakstīja: Nu, švoņģer Modena, kur bembis?

šrots joprojam Tukumā.... bet BMW 530d, 2003. g. izlaiduma joprojam tirgo mana'māšele....

bet vispār nenoej no tēmas..... tu taisījies šrotu pirkt...

lai par bazaru atbildēt - re kur bembuks ko tirgo... ss.ss.lv/...

jeks maitā izrādījas... auto tika plānots pārdot par 16900Euro.... ka kads pieteiksien no iauto - cena runājama.... piemērām 16500Euro... auto nav mans un manai māsīcai naf-g nav vajadzīgs..... var arī mainīt uz sakarīgu dāmu auto ar jūsu piemaksu

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

a... vel sigene ir Skybrake....

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: auto nav mans un manai māsīcai naf-g nav vajadzīgs..... var arī mainīt uz sakarīgu dāmu auto ar jūsu piemaksu

Un atkal šis vecais stāsts par motorolleri...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

modena rakstīja:

modenaR rakstīja:

filips rakstīja: Nu, švoņģer Modena, kur bembis?

šrots joprojam Tukumā.... bet BMW 530d, 2003. g. izlaiduma joprojam tirgo mana'māšele....

bet vispār nenoej no tēmas..... tu taisījies šrotu pirkt...

lai par bazaru atbildēt - re kur bembuks ko tirgo... ss.ss.lv/...

jeks maitā izrādījas... auto tika plānots pārdot par 16900Euro.... ka kads pieteiksien no iauto - cena runājama.... piemērām 16500Euro... auto nav mans un manai māsīcai naf-g nav vajadzīgs..... var arī mainīt uz sakarīgu dāmu auto ar jūsu piemaksu

Interesanti ir tas, ka pirms tam Tu runā, ka auto ir Tavai māsai, un šite pēdējā tekstā - Tavas māsīcas ... Vai tas ir viens un tas pats autiņš, vai Tu divus tirgo, vai arī vienkārši te batonus krāmē....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

modena rakstīja:

modena rakstīja:

modenaR rakstīja:

filips rakstīja: Nu, švoņģer Modena, kur bembis?

šrots joprojam Tukumā.... bet BMW 530d, 2003. g. izlaiduma joprojam tirgo mana'māšele....

bet vispār nenoej no tēmas..... tu taisījies šrotu pirkt...

lai par bazaru atbildēt - re kur bembuks ko tirgo... ss.ss.lv/...

jeks maitā izrādījas... auto tika plānots pārdot par 16900Euro.... ka kads pieteiksien no iauto - cena runājama.... piemērām 16500Euro... auto nav mans un manai māsīcai naf-g nav vajadzīgs..... var arī mainīt uz sakarīgu dāmu auto ar jūsu piemaksu

Interesanti ir tas, ka pirms tam Tu runā, ka auto ir Tavai māsai, un šite pēdējā tekstā - Tavas māsīcas ... Vai tas ir viens un tas pats autiņš, vai Tu divus tirgo, vai arī vienkārši te batonus krāmē....

pēc papīriem māsīca... reāli dzīve ka māsa... vienkarši ļoti labas radnieciskas attiecības.... ja noradītais auto neatbilst iepriekšējam aprakstam - lūdzu norādi kur un kas.... citādi... nelien ar saviem batoniem....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

modena rakstīja: auto nav mans un manai māsīcai naf-g nav vajadzīgs..... var arī mainīt uz sakarīgu dāmu auto ar jūsu piemaksu

Un atkal šis vecais stāsts par motorolleri...

motorolleri tev aprakstā....

PS. šaubos ka tu pats savai radiniecei nepalīdzētu pēc šķiršanas pārdot auto ko vīrs iegadājas ka baigo ģimenes problemu atrisinātāju... tak čto ar savu motorolleru PN!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

PS. šaubos ka tu pats savai radiniecei nepalīdzētu pēc šķiršanas pārdot auto ko vīrs iegadājas ka baigo ģimenes problemu atrisinātāju... tak čto ar savu motorolleru PN!

Kāda pircējam starpība, ka auto nepieder tev, bet tavai māsīcai, ka auto viņai pircis nu jau šķirtais vīrs kā samierināšanas priekšmetu, bla, bla, bla???

Ir konkrēts BMW, kurš iet uz andeli. ir konkrēts aprīkojums, cena, bildes un pārdevēja kontakti. Viss.

A viss pārējais info ir pilnīgi nederīgs.

Te jau viens rakstīja, ka, ja baidies tapt apsmiets komentāros, tad ieliec sludinājumu ss.lv, kur nevar komentēt. Bet, ja sludinājumu ieliek forumā, tad - spams ir nevien veselīgs, bet arī gaidāms un neizbēgams.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti