Galant Manual

Uggga Reģ.: 04.01.2006
 
Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Thanks!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Patika šitās piebildes par SRS

ПРИМЕЧАНИЕ

(1) Если вы передаете автомобиль друго-

му лицу, вам следует предупредить

нового владельца, что автомобиль ос-

нащен системой безопасности с надув-

ными подушками и обратить его вни-

мание на соответствующий раздел

данного руководства.

(2) Если вы выбрасываете автомобиль

или сдаете его в утиль, мы настоя-

тельно просим вас предварительно

доставить его к официальному дилеру

МИЦУБИСИ для демонтажа системы

безопасности.

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Visai sviestainas pamācības. Es domāt, ka kādreiz vienk. gadijusies kāda šaize, kad patērētājs mičuku iesūdz tiesā, ka šamējais nav pabrīdinājis, ka skrūvējot nost stūri, jāatslēdz airbags, redz dabūjis pa viepli ar to spilvenu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Einstein rakstīja: Visai sviestainas pamācības. Es domāt, ka kādreiz vienk. gadijusies kāda šaize, kad patērētājs mičuku iesūdz tiesā, ka šamējais nav pabrīdinājis, ka skrūvējot nost stūri, jāatslēdz airbags, redz dabūjis pa viepli ar to spilvenu.

Skaidrs, ka orģināls visdrīzāk priekš amīšiem rakstīts un iztulkots. Tur ne tādas vien pērles var redzēt

Einstein Reģ.: 25.03.2005
0 0 Atbildēt

Aha, šiem uz atpakaļskata spoguļiem apakšā rakstīts, ka attēls, ko jūs redzat, īstenībā ir aizmugurē, nevis priekšā

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Man te kolēģis meklē mazdas manuāli. Moška kāds zin, kurā saitā tādi atrodami.

Kura mazda, gads?

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Normālas pamācības. Ņemot vērā ka airbagus darbina 200 grami reālās SPRĀGSTVIELAS prasti tos izmest šrotā nekādīgi nav saprātīgi. No tāda airbag trieciena var arī kaklu pārlauzt diezgan viegli.

Einstein rakstīja: Visai sviestainas pamācības. Es domāt, ka kādreiz vienk. gadijusies kāda šaize, kad patērētājs mičuku iesūdz tiesā, ka šamējais nav pabrīdinājis, ka skrūvējot nost stūri, jāatslēdz airbags, redz dabūjis pa viepli ar to spilvenu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

Uggga rakstīja:

_PN_ rakstīja: Man te kolēģis meklē mazdas manuāli. Moška kāds zin, kurā saitā tādi atrodami.

Kura mazda, gads?

626 \'95

Varētu būt šeit www.mazda-auto.ru/... (tur gan it kā 97.g, bet varbūt der, neesmu skatījies)

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

Uggga rakstīja:

_PN_ rakstīja: Man te kolēģis meklē mazdas manuāli. Moška kāds zin, kurā saitā tādi atrodami.

Kura mazda, gads?

626 \'95

un šeit www.kolumbus.fi/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Rokoties pa krievu netu, atradu diezgan noderīgu lapu par Galantiem. Bez maksas ir pieejami gan servisa, gan ownera manuāļi u.c. reizēm noderīga informācija www.galant-info.ru/... Varbūt vēl kādam noder.

Galvenā vērtība varētu būt www.galant-info.ru/... servisa manuālis (305mb), ko no lapas laikam nevar atrast. Atvainojos, ka uzreiz neieliku tiešo linku, nepiedomāju

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

200gr spragstvielas!!!!!!ha ha

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Redziet, Subāram pietika ar mazāku daudzumu, lai izārdītu pakaļu...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti