A6 VARIATOR epopeja turpinās!

Karlsone Reģ.: 17.12.2006

Nu ir pienācis tas laiks, kad RAAP jābrauc autiņš atstāt un gaidīt spriedumu. Pa šo laiku ir uzradusies versija - nahrenizēt to multiptronic kārbu un nomainīt pret parasto. Nepieciešama lietota manuālā kārba dzinējam V6 2,4 l labā stāvoklī, sajūga kurvis, sajūga disks, sajūga trose, sajūga un bremžu pedālis ar kronšteinu. Teorētiski iespējamam jābūt. It kā. Vismaz variants.

P.S. Redzēs, cerams, ka RAAP mana "epopeja" būs reklāma ))

 
1 2 3 4 5 6 7 ..9
kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Nu jaa, normaals ieberziens!

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

nu i naf**, 3k Ls,neapskaužu un nevienam nenovēlu tā ieberzties.

Kura gada ir auto? Un cik ilgi nobraukāji?

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

A ko darīt. Mēnesi nobraucu. 2000.g. pēc teh-pasporta, 2001. gada modelis _

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

a tur nevar ielikt citu kaarbu - parasto automaatu? prieksh kam to suuda variaatoru vajag?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Jā, jūtu līdzi. Bet, katrā ziņā malacis, ka proti nopelnīt un vari to atļauties. Man gan tāda problēma nedraud, vēl stipri vien jāpiedomā, lai pa 3KLs autiņu nopirktu

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Paldies viktor1961, esmu gan noskrējusies kā zirgs naudu pelnīdama, lai apmaksātu šito šaizi Teiciens : Nāks lielāki sūdi šitie aizmirsīsies" ir par mani - aizvakar gandrīz nodega mans dzīvoklis - bija izcēlies liels ugunsgrēks zem manējā dzīvokļa, labi ka man nebija remonts pagūts uztaisīt - viss melns, tā ka autiņa problēma vairs i neliekas tik liela salīdzinājumā Labi ka tā. Izkruķīšos jau.

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

Nju kreņķi vismaz beigušies tev, a naudiņu nopelnīsi atpakaļ, baudot komfortu pēc nedēļas tie 3kLs jau buus piemirsušies

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Nu es arī tā domāju. Esmu tikai nedēļu bez auto, bet sajūta, ka mēnesis pagājis

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

voi karlsone... Maigais (nu piedod, maigs seviski neizklausies vai skaistais dzimums seit uzdod jautajumus pa teemu (nevis kaadu logu skidrumu ieliet manaa 3. bembukaa, puishi)... pie tam veel noskreejusies, atpelnot audinieka shaizes, pie tam vell... ooo, cerams, ka hata bija apdroshinaata. Ja ne - ari labi, bus jauns remonts sha vai ka!

Un vel - mes ar tevi.

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Nebija gan apdrošināta, bet zini - šaizes liek vairāk iespringt un darbi kosmiskā ātrumā risinās, tā ka nav ļaunuma bez labuma.

Peace

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Man jau patika par to maigo sieviešu dzimumu Nu var jau, protams, aptīt lakatiņu ap galvu, nosēsties pie loga un gaidīt, kad piķis pie Tevis ciemos atnāks

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Nebija gan apdrošināta, bet zini - šaizes liek vairāk iespringt un darbi kosmiskā ātrumā risinās, tā ka nav ļaunuma bez labuma.

Peace

TEV PARASA VAI NEVAR IELIKT PARASTU AUTOMAATKAARBU KAS IR DAUDZ LEETAAKA!!!!

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Uztaisi casko un iemet Daugavā

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

uz shrotu prom, tolks ta kaads iegruuzt iekshaa tik daudz pikja taadaa shrotaa?

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Kas nu kuram šrots.

Par parasto kārbu - teorētiski var (kā jau rakstīju topika sākumā), bet izdevumi būs lieli, jo jāmaina vesels lērums "fīču", un tas cipars sanāk lētāks apt par štuku + jāatrod, kas tādu čakaru uzņemsies + jāsameklē visas detaļas labā stāvoklī par labu cenu + vēl nez cik mēneši paies, kamēr to izdarīs + garantijas nekādas. Tā lūk.

IELEJAM Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Noņemu cepuri tavā priekšā, tā vietā, lai kādam uzgrūstu nelaimi, tu pati ar to tiec galā! Lai tam kurš tev to auto iesmērēja ceļgalā iemetas ūdens, lai viņa durvis apčurā kaķi un lai viņam ledusskapī saskābs piens!

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Kas nu kuram šrots.

Par parasto kārbu - teorētiski var (kā jau rakstīju topika sākumā), bet izdevumi būs lieli, jo jāmaina vesels lērums "fīču", un tas cipars sanāk lētāks apt par štuku + jāatrod, kas tādu čakaru uzņemsies + jāsameklē visas detaļas labā stāvoklī par labu cenu + vēl nez cik mēneši paies, kamēr to izdarīs + garantijas nekādas. Tā lūk.

nu jeau parasto manuaalo kaarbu! parasto automaatisko kaarbu! nevajag nekaadus sajuugus un pedaaljus!!! toch domaaju, ka shito var izdariit, kaut vai tajaa pashaa raapaa un nebuutu nemaz daargaak ar visu paarbuuvi par to ko samaksaasi tagad! manupraat sumaa var 1000 ls ietaupiit tochm ja ne veel vairaak!

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Paldies ;P

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

IEspējams, nez kapēc man tādu variantu vispār nepiedāvāja. Vienīgais, ka automāts tieši tādai automašīnai arī jāmeklē riktīgi, jo dīzeļiem ir, bet man ir benzīnnieks. Bez tam garantija, ka viss būs ok arī nav. Piķī sanāk jau, protams, ieberziens, bet kārba būs jauna un ar visu garantiju.

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: IEspējams, nez kapēc man tādu variantu vispār nepiedāvāja. Vienīgais, ka automāts tieši tādai automašīnai arī jāmeklē riktīgi, jo dīzeļiem ir, bet man ir benzīnnieks. Bez tam garantija, ka viss būs ok arī nav. Piķī sanāk jau, protams, ieberziens, bet kārba būs jauna un ar visu garantiju.

nu njem no autoriigas jaunu parasto tomaatu! buus i garantija i nebuus jaameklee, jo pie vinjiem tak ir!!!

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

aha un tfutfutfu, peec taada remonta nedod dies sasist auto lupataas, vai ja nosper to, vai arii peekshnji vaig paardot auto, ta jeegas no taa, ka buus bijis jauns 3k veerts tomaats iekshaa nebuus nekaadas

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Auto apdrošināts pēc pilnas "programmas"

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Tb štob navar tože astajotsa ;P man gan sanāktu -1 500 Ls ar patreizējiem izdevumiem

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

nu tad stum daugavaa ij varka 1,5k Ls

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Nu zini, ja Tu vienmēr tā risini jautājumus..

Tad varbūt vēl salabot un pārdot par - 3 500 Ls zaudējumus un būt vēl sūdīgāk kā židu biznesā: nopirkt olas pa 5 sant izvārīt un pārdot pa 5 sant - kur bizness? - "sam pri ģeļe i navar astajotsa" ;P

1 2 3 4 5 6 7 ..9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti