A6 VARIATOR epopeja turpinās!

Karlsone Reģ.: 17.12.2006

Nu ir pienācis tas laiks, kad RAAP jābrauc autiņš atstāt un gaidīt spriedumu. Pa šo laiku ir uzradusies versija - nahrenizēt to multiptronic kārbu un nomainīt pret parasto. Nepieciešama lietota manuālā kārba dzinējam V6 2,4 l labā stāvoklī, sajūga kurvis, sajūga disks, sajūga trose, sajūga un bremžu pedālis ar kronšteinu. Teorētiski iespējamam jābūt. It kā. Vismaz variants.

P.S. Redzēs, cerams, ka RAAP mana "epopeja" būs reklāma ))

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

AutooRiigaa pat [P] ir nekaads

Kaada bij $$$ starpiiba , njemt caur vinjiem vs citur ?

P.S. savulaik turbiinu pirku par~DM700,- (bez PVN veel toreiz )pret vieteejo ls700,- ??!!

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Pāris tūkstošu latu starpība

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Diemžēl garantiju dod tikai, ja Auto Rīgā to uzliek.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Diemžēl garantiju dod tikai, ja Auto Rīgā to uzliek.

PTAC ir šādiem gadījumiem

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

DimanC rakstīja:

Karlsone rakstīja: Diemžēl garantiju dod tikai, ja Auto Rīgā to uzliek.

PTAC ir šādiem gadījumiem

bezjēdzīgs pasākums, vairāk izmaksu nekā ieguvuma

nesaki vis... ir ļoti pozitīva personīgā pieredze

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Tur jau tā lieta, ka liekas, ka ir da-figa variantu. Vienīgais, ka normālu risinājumu, tb, lai +- kvalitāte/cena/garantija būtu līdzsvarā ir maz.

P.S. Autiņš šobrīd atrodas Auto Rīga - diemžēl citur to kārbu liekot virsū ražotājs nedod garantiju. Man jau patika vakardienas brauciens pie viņiem, proti, kādi tur bija ģīmji, kad es ar FIAT (riktīgu šrota variantu) piebraucu un noparkoju precīzi pie viņu ieejas durvīm bez tam vēl paziņoju, ka kārbu atvedīšu pirmdien un viņem to TIKAI jānomaina

Kārbu aizvedi?

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Jap, aizvedu gan. Cerams, ka viss būs oki. ĻOOOOOTI ceru. Pēc visiem "piedzīvojumiem" neticu vairs nekam

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Kad sola gatavu?

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

viss būs kulē

tavu jauno kārbu uzliks šefa autiņam, savukārt viņa veco pabraukto tev, un visi būs laimīgi

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: viss būs kulē

tavu jauno kārbu uzliks šefa autiņam, savukārt viņa veco pabraukto tev, un visi būs laimīgi

Šefam ir citādāks - nederēs

Labucis Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: viss būs kulē

tavu jauno kārbu uzliks šefa autiņam, savukārt viņa veco pabraukto tev, un visi būs laimīgi

Beidz, Karlsonei parkinsons piemetīsies...

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Šodien dabūju mašīnīti : Forši

Izrādījās, ka RAAP ņemdami nost kārbu bija izplēsuši Lambdas zondi un vēl kādu tur el. vadu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Šodien dabūju mašīnīti : Forši

Izrādījās, ka RAAP ņemdami nost kārbu bija izplēsuši Lambdas zondi un vēl kādu tur el. vadu.

vai arī auto rīgai gribējās drusku nopelnīt

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Da nē, es pie viņiem to nemainīju.

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

UN TAGAD, kā kārtīgos krievu šovos, GRIBU NODOT LIELO PALDIES puišiem no "DTS", "MOTORS A-5", personīgi ĒRIKAM par palīdzību visā šajā epopejā, kā arī JĀNIM MUIŽNIEKAM!

Un, protams, arī Jums visiem, kas man palīdzēja "izbrist" caur šīm nedienām

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

UN TAGAD, kā kārtīgos krievu šovos, GRIBU NODOT LIELO PALDIES puišiem no "DTS", "MOTORS A-5", personīgi ĒRIKAM par palīdzību visā šajā epopejā, kā arī JĀNIM MUIŽNIEKAM!

Un, protams, arī Jums visiem, kas man palīdzēja "izbrist" caur šīm nedienām

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

UN TAGAD, kā kārtīgos krievu šovos, GRIBU NODOT LIELO PALDIES puišiem no "DTS", "MOTORS A-5", personīgi ĒRIKAM par palīdzību visā šajā epopejā, kā arī JĀNIM MUIŽNIEKAM!

Un, protams, arī Jums visiem, kas man palīdzēja "izbrist" caur šīm nedienām

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Vai 4 pēdējie texti liecina par lielizmēra apmazgāšanas pasākuma sekām???

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Da nē Vnk pamanāmāk

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

katram gadījumam tomēr turi tolmeta vizītkarti maciņā

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Da nē Vnk pamanāmāk

bij jau taapat labi redzams nu tad lai ripo

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Intīms jautājums Karlsonei

Ar šo kārbu izcīnījies jo vnk. nebija kur sprukt un atkāpties, bet vai nākošais auto tiks pirkts ar NEmanuālo kārbu?

P.S. Pats arī nupat ieberzos pavisam nelabā summā ar automātu Tad nu aizdomājos par komforts/izmaksas attiecībām.

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Respect Karlsonei Cita būtu bijusi panikā par melno strīpu. Lai labi ripo!

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

To sintris

Nebija jau nekādu jēdzīgu variantu, nācās cīnīties Ir tā, ka man pie sirds labāk iet manuālā kārba, patīk to kloķi "raustīt"

Bet ar šo kārbu tiešām ir ķompfortabli braukt, kā jau te kāds teica - iet kā trolejbuss, tb nav pārslēgšanās momenta. Protams, jo sarežģītāka fīča, jo lielākas problēmas/izmaksas..

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

apsveicu ,lai ripo !!!

jautājums kā sievietei : vai tādeļ šo mašīnu vairāk mīlēsi ka tik grūts sākums ,jeb var sanākt ka "rūgtums ta sirdī" palika !!

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti