A6 VARIATOR epopeja turpinās!

Karlsone Reģ.: 17.12.2006

Nu ir pienācis tas laiks, kad RAAP jābrauc autiņš atstāt un gaidīt spriedumu. Pa šo laiku ir uzradusies versija - nahrenizēt to multiptronic kārbu un nomainīt pret parasto. Nepieciešama lietota manuālā kārba dzinējam V6 2,4 l labā stāvoklī, sajūga kurvis, sajūga disks, sajūga trose, sajūga un bremžu pedālis ar kronšteinu. Teorētiski iespējamam jābūt. It kā. Vismaz variants.

P.S. Redzēs, cerams, ka RAAP mana "epopeja" būs reklāma ))

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Ko lai saka - auto ir kā bērns, par viņu ir jārūpējas un jāmīl. Kāds tur rūgtums, - kā ir tā ir. Par bērna palaidnībām utml. parasti rūgtums takš nepaliek, tikai nervi biku čupā kādu brīdi

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Nu ar katru jau ir jāšķiras pēc noteikta laika DD

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Karlsonei ir ikdienas sievietēm netipiska attieksme pret auto - parasti dāmas uztver mašīnīti kā konkurenti, kas vīrietim vienmēr mīļāka... Vai labākajā gadījumā kā draudzeni, kura var iestādīt dunci mugurā jebkurā brīdī Bet šeit tiešām superpozitīva attieksme: "Auto ir kā bērns!". Visu cieņu!!!

Maģistram - ar tādu attieksmi ar dzelzs klučiem blakus arī pavadīsi visu savu dzīvi Skumji... Man žēl Tevis un Tavu automobiļu. Arī Tevis nojāto auto "laimīgo" pircēju...

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Man ir tieši otrādi - puisis ir greizsirdīgs uz auto

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

magistram kā reiz pareizā attiesme!

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Pēdējā 5 gadē ražotie auto NAV DOMĀTI LIETOŠANAI ilgāk par šiem 5 gadiem, jo viņu remontu izmaksas ir ļoti augstas.

Pērkot nākošo auto ir jādomā nevis vai automāts, bet vai nav vērts pirkt jaunu

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Pēdējā 5 gadē ražotie auto NAV DOMĀTI LIETOŠANAI ilgāk par šiem 5 gadiem, jo viņu remontu izmaksas ir ļoti augstas.

Pērkot nākošo auto ir jādomā nevis vai automāts, bet vai nav vērts pirkt jaunu

100% es gan meegjinaashu pietureeties pie 3gadi vai 100kkm sheemas

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

arba rakstīja: Pēdējā 5 gadē ražotie auto NAV DOMĀTI LIETOŠANAI ilgāk par šiem 5 gadiem, jo viņu remontu izmaksas ir ļoti augstas.

Pērkot nākošo auto ir jādomā nevis vai automāts, bet vai nav vērts pirkt jaunu

100% es gan meegjinaashu pietureeties pie 3gadi vai 100kkm sheemas

Uz vērtības krituma dārgi sanāks, dārgāk nekā remontēt variatoru. Labi tas ir offtopiks.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

man nau audi

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Mashiina ir gjimenes loceklis - nevari atljauties , nepeerc - veel viens(a) urla uz ielaam nau vajadziiga , taapat jau 'bomzju-shrotu' netruukst

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Kā avr mīlēt dzelzs kluci? Ak jā, sieviete taču. Auto ir jādzen kamēr iet, pēc tam jāpiečinī, japārdod un jāņem nākošo.

Jaaa un kaa varmiilet sunjus un kakjus - tie tak galjas gabali. Un tie "stulbie" cilveki tak jamos miil !?!?!

Un es savukaart to nevaru ciest, jo liela dalja sho dziivnieku pilseetaa atrodas apstaakljos kas nepavisam neatbilst vinju izmeriem un vaadziibaam.

Vai taadeelj man tagad buutu jaalien attieciiga topicaa pie sunju miiljiem un jaaizsaka mineejumi par labaakajaam sunju galjas pagatavoshanas recepteem ???

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Ko tur žēlot Ja žēl naža, tad negriez. Auto ir paredzēts pakaļas pārvietošanai un ar to viņa funkcijas arī beidzas. Protams, ja dzīvo mašīnā un mašīnai, tad ir tā mazliet dīvaini....

principā - pareizi. Bet ir mašīnas, un ir mašīnas. Ikdienā lietojamo uz dfarbu braucamo dzelzi, lai cik tas jauns, es tā neapčubinu, kā manu veco Mini, un dubļu Range Rover...

Esmu domājis, kāpēc cilvēkam tā pielipis pie sirds šis dzelzs gabals... Mazgā, apkarina ar blingu, pārdzīvo, ja neiet...

Tas būs cēlies no tiem pārdesmit tūkstošiem gadu mūsu zemapziņā, kad satiksmei, darbam, un atpūtai tika lietots zirgs, kas bieži bija personība, gandrīz ģimenes loceklis.

Tad lūk, maģistrs būtu pirmais, kas savu zirgu, ja tas neiet, samaltu desās, un pirktu jaunu

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Veči, nu necepaties

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

Atvainojos par sāls bēršanu uz brūcēm, bet cik tad Tev tas remonts galu galā kopā izmaksāja?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Man ir tieši otrādi - puisis ir greizsirdīgs uz auto

Un kā gan lai nebūtu greizsirdīgs, ja Tu pēdējo mēnešu laika pi***ies ar savu mašīnu

Labi, tas jox

Jā, man arī interesē, cik tagad izmaksā Tavs auto, ja sliek visas pirksanas un remontu izmaksu summas kopā?

tarantuls Reģ.: 30.03.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Mashiina ir gjimenes loceklis - nevari atljauties , nepeerc - veel viens(a) urla uz ielaam nau vajadziiga , taapat jau 'bomzju-shrotu' netruukst

aha, bet televizors - tas ir goda loceklis, un ledusskapis - tas tak vispār bračka, a mobiļņiks - tur viss skaidrs - tas ir Loceklis!!!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

tarantuls rakstīja:

TDI rakstīja: Mashiina ir gjimenes loceklis - nevari atljauties , nepeerc - veel viens(a) urla uz ielaam nau vajadziiga , taapat jau 'bomzju-shrotu' netruukst

aha, bet televizors - tas ir goda loceklis, un ledusskapis - tas tak vispār bračka, a mobiļņiks - tur viss skaidrs - tas ir Loceklis!!!

teu uz pieres arii nau kaads svariigs loceklis - laiva teiksim ??

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Pati kārba 3 260 Ls, noņemšana RAAP 100 Ls (maitas salauza ņemot nost Landu, tagad tas vēl +-100Ls + norāva vēl kaut kādu el. vadu), uzlikšana 104 Ls. Kopā 3 464 Ls (gandrīz 5 000 EUR). Skaists cipars, ne?

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Pati kārba 3 260 Ls, noņemšana RAAP 100 Ls (maitas salauza ņemot nost Landu, tagad tas vēl +-100Ls + norāva vēl kaut kādu el. vadu), uzlikšana 104 Ls. Kopā 3 464 Ls (gandrīz 5 000 EUR). Skaists cipars, ne?

un galaa ir veca mashiina ar jaunu kaarbu! ar shaadiem gaajieniem latvieshia rii izceljas arii latvieshi izceljas! Apsveicu un noveelu lei taa mahshiina veel vismaz 100kkm iztur lai buutu bijis jeega to kaarbu mainiit...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Pati kārba 3 260 Ls, noņemšana RAAP 100 Ls (maitas salauza ņemot nost Landu, tagad tas vēl +-100Ls + norāva vēl kaut kādu el. vadu), uzlikšana 104 Ls. Kopā 3 464 Ls (gandrīz 5 000 EUR). Skaists cipars, ne?

Cik pati mašīna maksāja?

tarantuls Reģ.: 30.03.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

tarantuls rakstīja:

TDI rakstīja: Mashiina ir gjimenes loceklis - nevari atljauties , nepeerc - veel viens(a) urla uz ielaam nau vajadziiga , taapat jau 'bomzju-shrotu' netruukst

aha, bet televizors - tas ir goda loceklis, un ledusskapis - tas tak vispār bračka, a mobiļņiks - tur viss skaidrs - tas ir Loceklis!!!

teu uz pieres arii nau kaads svariigs loceklis - laiva teiksim ??

teu nu gan ir iztēle!!

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Nopirku pa 11 000 EUR

asf Reģ.: 10.06.2002
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Nopirku pa 11 000 EUR

tad shobriid auto ir braucams jau?

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

Karlsone rakstīja: Pati kārba 3 260 Ls, noņemšana RAAP 100 Ls (maitas salauza ņemot nost Landu, tagad tas vēl +-100Ls + norāva vēl kaut kādu el. vadu), uzlikšana 104 Ls. Kopā 3 464 Ls (gandrīz 5 000 EUR). Skaists cipars, ne?

bļe, remonts A6 vērtībā

vecene..ko tur vairs teikt

lai gan pec tekstiem vairak izkalausas pec čuvaka

butu nodedzinajusi to su du un basta,sanemtu KASKO

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Ir tāds labs krievu teiciens "Posļe draki kulakam ņemašut"

Ar auto viss ir oki :*

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti