A6 VARIATOR epopeja turpinās!

Karlsone Reģ.: 17.12.2006

Nu ir pienācis tas laiks, kad RAAP jābrauc autiņš atstāt un gaidīt spriedumu. Pa šo laiku ir uzradusies versija - nahrenizēt to multiptronic kārbu un nomainīt pret parasto. Nepieciešama lietota manuālā kārba dzinējam V6 2,4 l labā stāvoklī, sajūga kurvis, sajūga disks, sajūga trose, sajūga un bremžu pedālis ar kronšteinu. Teorētiski iespējamam jābūt. It kā. Vismaz variants.

P.S. Redzēs, cerams, ka RAAP mana "epopeja" būs reklāma ))

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Parēķini, vai tu varēsi pavilkt mašīnu + jaunu kārbu, ja varēsi, paņem ar beigtu muļķutroniku un aiziet

Un par to, ka tur ir tikai muļķutroniks, nevajag tirst - kā tu domā, ko darīja tie, kas gribēja pareizo piedziņu un tomātu - dročīja un siekalojās? Baidos ka nē, ņēma šķiptroniku, vismaz C5 variantā, un neticu, ka ne B5

Par to 2.5 v6 ķīseli - velns nav tik melns, kā to mālē Ir jau cilvēki, kuriem nāk šermuļi un pēc tam puņķi un asaras, ka lūk remonts uz pusotru štuku Nopirka radinieks 1998. gada C5 A6 avantu ar vājāko 2.5 ķīseli un šķiptroniku, nu neko, jau vairāk nekā gadu brauc [viņa vecene], vairākkārtīgi bijis uz diagnostikām, tur saka, ka priekš tik veca bīdeļa ļoti labā stāvoklī Es pieņemu, ka tur vienkārši kāds vācietis jau ir veicis pilno apkopi Galvenā kuiņa, kas tur viņam ir - jāsameklē ABS bloks ar specifisku, reti izplatītu kodu, tieši tā koda dēļ ceņņiks tam priekam būs 220-250 ls...

Es ne par B5, es par A4, kas sākas ar 2001.gadu. Tiem tiptroniks tikai ar Q

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu tad ņem to kvatru, nafig tev audi bez kvatras? Ja kvatru nevajag, ņem golfu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Tas, ka viens lieto un vinjem par to veel nekas nau- iznjeemumi apstiprina likumsakariibas...dikti jau daudz visapkaart ir dzirdamas zheelabas par multitronic un 2.5 TDI izdilusajaam sadales vaarpstaam....

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu tad ņem to kvatru, nafig tev audi bez kvatras? Ja kvatru nevajag, ņem golfu

manā skatījumā Q pozitīvās īpašības neatsver to ka ar to auto ir smagāks un dzer vairāk

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

405 rakstīja:

msh rakstīja: Nu tad ņem to kvatru, nafig tev audi bez kvatras? Ja kvatru nevajag, ņem golfu

manā skatījumā Q pozitīvās īpašības neatsver to ka ar to auto ir smagāks un dzer vairāk

Manā skatījumā - man pietiek ar to, ka reizi gadā es ar kaut ko, kam ir bezpiedziņa, kaut kur tizli nogrimstu - tas ir pietiekams iemesls

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Tas, ka viens lieto un vinjem par to veel nekas nau- iznjeemumi apstiprina likumsakariibas...dikti jau daudz visapkaart ir dzirdamas zheelabas par multitronic un 2.5 TDI izdilusajaam sadales vaarpstaam....

Nu tie jau nav izņēmumi Tās sadalenes pašas no sevis nost nesprāgst - tur vajag 200k km - nu nopērc, nomaini tās sadalenes, ja atkožas, un brauc Protams, tas neattiecas uz tiem, kas gadā ahūnās štukas norullē - vismaz manam patreizējajam nobraukumam ar tādu, atremontētu bīdeli kādiem 10 gadiem pietiktu

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Ozz rakstīja: Tas, ka viens lieto un vinjem par to veel nekas nau- iznjeemumi apstiprina likumsakariibas...dikti jau daudz visapkaart ir dzirdamas zheelabas par multitronic un 2.5 TDI izdilusajaam sadales vaarpstaam....

Nu tie jau nav izņēmumi Tās sadalenes pašas no sevis nost nesprāgst - tur vajag 200k km - nu nopērc, nomaini tās sadalenes, ja atkožas, un brauc Protams, tas neattiecas uz tiem, kas gadā ahūnās štukas norullē - vismaz manam patreizējajam nobraukumam ar tādu, atremontētu bīdeli kādiem 10 gadiem pietiktu

Pirmkaart-remonteets biidelis nav tas pats kas jauns biidelis...

ne jau tikai sadalenes nodilst, bet to izdilumu pamana tad kad faazes laaga vairs nestraadaa...

galvas liidz ar sadaleneem arii pacakareejas, izdilst vaarsti un viss kas ar to saistiits...

diizelim uz sakoptu galvu vienu pašu vien varot 5 atmosfeeras pie kompresijas klaat dabuut... bet tas maksaa....

un tad nu tu cilveeks domaa ko dariit-nolikt paaris štukas par kaartiigi izremonteetu dzineeju, vai nemaz nepirkt to hlamu, nopirkt kaut ko citu, teiksim jaunu, un dzineeja remonteesanai paredzeetos liidzekljus novirziit piermajai iemaksai...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Ozz rakstīja: Tas, ka viens lieto un vinjem par to veel nekas nau- iznjeemumi apstiprina likumsakariibas...dikti jau daudz visapkaart ir dzirdamas zheelabas par multitronic un 2.5 TDI izdilusajaam sadales vaarpstaam....

Nu tie jau nav izņēmumi Tās sadalenes pašas no sevis nost nesprāgst - tur vajag 200k km - nu nopērc, nomaini tās sadalenes, ja atkožas, un brauc Protams, tas neattiecas uz tiem, kas gadā ahūnās štukas norullē - vismaz manam patreizējajam nobraukumam ar tādu, atremontētu bīdeli kādiem 10 gadiem pietiktu

Pie divsimt k normaalam dzineejam pat eljas pateerinsh nedriikst buut.Cik ielej tik izlej, nevis remonteet gaazu sadales mechanismu

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Skatos, ka manis veidotais topiks atkal aktuāls

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Skatos, ka manis veidotais topiks atkal aktuāls

Kaa variators

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Ienākot iauto un ieraugot šito topiku - domāju, ka moš uzradies mana Audi pircējs D D

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Karlsone rakstīja: Ienākot iauto un ieraugot šito topiku - domāju, ka moš uzradies mana Audi pircējs D D

Saules muuzhu Tev ar vinju braukt

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Karlsone rakstīja: Ienākot iauto un ieraugot šito topiku - domāju, ka moš uzradies mana Audi pircējs D D

Saules muuzhu Tev ar vinju braukt

Nepareizi izteicos - jaunais Audi īpašnieks

Smart7 Reģ.: 16.11.2005
0 0 Atbildēt

Ak, tad iesmērēji kādam nu, nu... stāsti!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

msh rakstīja:

Ozz rakstīja: Tas, ka viens lieto un vinjem par to veel nekas nau- iznjeemumi apstiprina likumsakariibas...dikti jau daudz visapkaart ir dzirdamas zheelabas par multitronic un 2.5 TDI izdilusajaam sadales vaarpstaam....

Nu tie jau nav izņēmumi Tās sadalenes pašas no sevis nost nesprāgst - tur vajag 200k km - nu nopērc, nomaini tās sadalenes, ja atkožas, un brauc Protams, tas neattiecas uz tiem, kas gadā ahūnās štukas norullē - vismaz manam patreizējajam nobraukumam ar tādu, atremontētu bīdeli kādiem 10 gadiem pietiktu

Pirmkaart-remonteets biidelis nav tas pats kas jauns biidelis...

ne jau tikai sadalenes nodilst, bet to izdilumu pamana tad kad faazes laaga vairs nestraadaa...

galvas liidz ar sadaleneem arii pacakareejas, izdilst vaarsti un viss kas ar to saistiits...

diizelim uz sakoptu galvu vienu pašu vien varot 5 atmosfeeras pie kompresijas klaat dabuut... bet tas maksaa....

un tad nu tu cilveeks domaa ko dariit-nolikt paaris štukas par kaartiigi izremonteetu dzineeju, vai nemaz nepirkt to hlamu, nopirkt kaut ko citu, teiksim jaunu, un dzineeja remonteesanai paredzeetos liidzekljus novirziit piermajai iemaksai...

Protams. Teiksim, 8k ls + 2k ls = vismaz kādi 25k ls par jaunu, ne? [jauno cenās diez ko neorentējos] Protams, ja cilvēkam ir fetišs uz jaunām mašīnām un to regulāru maiņu, tad jā... Bet ja vienkārši nopirkt mašīnu, saremontēt un braukt kādus gadus...

Karlsone Reģ.: 17.12.2006
0 0 Atbildēt

Smart7 rakstīja: Ak, tad iesmērēji kādam nu, nu... stāsti!

Izrādījās, ka pēc kārbas nomaiņas bija jāmaina vēl vadības bloks, tad vēl viena blondīne durvis pamīcīja, pēc Kasko nomainīju.. Visā visumā nelaimīga mašīna. Protams, žēl, ka tādu naudu pakāsu..tipa taisīju jau sev, bet nu.. sanāca un nopirku citu autiņu. audi pārdevu septembri. Ar jauno vāģi braucu kopš pag. gada jūnija un nezinu bēdas. tppu-tpu

Varu tagad salīdzināt dažas labas izmaksas - ne velti krieviem teiciens par tām ragaviņām

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Nu man arī vairs ticības Multitronic nav nekādas Mans ieberziens sanāca kopā - 1800 LVL

Da nu nafig...

Viens variants, ko var ieteikt - jāņem Quattro. Tiem ražoti tika Tiptronic automāti. Nedaudz uzticamāki Tomēr arī bieži automātu servisu viesi. Tiesa gan, tikai ap 1000 LVL ieberziens sanāk

Super AUDI kvalitāte, zašibis

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Dārga Škoda.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Nu man arī vairs ticības Multitronic nav nekādas Mans ieberziens sanāca kopā - 1800 LVL

Da nu nafig...

Viens variants, ko var ieteikt - jāņem Quattro. Tiem ražoti tika Tiptronic automāti. Nedaudz uzticamāki Tomēr arī bieži automātu servisu viesi. Tiesa gan, tikai ap 1000 LVL ieberziens sanāk

Super AUDI kvalitāte, zašibis

It kā šķiptroniks nenāktu arī komplektā ar bezpiedziņu... Un par to biežo ciemošanos - kaut kā nav dzirdēts Brīnums, ka tu nepabrīnījies, ka A4 nav baigi liels

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Pabrauc ar Audi, uzzināsi

Man vienmēr veicies, izņemot to uberkruto variatoru

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Nu man arī vairs ticības Multitronic nav nekādas Mans ieberziens sanāca kopā - 1800 LVL

Da nu nafig...

Viens variants, ko var ieteikt - jāņem Quattro. Tiem ražoti tika Tiptronic automāti. Nedaudz uzticamāki Tomēr arī bieži automātu servisu viesi. Tiesa gan, tikai ap 1000 LVL ieberziens sanāk

Super AUDI kvalitāte, zašibis

Tad principā sanāk ka tas Multipulti ir "parasta" maināma detaļa pie konkrēta nobraukuma, kā piemēram, nomainīt sveces, eļļu vai kādu gultni, tik maksā drusku vairāk.

Man drīzāk izskatās pēc vispārēja brāķa, kass savulaik bija jāatsauc un jālabo vai jāmaina.

Šitā varētu likt mīskto piem. VAZ vai kāds indiešu brīnums, bet Audi !!!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Vai kāds spečuks varētu pateikt, vai triptronic automāts kuram stūres iekārta ir labajā pusē pārliekot autiņam kuram stūres vadība ir kreisajā pusē der? Respektīvi no angļu versijas uz mūsu versiju var pārlikt tiptronic kārbu bez šaizēm?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

šodien sievas autiņam nobira tipronic un esmu atradis no angļu versijas kārbu, bet negribas patreiz ņemt, jo nav īsti pārliecības vai der. Uz RAAParī nevaru vairs sazvanīt lai uzzinātu Jāgaida būs laikam pirmdiena

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Jā, kloķis toč bija otrādi, bet tas jau to neietekmē. Ok Deks, parakšos vēl kautkur info

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

azors rakstīja: Jā, kloķis toč bija otrādi, bet tas jau to neietekmē. Ok Deks, parakšos vēl kautkur info

Es nezinu par 100%, bet domāju, ka kārba ir tieši tā pati. Hm,ja uzzināšu, pateikšu.

Paldies, pats jau arī interesēšos, bet moš kāds ar to ir sastapies.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti