Tomtom Buddies

TKO Reģ.: 01.09.2002

Kāds lieto? Varētu izmēgjināt, ne?

tko79@inbox.lv

 
TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

vismaz kāds spamu palaiž pieklājības pēc !

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

was iz das esmu juuzeejis TomTomu xvz nummurs kaads bij laps .

Luudzu Teu spams

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: was iz das esmu

Tjip laba fīča, kad var redzēt caur tomtom`u savus čomus onlainā, kur tie atrodas. Smalkāka info - www.tomtom.com/...

Man ir Tomtom Go 910.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

havojaas hp ipaq 6515 ar tomtom ...

ja pats seko liidzi celjam un savai atrashanaas vietai: tad patiesiibaa nav ne vainas... marshuteeshana pa riigu straadaa gandriiz nevainojami... bremze ar iipasha nav... lamaajaas ieksh to letinju meeli(atsleedzu pirmajaa dienaa-piegriezaas)

pa Latvijas taalajiem laukiem: nu i nah tad jau labaak tomeer PC ar JS3+ usb gps tas lai ari bremzee marshutu paarstraadaashanaa ( ja nepareizi vinjapraat nogriezies) tomeer ir daudz daudz preciizaaks...

labaak iekampt kauchkaadu 10" tjapljapu un nodarboties ar monitora pieinstaleeshanu kaukur nebuut redzeslokaa (100-120Ls sonjka vaio +30Ls usb gps + 15Ls autobaroklis) un kaadi paaris briivaaki vakari lai pachakareetos... bet tas taadaa gadiijumaa ja sanaak pastaaviigi ne pa shosejaam braukaat

auma Reģ.: 22.12.2004
0 0 Atbildēt

Nu cik ir maniits tad ir pieejams "JS Latvija3" uz SD kartes, tjipa prieksh "Magelan".

Diez vinjsh tieshaam tikai prieksh magelan vai der jebkuram, pocket pc?

Katraa zinjaa ja kaadam taada ir labraat pa kaadu koniiti nokopeetu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

auma rakstīja: Nu cik ir maniits tad ir pieejams "JS Latvija3" uz SD kartes, tjipa prieksh "Magelan".

Diez vinjsh tieshaam tikai prieksh magelan vai der jebkuram, pocket pc?

Katraa zinjaa ja kaadam taada ir labraat pa kaadu koniiti nokopeetu

hmzz.. dc++ torenti kopeeshanai neder un veel jau jautaajums: vai maz ir kaads emulators kas atljautu uzlikt taas magelan kartes... googljes tanta uz pirmo briidi nekaa neraada

Rudiz Reģ.: 10.04.2003
0 0 Atbildēt

braucu TomTom vadīts PL, CZ, SK, HY, FI, SE, DK, NO - ljoti laps ar mazām problēmiņām:

- Norvēģi jau 3 gadus atpakaļ sabūvēja ceļus, kas vēl nebija apdeitoti;

- Dānijā viens viesu nams bija nomainijis atrašanās vietu 6 gadus atpakaļ;

- Ungārijā kaut kaut kādas viesnīcas neatradās

- Slovākijā nepabrīdināja par maksas ceļu, uzrāvos uz poličiem

Any way, ir ērtāk kā ar karti, lielpilsētās atrod tuvāko parkplatz, var atzīmēt kur atstāju autiņu, iemest kabatā un paklaiņot pa pilsētu.

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja: čau, helikoptera posma komandieri!

čau čau!

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Rudiz rakstīja: braucu TomTom vadīts PL, CZ, SK, HY, FI, SE, DK, NO - ljoti laps ar mazām problēmiņām:

- Norvēģi jau 3 gadus atpakaļ sabūvēja ceļus, kas vēl nebija apdeitoti;

- Dānijā viens viesu nams bija nomainijis atrašanās vietu 6 gadus atpakaļ;

- Ungārijā kaut kaut kādas viesnīcas neatradās

- Slovākijā nepabrīdināja par maksas ceļu, uzrāvos uz poličiem

Any way, ir ērtāk kā ar karti, lielpilsētās atrod tuvāko parkplatz, var atzīmēt kur atstāju autiņu, iemest kabatā un paklaiņot pa pilsētu.

Nodabūju Eastern Europe karti, kas ir smalkāka iekš LV nekā WE. Sver 175 Mb. Ja kādam interesē.

Būtu jau forši iedabūt JS3 iekš Tomotom, reizēm sanāk laukos iepērties . Šajās dienās uziešu uz 1 speca, kas var palīdzēt, tad došu ziņu, ja kas sanāks!

TĒMA - Vai kāds lieto/ir lietojis/vēlas lietot Tomtom Buddies f-ciju?

compadre Reģ.: 03.02.2005
0 0 Atbildēt

palīdziet man arī tikt pie austrumeiropas kartēm 710 tomtomam,jeb arī iesakiet pie kā griezties

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

compadre rakstīja: palīdziet man arī tikt pie austrumeiropas kartēm 710 tomtomam,jeb arī iesakiet pie kā griezties

ir Austrumeiropas kartes, ir a­­­­rī autorizācijas kods, meklē mani, ja vajag - tko79@inbox.lv

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Viss. Laižu uz fāterlandi. Būšu pēc nedēļas!

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Izbraucu, viss OK!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti