kaa riikoties taalaak

ArGr Reģ.: 03.07.2003

Nu tad taa - pirms vairaak nekaa meenesha apstaadinaaja mani CP lielirbes un rentas ielu krustaa par 80kmh. Es biju paarlicinaats, ka tajaa posmaa atljautais aatrums ir 70kmh, savukaart CP inspektors izrakstiija sodu par +30kmh. Braucot virzienaa no centra pa lielirbes ielu, peec ventspils ielas ir uzstaadita ziime 70kmh, kas parasti ir bijusi speekaa liidz rentas ielas krustam (un tur jau ir naakamaa 70 ziime) Es uzrakstiiju pretenziju un shodien atnaaca atbilde no RKP, ka iepriekshejais lemums pienemts pamatoti un atstaaj to speekaa, jo izraadaas ka lielirbes ielai starp ventspils ielu un rentas ielupa vidu ir veel viens krustojums!!! Man gan taa vairaak izskataas peec iebraukshanas blakusteritorijaa ...

Eniivei, tagad paaris jautaajumi:

- vai esmu nostraafeets pareizi?

- ja tur visu laiku ir bijis aatrums 70kmh, tad varbuut var rakstiit uz CSDD un prasiit lai vinji tajaa vietaa uzstaada ziimi 50 vai 70 un nelauj CP kjert peec ieraduma braucoshos shoferus. Jeb arii rakstiit uz CSDD un prasiit vai peec kaut kaadas tur vinju koncepcijas tam visam celja posmam nav jaabuut 70kmh. Vai es pozitiivas atbildes gadiijumaa varu veel kaut kaa meeginaat ciiniities pret savu sodu?

P.S. Esmu pietiekosh daudz sodiits par aatruma paarkapshanu un parasti ne pa teemu nekasos. Shoreiz kaitina tas, ka CP kjer "uz mulkji" un posmaa kur vienmeer ir bijis 70kmh saak shtraafeet par to ka ir paraadiijies jauns krustojums (kuru arii iisteniibaa ir gruuti nosaukt par krustojumu). Tajaa dienaa CP bija taads konveijeirs, tas kas seedeeja mashiinaa bez apstaajas tik cepa augshaa protokolus, dzeki noteikti savaaca kaadu nedeeljas normu ..

 
1 2 3
Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu palasi tak noteikumus!

Ziime darbojas liidz krustojumam!

Peec kaa vins Tev izskataas, milicijaa nevienu nerausta...

Taa jau to ziimju dafiga, visas nemaz nespeej uztvert...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nu pirmakart deretu noskaidrot si krustojuma statusu. Vai tev protokola ir ierakstits, kadu ielu krustojuma beidzas 70 darbiba? Ja ir, tad neko darit, ja nav - apdzivota iela visam ielam ir jabut nosaukumiem, preteja gadijuma ta ir tikai izbrauktuve no blakusteritorijas.

ArGr Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Nu pirmakart deretu noskaidrot si krustojuma statusu. Vai tev protokola ir ierakstits, kadu ielu krustojuma beidzas 70 darbiba? Ja ir, tad neko darit, ja nav - apdzivota iela visam ielam ir jabut nosaukumiem, preteja gadijuma ta ir tikai izbrauktuve no blakusteritorijas.

Paskatijos kartee, nu peec kartes tur ir ielu krusts un arii protokolaa un atbildee uz pretenziju ir mineets, bet reaali dziivee tur agraak bija tikai iebraukshana nestee, tagad tur pa labi ir celsh dalaas - nestee un uz ventas ielu. Be tie kas ikdienaa brauc araa no centra pa marshrutu vanshu tilts - kalnciema tilts - juurmalene piekritiis, ka maigi izsakoties tas krusts ir gandriiz nemanaams

ArGr Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Te vienkārši notiek 'drāšana' drāšanas dēļ.....varonīgā tiesību aizstāve- CP. Pretīgi.

Un meeginaat kaut ko pieraadiit ir diezgan bezjeedziigi?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ArGr rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Te vienkārši notiek 'drāšana' drāšanas dēļ.....varonīgā tiesību aizstāve- CP. Pretīgi.

Un meeginaat kaut ko pieraadiit ir diezgan bezjeedziigi?

Manupraat jaa.....

Aatrumu vari meegjinaat apstriideet, bet Riigas karti Tev diez vai izdosies..

Miice Reģ.: 18.03.2006
0 0 Atbildēt

Tieši tāpat ir arī braucot uz Ķekavu - reti, kurš ievēro tos mazos krustojumus, kurus par tādiem ir grūti nosaukt. Laikam jau grūti ir uzstādīt zīmes...vai arī to nedara tādēļ, lai dažiem pusdienu naudiņa tiktu

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Varētu mēģināt dabūt no CSDD skaidrojumu, kapēc, kad parādijās šis krustojums (cik sapratu iepriekš bija iebrauktuve Nestē i viss), pirms viņa neuzstādija zīmi 70, ja šie uzraksta ka aizmirsa, var iet kasīties uz CP... kaut gan uz šo brīdi taisnība ir CP un dr*ziens ir pretīgs, bet likumīgs.

ArGr Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

skaic, paldies visiem par atbildeem

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vispār, cik man zināms, tad CSDD kompetencē neietilpst skaidrojumu sniegšana par to, vai ceļa zīmes ir izvietotas pareizi vai nē. Tas ir katra attiecīgā ceļa īpašnieka kompetences jautājums, šajā gadījumā - Rīgas domes satiksmes departamenta. Jāvēršas ar iesniegumu tur.

Bet vispār situācija tiešām debīla. Es arī līdz šim biju pārliecināts, ka tur var turpināt braukt ar 70 km/h. Būšu uzmanīgāks!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

CSDD skaidrojums pats par sevi tev neko nedos. Ja lēmumu par soda piemērošanu esi apstrīdējis policijā, tad tev šis lēmums jāpārsūdz Administratīvajā rajona tiesā.

Par argumentu pareizību neņemos spriest, bet ja gribi cīnīties, Tev jāraksta pieteikums administratīvajai tiesai un paralēli jāmeklē pierādījums, ka tas tur nebija krustojums, piemēram, prasot sniegt ziņas Rīgas domei par krustojumiem un ceļa zīmju izvietojuma shēmu, tāpat var prasīt skaidrojumu CSDD viņu kompetences ietvaros.

Ja nepierādīsi, ka krustojuma nav tiesa policijas lēmumu neatcels.

Ieteiktu paprasīt kādam, kas var uzrakstīt sakarīgu pieteikumu tiesai to uzrakstīt un paralēli meklēt pierādījumus.

Galvenais nenokavē pārsūdzības termiņu tiesā.

Protams, oponenti var teik, ka administratīvajā procesā ir objektībās izmeklēšanas princips, bet nedomāju, ka kāds meklēs argumentus tavā vietā, jo gudrinieku, kas uzskata, ka policijas lēmumus tiesa atcels jau tāpat ir pārāk daudz....

Pie tam te neiet strīds par pašu braukšanas ātruma konstatēšanas faktu, bet gan par zīmes darbības zonu....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

pag, a kur te problēma?

1. ātrums bija 80 - bija!

2. krustojums tur bija - stāv vēl tagad!

3. CSN ir rakstīts, ka zīme spēkā līdz krustojumam (ja nav piebildes par zonu) - ir.

3 neapstrīdami fakti. par ko te kasīties ? maksā vien ragā

muuris Reģ.: 06.12.2005
0 0 Atbildēt

Nezināšana neatbrīvo no atbildības !!!

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Kartē arī tur ir krustojums, ja pareizi sapratu, tā ir Ventas iela, var apskatīt te www.1188.lv/... adresi raksti Ventas 1

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Es gan kādu brīdi tur neesmu brauci, bet tajā posmā aiz Ventpils ielas nav (nebija) zīme 70, tā ir tikai īsi pirms uzbraukšanas uz tilta, līdz ar to posms jābrauc uz atļauto, pie tam, tur vēl ir divas gājēju pāerejas.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja: Es gan kādu brīdi tur neesmu brauci, bet tajā posmā aiz Ventpils ielas nav (nebija) zīme 70, tā ir tikai īsi pirms uzbraukšanas uz tilta, līdz ar to posms jābrauc uz atļauto, pie tam, tur vēl ir divas gājēju pāerejas.

Virzienā NO centra, nejauc.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

No cilvēciskā faktora, vispār kāda jēga ķert uz ātrumu taisnā ceļa posmā, vietā, ku nenotiek avārijas utt., bet Latvijas CP ir un paliek LatvijasCP, kas nesoda par pārkāpumiem ko izdara viņu acu priekšā 10 reizes, kamēr viņi dodās uz savu slēpni, bet mēģina atrast vietas "ķeršanai", kur var piečakarēties cilvēkiem lai iekasētu dienišķo 5cīti.

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

Jap, ja tur ir krusts, tad nekā, jaasamaksaa vien buus, saprotu Tavas emocijas, jo tajā vietaa liela daļa pat uz 80km/h nebrauc, jo vakar es ar taadu aatrumu braucu un visi lidoja man garaam.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

njaa - nezinaaju ... es tur parasti taapataas uz 70 stiepju ...

a no CSDD buus pamatojums nelikt ziimi jo, turpat pretii spicei ir gaajeeju pārbrauktuve un tip drošības dēļ ātrums jāsamazina

ArGr Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

Tur jau taa lieta, ka pluusma tur iet 80+ Visiem vakaros gribas aatraak tikt aaraa no Riigas

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

Hirsch rakstīja: Es gan kādu brīdi tur neesmu brauci, bet tajā posmā aiz Ventpils ielas nav (nebija) zīme 70, tā ir tikai īsi pirms uzbraukšanas uz tilta, līdz ar to posms jābrauc uz atļauto, pie tam, tur vēl ir divas gājēju pāerejas.

Virzienā NO centra, nejauc.

Sorre, sajaucu virzienus

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Krustojums ir krustojums, kurš apzīmēts ar attiecīgo zīmi.

saspiedies neesi - pilsētā pirms katra krustojuma zīmi ?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

_PN_ rakstīja: Krustojums ir krustojums, kurš apzīmēts ar attiecīgo zīmi.

saspiedies neesi - pilsētā pirms katra krustojuma zīmi ?

Ja šajā ieliņā pirms izbraukšanas uz Lielirbes ielu ir zīme "Dodiet ceļu", kas visticamāk arī ir, tad tas ir krustojums

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

njefig braukt peec vecteetinja nostaastiem, bet gan skatiites kas uz celja notiek.

viens pazinja kas riigaa nedziivo nesen gandriiz uztaisiija krashu uz valdemaaras rainja struura, ku 1aa josla ir tikai pa kreisi un arii bij sashutis - "pagaajsreiz (gandriiz pirms gada) kad es te braucu te ta nebij"

tavs variants izklausaas liidziigs

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

sorre - tikai pa labi

muuris Reģ.: 06.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu ir redzēti arī gadījumi, kad zīme dodiet ceļu ir novietota pie pazemes izbruktves. Tas pēkšņi nozīmē ka ka tur ir krustojums?

Krustojums ir vieta kur krustojas divi vai vairāki ceļi vienā līmenī. Un var nebūt apzīmēts ne ar kādām zīmēm.

PIRMAIS LIKUMS - labās rokas princips.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti