kaa riikoties taalaak

ArGr Reģ.: 03.07.2003

Nu tad taa - pirms vairaak nekaa meenesha apstaadinaaja mani CP lielirbes un rentas ielu krustaa par 80kmh. Es biju paarlicinaats, ka tajaa posmaa atljautais aatrums ir 70kmh, savukaart CP inspektors izrakstiija sodu par +30kmh. Braucot virzienaa no centra pa lielirbes ielu, peec ventspils ielas ir uzstaadita ziime 70kmh, kas parasti ir bijusi speekaa liidz rentas ielas krustam (un tur jau ir naakamaa 70 ziime) Es uzrakstiiju pretenziju un shodien atnaaca atbilde no RKP, ka iepriekshejais lemums pienemts pamatoti un atstaaj to speekaa, jo izraadaas ka lielirbes ielai starp ventspils ielu un rentas ielupa vidu ir veel viens krustojums!!! Man gan taa vairaak izskataas peec iebraukshanas blakusteritorijaa ...

Eniivei, tagad paaris jautaajumi:

- vai esmu nostraafeets pareizi?

- ja tur visu laiku ir bijis aatrums 70kmh, tad varbuut var rakstiit uz CSDD un prasiit lai vinji tajaa vietaa uzstaada ziimi 50 vai 70 un nelauj CP kjert peec ieraduma braucoshos shoferus. Jeb arii rakstiit uz CSDD un prasiit vai peec kaut kaadas tur vinju koncepcijas tam visam celja posmam nav jaabuut 70kmh. Vai es pozitiivas atbildes gadiijumaa varu veel kaut kaa meeginaat ciiniities pret savu sodu?

P.S. Esmu pietiekosh daudz sodiits par aatruma paarkapshanu un parasti ne pa teemu nekasos. Shoreiz kaitina tas, ka CP kjer "uz mulkji" un posmaa kur vienmeer ir bijis 70kmh saak shtraafeet par to ka ir paraadiijies jauns krustojums (kuru arii iisteniibaa ir gruuti nosaukt par krustojumu). Tajaa dienaa CP bija taads konveijeirs, tas kas seedeeja mashiinaa bez apstaajas tik cepa augshaa protokolus, dzeki noteikti savaaca kaadu nedeeljas normu ..

 
1 2 3
Reto Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Koroče raksti vēstuli uz Latvijas Valsts Ceļiem...

... un tevi forwardēs uz JāņaSētu

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Reto rakstīja:

modena rakstīja: Koroče raksti vēstuli uz Latvijas Valsts Ceļiem...

... un tevi forwardēs uz JāņaSētu

Loxus vienmēr forwardē....

bet ja atnākt pieņemšanas laikā un mierīgi izrunāt lietu - tad jau varēs vismaz tikt skaidrībā ar situāciju....

PS. Ja baigi gribēs forwardēt - tad sūtīs uz Sat. dep. pie Vectirāna kunga... www.satdep.lv/...

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

TKO rakstīja:

KOMA rakstīja:

ArGr rakstīja: Nav jau problemu samaksaat 20 latus, kaitina tikai CP metodes. Tajaa laikaa buutu kjeerushi gudriniekus, kuri mauc pa tramvaja sliedeem, veido papildus joslas un tamliidziigos, vismas jeega no zaljajiem buutu.

Kopš kura laika ir aizliegts braukt pa tramvaja sliedēm ???

Nez vai aizliegts braukt...ir gudrinieki, kas MAUC.

Pārfrāzēšu..Ir duraki , kuri nemauc.

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

cik zinu tad nav zīmes, kas aizliegtu braukt pa sliedēm. arī pāri gaisiniekam var laist pa sliedēm, galvenais nepabraukt zem ķieģeļa, jo otrā pusē stāv mūsu draugi un ķer nost tādus

vienreiz gadījās neatļautā laikā vilkt zem ķieģeļa uz centru (pirms tilta), bet pašā tilta galā CP, bija robs pirmajā joslā un tieši pirms ķieģeļa, kas tur tilta galā karājās biju pirmajā kā normāli cilvēki. CP uzreiz tur nost ar tekstu - 'a pa sliedēm braukt nedrīkst'. es saku, ka drīkst, vienīgi zem ķieģeļiem braukt nedrīkst. šis tā paskatījās uz mani, saprata, ka mēs abi zinam to likumu, vairākas reizes atkārtoja 'man gan liekas, ka jūs zem ķieģeļa braucāt' uz ko es savukārt atbildēju ar dziļdomīgu 'nez nez' vai 'iespējams'. atdeva dokumentus un laimīgu ceļu

tad iedomājos par pavisam citu scenāriju - velk pa sliedēm kāds indivīds, kurš CSN pārzin ne visai, notur viņu CP, tā un tā, un nejauši starp tiesībām un tehnisko autovadītājs naudiņu glabā

biznesa plāns, tā teikt

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: cik zinu tad nav zīmes, kas aizliegtu braukt pa sliedēm. arī pāri gaisiniekam var laist pa sliedēm, galvenais nepabraukt zem ķieģeļa, jo otrā pusē stāv mūsu draugi un ķer nost tādus

vienreiz gadījās neatļautā laikā vilkt zem ķieģeļa uz centru (pirms tilta), bet pašā tilta galā CP, bija robs pirmajā joslā un tieši pirms ķieģeļa, kas tur tilta galā karājās biju pirmajā kā normāli cilvēki. CP uzreiz tur nost ar tekstu - 'a pa sliedēm braukt nedrīkst'. es saku, ka drīkst, vienīgi zem ķieģeļiem braukt nedrīkst. šis tā paskatījās uz mani, saprata, ka mēs abi zinam to likumu, vairākas reizes atkārtoja 'man gan liekas, ka jūs zem ķieģeļa braucāt' uz ko es savukārt atbildēju ar dziļdomīgu 'nez nez' vai 'iespējams'. atdeva dokumentus un laimīgu ceļu

tad iedomājos par pavisam citu scenāriju - velk pa sliedēm kāds indivīds, kurš CSN pārzin ne visai, notur viņu CP, tā un tā, un nejauši starp tiesībām un tehnisko autovadītājs naudiņu glabā

biznesa plāns, tā teikt

vajadzēja tev to atklāt, ko, a ?

tagad kāds no tiem 99% lohu izdomās arī braukt pa sliedēm un traucēs man pārvietoties, bļe.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

Geex rakstīja:

Esmu dzirdeejis, ka dazhi juridiskie kantori specializeejas shitajas lietaas un uzvar 90% lietu paarsvaraa uz kljuudaam protokolos vai neiespeejamiibu pieraadiit radara meeriijumu.

Es nekad neesmu shitajam gaajis cauri, bet zinu pazinjas, kas vienmeer uzvareejushi taas lietas (arii kad pashi reaali parkaaapushi noteikumus), pie kam tiesas izdevumus ar var piedziit.

Taa, ka ja paarkaapums palielaaks un vari atljauties, tad var un vajag suudzeet tiesaa vienalga vai esi vainiigs vai neesi... uztver to kaa daargu sportu

Jā, man patīk šis ierosinājums. Vajadzētu to ekstrapolēt arī uz slepkavībām un narkotiku tirdzniecibu - tas nekas, ka tu to izdarīji, svarīgi ir pārsudzēt pamatojoties uz nepareizi ieliktu komatu.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ja nav nepārtrauktā svītra starp sliedēm un joslām ..

hmnc Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

mashiic -

reāli tur ir maza iespēja vilkt pa sliedēm nebraucot zem ķieģeļa. nu apbrauksi tu tur padsmit mašīnas uz tilta, bet - jātiek atpakaļ + neko īsti arī neiegūsti galu galā

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

Katru dienu sanāk braukt pa Lielirbes ielu un nekad nebūtu iedomājies, ka bijusī iebrauktuve Nestē tagad skaitītos krustojums ar Ventas ielu.

Manuprāt no Lielirbes ielas ir tikai iebrauktuve blakus teritorijā (DUS), a Ventas iela sākās tikai aiz DUS. Ja varētu kuaut kur dabūt rokā oficiālu ielas plānojumu...

Otrkārt sanāk neloģiski, jo 50nieks sāk darboties tikai aiz gājēju pārejas un tādarbība beidzās pēc 200m, tātad kāds tad būtu pamatojums šim ātruma ierobežojumam?

P.S. Brīnums ka pats vēl neesmu tur norāvies!!!

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nav tur krustojuma..... menti izmēģinājuma protokolu palaida.... ja viss noies labi - tad tur iekārtosies pastavīga ekipāža.... iebrauktuve ielā ir caur benzīntanku... un izbraukšana arī.... jādabu tik papīrs no LVC va RD SD...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

hmnc rakstīja: reāli tur ir maza iespēja vilkt pa sliedēm nebraucot zem ķieģeļa. nu apbrauksi tu tur padsmit mašīnas uz tilta, bet - jātiek atpakaļ + neko īsti arī neiegūsti galu galā

nu nemaz jau ta nav - atpakal jatiek ir tikai tajos gadijumos, kad tilta gala stav CP.

ArGr Reģ.: 03.07.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: nav tur krustojuma..... menti izmēģinājuma protokolu palaida.... ja viss noies labi - tad tur iekārtosies pastavīga ekipāža.... iebrauktuve ielā ir caur benzīntanku... un izbraukšana arī.... jādabu tik papīrs no LVC va RD SD...

Es tak rakstiiju, ka biju iesniedzis pretenziju. Kartibas policija to izskatija un atstaaja CP leemumu speekaa. Domaaju, ka tagad regulari tur vajadzes uzmanities

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti