Novilkt roķeni un viena trose nu ir piesalusi

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Nu vot zināju, ka nevajdzēja aizvakar novilkt roķeni, bet notika tas k-kā automātiski. Un viena trose nu ir piesalusi.

Labi, ka nenovilku līdz galam. Ar nelielu pakaļējā riteņa uzsilšanu pabraukt var.

Kādas idejas - kā dabūt vaļā? Gaidīt pavasari? Braukt un beidzot nomainīt sapuvušo trosi?

 
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

brauc uz stavvietu. atsals...

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

noperc mašinu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

SuperZigis rakstīja: pamegjini aizbrauc uz kino, noliec auto siltaja stavvieta, varbut atkusiis....

shearer rakstīja:

brauc uz stavvietu. atsals...

laba doma

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

es vēl štukoju, moš vajag iebraukt staķikā un šasiju izmazgāt - bet bail, ka būs vairāk posta pēc tam nekā labuma

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: es vēl štukoju, moš vajag iebraukt staķikā un šasiju izmazgāt - bet bail, ka būs vairāk posta pēc tam nekā labuma

var jau megjinat, bet nav teikts ka vinja atkusis tik aatri. labak iebrauc stavvieta un aizej ieprikties

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

Master_D rakstīja: es vēl štukoju, moš vajag iebraukt staķikā un šasiju izmazgāt - bet bail, ka būs vairāk posta pēc tam nekā labuma

var jau megjinat, bet nav teikts ka vinja atkusis tik aatri. labak iebrauc stavvieta un aizej ieprikties

peec taadas pamatiigas iepirkshanaas buutu labi saliet tajaa trosiitee iekshaa ja ne ko citu, tad vismaz tosolu. tiesa, pasham taa arii riokas liidz shaadai proceduurai neaiziet un ziemaa regulaari vingrinos

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nez nez.. tad jau labaak tomeer iedziit lielajaas moikaas un lai stundu pasildaas bet nekas labaak neliidz kaa caurumainaas trosiites nomainja

muuris Reģ.: 06.12.2005
0 0 Atbildēt

Man palīdzēja tuvākā mojka, kur čalis pa 0.5LVL paņēma un ar H2O pamazgāja pāris sekundes i vsjo.

Palīdz arī veikalu garāžas.

Bet šī jebļa salīdzinoši ātri piegriežas jo visu laiku jāzīlēpieķers vai nepieķers to roceni.

Un ja motors rūc, kamēr skrāpē stiklus, tad nereti ar vienu roku jātur lai neripo.

Verdikts - padsmit lati un p***j aukstums.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti