ASV/TA/lukturi

deguns Reģ.: 28.01.2007

Ir doma iegādāties Dodge caravan vai T&C ap 2002-2003 gada ražojuma. Bet netieku skaidrībā ar tiem lukturiem. Pārsvarā visiem šeit pārdotajiem stāv orģinālie asv lukturi. Paziņa man saka, ka šiem autiņiem ar šādiem lukturiem neiziešu apskati (kaut gan šeit pārdotajiem ir apskate izieta!), jo jābūt "E" burtiņam uz visiem lukturiem. Bet no cita cilvēka dzirdēju, ka pietiek ar to, ka pārtaisa tikai lampas un viss! Kā tur ir? Var būt ir kāds kompetents šajā lietā?

 
1 2 3
V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

visiem auto, kuri jaunāki par 2000g un kuriem ir eiropas analogi, jābūt aprīkotiem ar lukturiem uz kuriem ir E marķējums - tāda nu pagaidām ir tā kārtība - varbūt mainīsies, bet.....

maiņas un citi puskrāpnieciski varianti it ā ir īslaicīgs glābiņš no situācijas, bet....

sīkāk te:

www.uscars.lv/...

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

Skaidrs.Tad ar seit pardotajam masinam nevares iziet TA.Visi tie pardeveji smaucas.No n tajiem autiniem,tikai diviem redzeju eiro lukturus.Parejie grib iesmeret.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

deguns rakstīja: Skaidrs.Tad ar seit pardotajam masinam nevares iziet TA.Visi tie pardeveji smaucas.No n tajiem autiniem,tikai diviem redzeju eiro lukturus.Parejie grib iesmeret.

Tā arī praktiski ir, ieliek eiropas, iziet TA, nomaina atpakaļ un pārdod. Ir vēl viens CSDD apiešanas variants, zinu, ka ir izgājis cauri. Diezgan smiekliigs. Respaktīvi dabūn E burtiņu uz caurspiidiigas plastmasas un lukturii ieliimee no iekshas . Nu ļoti jaaieskataas, lai pamaniitu.

Priekšu gan ieteiktu mainiit, kaa jau ieprieksh te kaads mineeja

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

kas taa sertifikaacija iisti ir? mashiina reaali tiek dziita uz aarzemeem, lai sertificeetu? tur kaadas detaljas uz EU standartu maina vai kaa?

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: kas taa sertifikaacija iisti ir? mashiina reaali tiek dziita uz aarzemeem, lai sertificeetu? tur kaadas detaljas uz EU standartu maina vai kaa?

Naudas kaašana taa ir, nekur nedzen. Uztaisa lukturus atbilstoši ES standartiem, tikai nezinu, ko dara ar jaunaam a/m, kuru dzineeji neatbist Euro4.

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

--------------------------------------------------------------------------------

Daniels_Reebuss rakstīja: ... līdz ar to nebūtu korekti braukāt ar tādiem ikdienā, liekot mīksto uz citiem pilsoņiem... [/

jo sevišķi man patika par to korektumu un miksto

vis tas galvenais ir tas ka visa ta musu valsts ir pilna ar šadiem korektuma un mikstuma aizstavjiemgan jau tulit vienu ieraudzisit

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: ... līdz ar to nebūtu korekti braukāt ar tādiem ikdienā, liekot mīksto uz citiem pilsoņiem...

pilsoņiem ta kas? iekš Ziemeļamerikas, tiem pilsoņiem acis kleinas, vai galvaskausa ģeometrija savādāka? viņiem pofig a mums stipri žilbina?

fufelis tokš tas ir.... tb naudas kāšana un eu tirgus aizsardzība...

to vai žilbina - nezinu, bet standarti jau kopš sen seniem laikiem tur ira savādāki, nekā eiropā ..

staru kūlis pēc standartiem eiropā atšķiras no tā ,kas amerikā ... un ne1 negrib ne1 standartu pārcept tapē arī atšķiras ...

runājot par galvaskausa ģeometriju - man šķiet ka amīšiem tā ir savādāka - uz slikto pusi :mrgreen:

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

mx_black rakstīja: kas taa sertifikaacija iisti ir? mashiina reaali tiek dziita uz aarzemeem, lai sertificeetu? tur kaadas detaljas uz EU standartu maina vai kaa?

Naudas kaašana taa ir, nekur nedzen. Uztaisa lukturus atbilstoši ES standartiem, tikai nezinu, ko dara ar jaunaam a/m, kuru dzineeji neatbist Euro4.

da tas Euro4 ir fufelis...grib lai no izpūtēja tīrs gaiss nāktu, bet cik nabaga motoram zupas jāapēd lai tiem filtrim tiktu cauri?smešno....

par lukturiem tūlīt sāksies te spams uz nebēdu - būs pilns ar superspečukiem.....kā vienmēr...sen vairs ne uz vienu jautājumu nevienā forumā nav iespējams korektu atbildi dabūt

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Bija forums kur necerēti bet bija tikai atbildes par tēmu!

aluslacejs Reģ.: 01.08.2003
0 0 Atbildēt

Mani ar no TA izmetā ,jo lukturis ne tā rādija ,bet izrādijās ,ka pašam lukturim ir kloķītis ar ko var pārslēgt no viena standarta uz otru,a kāda īsti nesapratu,toļi angļu toļi štatu, lai gan auto itkā eiropas OOOO A8.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Cik es zinu, tad staru kūlis US ir sūdīgāks par Euro standartu, tapēc labāk redzēt ir ar EU lampām. Amīšiem arī televīzija sūdīgāk rāda (mazāk līniju, sūdīgāka izšķirtspēja deļ 60Hz), ja kas!

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Ir viens kantoris,kurš 'izīrē' tās lampas uz apskates laiku, maksā tas 15 ls.

Taču pakaļējās ne ar ko tur daudz neatšķiras,kaut kas tur bija ar pavarotu lampām un kaut kā tā.. Slēdziens- ar US lampām apskati iziet NEVAR.

Izīrēsi, iziesi TA, atliksi atpakaļ US stiklus, Tev kāds iespraudīsies pakaļā un Tev ir visas iespējas būt par vainīgo avārijas izraisīšanā, jo auto nav bijis CSN atbilstošs tehniskais stāvoklis.

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

saf rakstīja: Cik es zinu, tad staru kūlis US ir sūdīgāks par Euro standartu, tapēc labāk redzēt ir ar EU lampām. Amīšiem arī televīzija sūdīgāk rāda (mazāk līniju, sūdīgāka izšķirtspēja deļ 60Hz), ja kas!

nu pie mums visu mužu 50 Hz rada iekš 100Hz tikai ciparos saks radit,atrumu nemaina tas ka tev ir 100hz TV,signals vecais50

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

aluslacejs rakstīja: Mani ar no TA izmetā ,jo lukturis ne tā rādija ,bet izrādijās ,ka pašam lukturim ir kloķītis ar ko var pārslēgt no viena standarta uz otru,a kāda īsti nesapratu,toļi angļu toļi štatu, lai gan auto itkā eiropas OOOO A8.

jā,jā...angļu. Ar to kloķīša paraušanu stukls lukturim nomainās,ja?

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

parsvarā jau ta pat

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja: parsvarā jau ta pat

un taa vot ir riktiiga pljactva

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja:

saf rakstīja: Cik es zinu, tad staru kūlis US ir sūdīgāks par Euro standartu, tapēc labāk redzēt ir ar EU lampām. Amīšiem arī televīzija sūdīgāk rāda (mazāk līniju, sūdīgāka izšķirtspēja deļ 60Hz), ja kas!

nu pie mums visu mužu 50 Hz rada iekš 100Hz tikai ciparos saks radit,atrumu nemaina tas ka tev ir 100hz TV,signals vecais50

Tu pats saprati ko te sarakstiji? Kāds sakars ciparu TV ar tīkla frekvenci?

Pateicoties amīšu 60Hz tīklam viņu analogā TV var izvērst maksimums 525 līnijas (NTSC), bet mūsu TV rāda 625 līnijas (PAL), tapēc arī izšķirtpēja mūsu TV ir labāka. Par šo es runāju. Ciparu TV ir citi izvērses principi (progresīvā izvērse) un nav salīdzināmi ar analogo TV (lauku interpolācija).

tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

saf rakstīja:

tetis rakstīja:

saf rakstīja: Cik es zinu, tad staru kūlis US ir sūdīgāks par Euro standartu, tapēc labāk redzēt ir ar EU lampām. Amīšiem arī televīzija sūdīgāk rāda (mazāk līniju, sūdīgāka izšķirtspēja deļ 60Hz), ja kas!

nu pie mums visu mužu 50 Hz rada iekš 100Hz tikai ciparos saks radit,atrumu nemaina tas ka tev ir 100hz TV,signals vecais50

Tu pats saprati ko te sarakstiji? Kāds sakars ciparu TV ar tīkla frekvenci?

Pateicoties amīšu 60Hz tīklam viņu analogā TV var izvērst maksimums 525 līnijas (NTSC), bet mūsu TV rāda 625 līnijas (PAL), tapēc arī izšķirtpēja mūsu TV ir labāka. Par šo es runāju. Ciparu TV ir citi izvērses principi (progresīvā izvērse) un nav salīdzināmi ar analogo TV (lauku interpolācija).

iešu skaitit linijas

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

Cik es skatijos,lukturi jau pats par sevi ir partaisiti.Aizmugure ir pavaroti un atpakalgaita partaisita,bet prieksa gabaritlampinas.Taka te neviens neko nevar parprast par gaismam.Gaismu krasas tas pasas vien ir. bet izradas,ka tas der tikai lidz 2000.gada razojumiem.Pec 2001.gada vajagot eiro lukturus.Ta vismaz es sapratu.

V8 Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Ir viens kantoris,kurš 'izīrē' tās lampas uz apskates laiku, maksā tas 15 ls.

Taču pakaļējās ne ar ko tur daudz neatšķiras,kaut kas tur bija ar pavarotu lampām un kaut kā tā.. Slēdziens- ar US lampām apskati iziet NEVAR.

Izīrēsi, iziesi TA, atliksi atpakaļ US stiklus, Tev kāds iespraudīsies pakaļā un Tev ir visas iespējas būt par vainīgo avārijas izraisīšanā, jo auto nav bijis CSN atbilstošs tehniskais stāvoklis.

nu idiots arī dzeltenos aizmugurē neredz (pastāv oficiāls pētījums, ka sarkanos pagriezienus, tāpat kā stopus pamana vairāk nekā dzeltenos, bet priekšējie dzeltenie gabarīti labāk pamanāmi sliktas redzamības apstākļos-migla, lietus), bet tas jau eiropai pie vienas vietas...

p.s. Latvijā jau ir divi gadijumi, ka šitie lukturu izīrētāji atzīti par vainīgiem CSN...bet ne jau pašu lukturu dēļ, bet tāpēc, ka slikti saslēdza atpakaļ - ne tie vadi ne tajās vietās

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Iesaku ņemt ar xenonu, mazaak probleemu buus

aluslacejs Reģ.: 01.08.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

aluslacejs rakstīja: Mani ar no TA izmetā ,jo lukturis ne tā rādija ,bet izrādijās ,ka pašam lukturim ir kloķītis ar ko var pārslēgt no viena standarta uz otru,a kāda īsti nesapratu,toļi angļu toļi štatu, lai gan auto itkā eiropas OOOO A8.

jā,jā...angļu. Ar to kloķīša paraušanu stukls lukturim nomainās,ja?

Staru zīmējums,man ar tas jaunums bija

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja:

V8 rakstīja: priekšējie dzeltenie gabarīti labāk pamanāmi sliktas redzamības apstākļos-migla, lietus), bet tas jau eiropai pie vienas vietas...

Pirms 2 nedēļām veči brauca no darba ar Ševri. Pagriezieni deg kā gabarīti. Vienā miestā golfs ar 5 blondīnēm izgriež priekšā, ekstrēmi bremzējot nopaijā golfam sānus ar brizgovika gumiju. Vecenes visas kā viena bļauj - tev bija ieslēgts pagrieziens!!!! ej nu ieskaidro....un arī to, ka pat ja būtu ieslēgts nedrīkst līst uz galvenā ceļa. Tāda tā eiropa redz.

nu bļā!!! šito tikai blondīnes var izdarīt. neatšķir no mirgojošas lampiņas no pasyāvīgi degošas

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Tur nav nemaz blondīnei jābūt. Besī ārā šitie sarkanie - kad tāds taisa pagriezienu un bremzē vienlaicīgi nekā nevar saprast no tām sarkanajām gaismām. Ja jau naudas pietiek priekš 2002 gada auto tad daži simti lukturiem ir tikai normāli.

deguns rakstīja:

Yonas rakstīja:

V8 rakstīja: priekšējie dzeltenie gabarīti labāk pamanāmi sliktas redzamības apstākļos-migla, lietus), bet tas jau eiropai pie vienas vietas...

Pirms 2 nedēļām veči brauca no darba ar Ševri. Pagriezieni deg kā gabarīti. Vienā miestā golfs ar 5 blondīnēm izgriež priekšā, ekstrēmi bremzējot nopaijā golfam sānus ar brizgovika gumiju. Vecenes visas kā viena bļauj - tev bija ieslēgts pagrieziens!!!! ej nu ieskaidro....un arī to, ka pat ja būtu ieslēgts nedrīkst līst uz galvenā ceļa. Tāda tā eiropa redz.

nu bļā!!! šito tikai blondīnes var izdarīt. neatšķir no mirgojošas lampiņas no pasyāvīgi degošas

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

Guzis rakstīja: Tur nav nemaz blondīnei jābūt. Besī ārā šitie sarkanie - kad tāds taisa pagriezienu un bremzē vienlaicīgi nekā nevar saprast no tām sarkanajām gaismām. Ja jau naudas pietiek priekš 2002 gada auto tad daži simti lukturiem ir tikai normāli.

deguns rakstīja:

Yonas rakstīja:

V8 rakstīja: priekšējie dzeltenie gabarīti labāk pamanāmi sliktas redzamības apstākļos-migla, lietus), bet tas jau eiropai pie vienas vietas...

Pirms 2 nedēļām veči brauca no darba ar Ševri. Pagriezieni deg kā gabarīti. Vienā miestā golfs ar 5 blondīnēm izgriež priekšā, ekstrēmi bremzējot nopaijā golfam sānus ar brizgovika gumiju. Vecenes visas kā viena bļauj - tev bija ieslēgts pagrieziens!!!! ej nu ieskaidro....un arī to, ka pat ja būtu ieslēgts nedrīkst līst uz galvenā ceļa. Tāda tā eiropa redz.

nu bļā!!! šito tikai blondīnes var izdarīt. neatšķir no mirgojošas lampiņas no pasyāvīgi degošas

ap 600 Ls

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti