mazda xedoss 9

brigitau Reģ.: 22.04.2003

kurš varētu palīdzēt ar padomu,vai reāli kur dabūt xedosam bamperu,kondiškai radiatoru,pagrieziena lukturi un vēl dažādi sīkumi.apdrošinātāji grib man samaksāt ap 300ls kasko un viss???grib apčakarēt???!!!

 
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tad dod lai paši remonte.

brigitau Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

ta laikam bus jadara.es savas nezinaasanas peec ierakstiju lai maksa naudu!painteresejos par detalu cenaam mati celas staavus!nekur nau,mazdaa tikai,bet apdrosinataji nemaksaas par mazdas orginalajam detalam taadu naudu!

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

TAS TEV NAV GOLFS

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vēl viens pierādījums, ka naudā nevajag ņemt, ja nav pašam sava servisa, vai vismaz ļoti uzticams un zinošs Vasja.

brigitau Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

vini veel neapstiprinaaja,es saceelu baigo breeku!pirmdien brauk;su uz rigu uz razborkaam,ko tas eksperts sareekinajis,pec kaadiem katalogiem un kaa!!!un veel jautaajums mazdai 2l motors.nau baigais raaviens,baigi jaagaazee lai normaali vilktu.it kaa mašiina nau baigi smaga motors arii v6

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

brigitau rakstīja: vini veel neapstiprinaaja,es saceelu baigo breeku!pirmdien brauk;su uz rigu uz razborkaam,ko tas eksperts sareekinajis,pec kaadiem katalogiem un kaa!!!un veel jautaajums mazdai 2l motors.nau baigais raaviens,baigi jaagaazee lai normaali vilktu.it kaa mašiina nau baigi smaga motors arii v6

man bijaa xedoss 6 arii ar v6 2.0 motoru gaaja lopaa

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tur pat 2,5 nevela nevelk.Bez 200 zs nekas tur nevar but

brigitau Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

taa jau iet labi,daudz arii need.bet taa arii neviens man par detaļām un remontu neko nepateica.braukāju bez kondiškas ar saplēstu bamperu

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

opameeģini šito te 7601617 autopasaule rezerves daļas par labām naudām.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

njaa, shodien kondishka kaa reiz prasaas

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kura apdrošināšanas sabiedrība tā ir?

brigitau Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

nevajag,jau nevajag,bet jasataisa tacu!apdrosinataji ir balva

avants Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

āzijas izcelsmes radiātori par pieņemamu cenu ir pa ceļam uz ķekavu (mēbeļu veikalā, hihi) - tel.29480011; 7601445. Savam auto uzliku pirms pus gada - niht problemmmms!

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

radinieks pirms kādiem 3..4 gadiem taisīja līdzīgi nošķiltu xedosu. ja nemaldos, bamperi, lētākais, varēja pa 400 naudiņām atrast. tā ka ieberziens pamatīgs

9. xedos reta mašīna, detaļas grūti dabūt - neņem naudā, lai drošinātāji taisa!

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Un tevi apmierinas tas, ka drosinataji Xedosu taisiis 7 meeneshus?

brigitau Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

tur jau tas aakis!nezinu kur un cik ilgi apdrosinaataaji taisiis!un kas tur galugalaa sanaaks!es jau arii maksaaju pa daljaam.teica sie,kameer viss nau samaksaats-apdrosinaasana nedarbojas!baigie!kaapeec tad cilveeki maksaa pa daljaam???laikam buus jaapanjem taa nauda un jaanorij tas krupis!es jau ar siem sazinaajos,neko nesoliija!var buut veel nsvakaak sanaakt!jaanomaina apdrosinaataaji!

Johnny_Rebel Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

brigitau rakstīja: tur jau tas aakis!nezinu kur un cik ilgi apdrosinaataaji taisiis!un kas tur galugalaa sanaaks!es jau arii maksaaju pa daljaam.teica sie,kameer viss nau samaksaats-apdrosinaasana nedarbojas!baigie!kaapeec tad cilveeki maksaa pa daljaam???laikam buus jaapanjem taa nauda un jaanorij tas krupis!es jau ar siem sazinaajos,neko nesoliija!var buut veel nsvakaak sanaakt!jaanomaina apdrosinaataaji!

Vislabak sados gadijumos ir piezvanit pazistamam juristam, kurs butu gatas uznemties attiecigo lietu un attiecigi ari atrisinat

scorps Reģ.: 05.06.2006
0 0 Atbildēt

Njaa, xedos 9, aizmirsti jeedzienu - apdroshinaataaja nauda. Man bija tas gods panjemties ar baltu un nozagtajaam miglaam, piesoliija laikam 2x mazaaku summu nekaa reaali maksaaja, taa ka pilniigi garaam. Lai taisa pashi.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

redz , ja Tu atdosi taisiit to auto apdroshinaataaju noteiktaa servisaa , vareesi peet tam ''mordu korchiit'' un ''pravas kachaat'' , tjip nokraasots slikti , detaljas 'shtruntiigas utt . a ja panjemsi naudu , pats jaasies un pretenzijas nebuus kam kakjiit , jo Tevi serviss suutiis tirzt , kameer apdroshinaataaju tik ljoti nesuutiis . Runa neiet par terminjiem , auto vari aizmirst uz ilgaaku laiku , tas taa , lielaakoties , ira . Ja nau cita grabazjinja ko braukt , ir skumi , bet naudu , shai gadiijumaa,noteikti nau veerts njemt.

brigitau Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

jaa!bet vai es varu mainiit liigumaa to punktu,ka lai vini taisa?es jau ierakstiiju par to naudu!bija tikai pozitiivas atsauksmes par izmaksaam,bet reaali sanaak pavisam citaadaak!ko tad tagad taisiit atkaartotu ekspertiizi un atkal gaidiit vairaak nekaa meenesi!?var apreekinaat veel mazaak!ja sie taisiitu remontu,tad man viniem veel jaasamaksaa150ls ko man loti negribaas dariit!!!

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Nu veci, octa taisīt Balvā var, bet casko tak tev pašam! Bet ar Balvu ir tā - tikai caur patērētāju tiesībām! Uzzvani šiem vai aizej ciemā, visu izstāstīs.

No sākuma laikam ir iesniegums jāraksta Balvai, tad tālāk turpina patērētāji!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti