XC 70 D5 aut. atsauksmes

Hesus Reģ.: 13.02.2002

Tā kā Volvo lietotāju šeit ir daudz, tad gribētu dzirdēt autsauksmes par pēdējo modeļa variantu. Tipa izturība, caurgājība, serviss utt. utjp.

Domāts ja ņem jaunu.

 
tetis Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja: Tā kā Volvo lietotāju šeit ir daudz, tad gribētu dzirdēt autsauksmes par pēdējo modeļa variantu. Tipa izturība, caurgājība, serviss utt. utjp.

Domāts ja ņem jaunu.

tu esot NSNF ,goda loceklis,nu vai xer viņ zin kas tur,šitadus gudrus jautajienus un vel piektdien Dexsters kautkur noplauka ,taka tev naksies pagaidit

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

tetis rakstīja:

tu esot NSNF ,goda loceklis,nu vai xer viņ zin kas tur,šitadus gudrus jautajienus un vel piektdien Dexsters kautkur noplauka ,taka tev naksies pagaidit

Man domāt, ka Dex nav šī auto lietotājs, lai varētu par to izteikt objektīvu spriedumu.

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:

tetis rakstīja:

tu esot NSNF ,goda loceklis,nu vai xer viņ zin kas tur,šitadus gudrus jautajienus un vel piektdien Dexsters kautkur noplauka ,taka tev naksies pagaidit

Man domāt, ka Dex nav šī auto lietotājs, lai varētu par to izteikt objektīvu spriedumu.

Nav gan, man ir V70. Un tas jau ir cits stāsts.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Nav gan, man ir V70. Un tas jau ir cits stāsts.

Nu tas kurš pēdējais?

D5 185zs?

Reģ.: 24.04.2024
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:

deksters rakstīja:

Nav gan, man ir V70. Un tas jau ir cits stāsts.

Nu tas kurš pēdējais?

D5 185zs?

Nē,nav arī tas, man ir vēl tas,kuram Audi dzinējs. Tā jau runā,ka D5 esot super motors...bet tas tik tā,ko esmu dzirdējis. Gan jau atnāks kāds un pastāstīs,kurš zin. Vai tad nebij topikos kas par šito aprakstīts?

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Cik nu pameklējos, tik neko neredzēju!

Nāks jauna diena nāks viedi vīri pelēkos vadmalas svārks!

Good nite!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

varbuut es kautko jaucu (tjip ar xc90 d ), bet bij pagaashgad , tjip autooobildaa vaj kaadaa citaa presee , modelja apraxts un intervija ar 1gab. laimiigo lietootaaju - daudzbraucoshu importa buuvfirmas waj tjiptavo pr.nieku , rezumee bij ka viss ir briinishkjiigi -rij maz ,neluust nemaz , tik vareeja buut dusmiigaaks . Nu visaadaa zinjaa piipls bij varen apmierinaats .

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Nu tad jau brīnišķīgi!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

man priex , ka Tew dereeja mans , dzilji analiitikais , texc Peerc tik nost , ja patiik , un nejaj seu praatu kas ta , jaunam volvoauto , slikc var buut .

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

P.S. jaunais outlanders , pa tikpat eur , cik volvo ls , incanc izskataas , tik atkal beeda -nau tomaac bet tas jau cic staasts .

viser Reģ.: 06.09.2005
0 0 Atbildēt

Man viens džekiņš paņēma to Outlanderi, jau nobraucis pirmo 1000km.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

viser rakstīja: Man viens džekiņš paņēma to Outlanderi, jau nobraucis pirmo 1000km.

jauno waj veco ?

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Domāju pacieties vēl gadiņu,kad būs jaunais modelis lai nav jābrauc ar jaunu veco modeli

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Domāju pacieties vēl gadiņu,kad būs jaunais modelis lai nav jābrauc ar jaunu veco modeli

Nu jā gadiņš un lieki 5k vietējie.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: P.S. jaunais outlanders , pa tikpat eur , cik volvo ls , incanc izskataas , tik atkal beeda -nau tomaac bet tas jau cic staasts .

Nu varētu teikt ka nepatīk man tas aparāc un vispār Mitsubishi kā tāds

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:

protams rakstīja: Domāju pacieties vēl gadiņu,kad būs jaunais modelis lai nav jābrauc ar jaunu veco modeli

Nu jā gadiņš un lieki 5k vietējie.

Kas tie par aprēķiniem???

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Kas tie par aprēķiniem???

Tagad;ejais tiek tirgots ar 3k atlaidi, jaunais būs pa kādi 2k dārgāks vot i 5 vietējiem.

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:

protams rakstīja:

Kas tie par aprēķiniem???

Tagad;ejais tiek tirgots ar 3k atlaidi, jaunais būs pa kādi 2k dārgāks vot i 5 vietējiem.

Kam tad par godu ir 3k atlaide?Stokā divus gadus nostāvējies droši vien.

viser Reģ.: 06.09.2005
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

viser rakstīja: Man viens džekiņš paņēma to Outlanderi, jau nobraucis pirmo 1000km.

jauno waj veco ?

Es pat īsti nezinu, nu tas kas tagad bija uz akciju

Būs jānoskaidro.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

protams rakstīja:

Kam tad par godu ir 3k atlaide?Stokā divus gadus nostāvējies droši vien.

Tapē ka ņem nost no ražošanas.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

viser rakstīja:

TDI rakstīja:

viser rakstīja: Man viens džekiņš paņēma to Outlanderi, jau nobraucis pirmo 1000km.

jauno waj veco ?

Es pat īsti nezinu, nu tas kas tagad bija uz akciju

Būs jānoskaidro.

izklausaas peec vecaa kaku maisa , veee .

a jaunais , ar VW2,oTDI diibeli , izskataas incanc -5+2kjeblji , kozjarozjazenooni-~33keur bez skidooniem.

www.mitsubishi-motors.lv/...

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Sveiki!

MAn ir dazi jautajumi par VOLVO XC70 ir D5 2004g aut. ir doma pirkt, bet vel nedudz lauzos, man intresee kaa ir ar apkopeem. un parejaam lietam zinu vienu , ka amortizatori maksaa 150ls gab, bet kaa ar parejo ir

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Es ar interesējos, tik izskatās ka piedāvājums iekš LV gaužām nabadzīgs, būs jāmeklē citās ES valstīs.

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Es divus esmu noskatijis nevaru nekaa izdomaat vai vini ir labaki par SAAB. )

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti