pārdod cd atskaņotāju

Pārdod Sony Mex-R1 cd;dvd atskaņotāju par 150Ls.

var jau arī pāris latus nolaist.

Nu pa 80 njemu!

par pāris latiem varat abi iet p..... aiz stūra

westboy rakstīja: Pārdod Sony Mex-R1 cd;dvd atskaņotāju par 150Ls.

Bodē ir pa 120ls galīgi jauni,divu veidu Sony un arī kaut kādi kenvudi.

Cik ātrumā apskatījos, šitais (ar DVD) jauns maksā ap 200Ls

Interesanti kurā bodē tad ir par 120Ls, laikam jau sapņu bodē- ne ko!

kas i ko?

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti