Pārdod Sony Mex-R1 cd;dvd atskaņotāju par 150Ls.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pārdod Sony Mex-R1 cd;dvd atskaņotāju par 150Ls.
var jau arī pāris latus nolaist.
Nu pa 80 njemu!
par pāris latiem varat abi iet p..... aiz stūra
westboy rakstīja: Pārdod Sony Mex-R1 cd;dvd atskaņotāju par 150Ls.
Bodē ir pa 120ls galīgi jauni,divu veidu Sony un arī kaut kādi kenvudi.
Cik ātrumā apskatījos, šitais (ar DVD) jauns maksā ap 200Ls
Interesanti kurā bodē tad ir par 120Ls, laikam jau sapņu bodē- ne ko!
kas i ko?