BMW

BMW vo tas ir autiņš!!!

Nikaragva Reģ.: 28.02.2007

Ņemot vērā pēdējo gadu divdomīgo attieksmi pret a/m marku BMW, gribētu izteikt savu viedokli:

Ejiet jūs visi tur un tur.

Bet ja nopietni, tad iesēžoties šajā markas a/m subjekta pašapziņa, spēks un dzīvesprieks pieaug vairākas reizes.

Protams katrs sava maciņa biezumam var atļauties noteiktas kategorijas, izlaiduma gada, un “nojātības “ pakāpes BMW, kas ļauj viņam justies par krutāko džeku savā rajona robežās.

Bet meitenes, meitenes iesēžoties tāda džeka a/m jūt seksuālas dabas spēka pieplūdumu.

Protams, ar BMW vien nepietiek. Stilu varētu papildināt, LEWIS džīnas,normālas NIKE botas,ādas jaka, VERSACE saulenes, un trenēts sitiens…lai varētu ik pa brīdi tikt galā ar visādiem raikiniem kuri iedomājas nelaist bembi vai nogriezt tam ceļu.Skaidrs ja?

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Ko tik cilvēciņi neizdomā...mersim pie 150 k km 'aizlidojot' motors un kārba tic,galvenais

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

joop rakstīja: Varbūt,ka dāmai interesē nedaudz ekskluzīvs auto?...Pavecs amerikānis-kupeja-vienīgais auto Latvijā...krietni lētāks par 15ēbrejiem,toties uz ceļa pamanāms...tādu tirgo,viens no labākajiem draugiem!

Nē - interesē normāls ikdienas auto - ekonomisks, ērts un dinamisks.

Amerikāņu kupeja jau ir!

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ko tik cilvēciņi neizdomā...mersim pie 150 k km 'aizlidojot' motors un kārba tic,galvenais

man ir pietiekami daudz citas lietas, ko IZDOMĀT.. es vienkārši ticu BRABUS servisam un redzu par ko tuvs cilvēks maksā... DAUDZ

HaLs Reģ.: 20.09.2005
0 0 Atbildēt

dekster - tas nav izdomājums!

bet brālim jau gadu ir auto un beidzot gan Dominiks, gan Brabus atklāj servisa gļukus!

Mercedes C klases dīzeļdzinēji (konkrēti C220 un C270) ir paredzēti 150k km noskrējienam un tad kā pa pulksteni (+/- 5k km) nobirst ieplūdes kolektors (viņš ir NO PLASTMASAS - droseles virināšanas mehānisms sabirst) un tad kārbai elektroniskais sūds (kas starp kārbu un motoru) nodeg!

Tos nomaina un brauc tālāk atkal kādus 100k km!

BET lieki jau pieminēt, ka tas nemaksā sviestmaizi

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

A kas ir ar tiem spoguļiem, bieži redzu meršus kuriem abās pusēs spoguļi nopsķīti, vai tiešām tas tik vienkārši izdarāms? Un kas tajos spoguļos tāds?

Spoguļus ar kulaka uzsitienu vieglu dabū nost. Jauni maksā DAAAAUDZ... 350 ls gabalā laikam....

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

chomam ar ~5gadiigu , pirktu jaunu ,c200kumpresooru taadu gemaroju nau , stuures reika - sveeta lieta , gan tika nomainiita , a citaadi nesuudzaas , Kafguri-Sraakandaugava ikdienaa

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Tas,ka viens cilvēks neveksmīgi nopērk auto un sakritību dēļ tas ir ar problēmām pilns, nenocīmē,ka MB ir 150 k km resurss.

Tad jau es pateikšu,ka BMW 330d ir mēsls, jo vienam tādam sūknis nobira un kas tur vēl ne...muļķības.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Jlo ,Teu neko , iznjemot kaartiigu ......... , nevajag

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Bikjernieku iela :

ka reiz Istais Serviss, veixmi

Visur jau ir pabūts.... turklāt - vajadzīgs autorizētais servis...

HaLs Reģ.: 20.09.2005
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Tas,ka viens cilvēks neveksmīgi nopērk auto un sakritību dēļ tas ir ar problēmām pilns, nenocīmē,ka MB ir 150 k km resurss.

Tad jau es pateikšu,ka BMW 330d ir mēsls, jo vienam tādam sūknis nobira un kas tur vēl ne...muļķības.

viņiem ir gļuks ar turbu un sprauslām - bet tas atkarīgs no paša aparāta! benzīniem ir gļuks ar sūkni un stūres pastūzi!

bet vajag skatīties, ko pērk

pozitiivais Reģ.: 13.08.2003
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja: PISEC - nu davai... paspēlēsim lomu spēles!

Es - pircējs. Man ir 15k EUR.

Jūs - pārdevēji! Pārdodiet man auto, kas man apmierinātu!

Gaidu piedāvājumus un..... rezultātu!

BMW 330D 2000.gads ar visām extrām ieskaitot elektriskos logus

uzminēju

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

pozitiivais rakstīja:

BMW 330D 2000.gads ar visām extrām ieskaitot elektriskos logus

uzminēju

jā, jo viņš man ļooooti smuki izmaksāja !

price-performance - super

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

JLo rakstīja: Spoguļus ar kulaka uzsitienu vieglu dabū nost. Jauni maksā DAAAAUDZ... 350 ls gabalā laikam....

eu Jlo...LUDZU....nevajag spriest par MB....

C klasei abi original elektriskie un apsildamie spogulji....360 LVl

neoriginal ap 100

mans priekšstats rodas no citu - pietieksmi tuvu cilvēku pieredzes... tas arī viss... neba es tur ahūno literatūru iešu lasīt... es negribu, lai man tā būtu.. tas arī viss... Un labākaiz variants, kā no tā izvairīties - paši zinat

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

JLo rakstīja:

Ideots rakstīja:

JLo rakstīja: Spoguļus ar kulaka uzsitienu vieglu dabū nost. Jauni maksā DAAAAUDZ... 350 ls gabalā laikam....

eu Jlo...LUDZU....nevajag spriest par MB....

C klasei abi original elektriskie un apsildamie spogulji....360 LVl

neoriginal ap 100

mans priekšstats rodas no citu - pietieksmi tuvu cilvēku pieredzes... tas arī viss... neba es tur ahūno literatūru iešu lasīt... es negribu, lai man tā būtu.. tas arī viss... Un labākaiz variants, kā no tā izvairīties - paši zinat

Un no viena gadījuma rodas priekšstats par visu auto marku Matus neesi izbalinājusi?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

MB pagarina vairāk ka BMW?

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

DM rakstīja: MB pagarina vairāk ka BMW?

nea, visvairak pagarina Bentley

Ievēršana Bentley durvīs?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Kā iztulkot no 'damas' puses rādītu žestu-vidējais pirksts gaidā??

Paņem mani VIKTOR.....

Tādu, kāda esmu.......

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Viktoru uz Skatuves!!!

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

un tas CLK 270 CDI laikam tika nopirkts mazlietots, tikko no Vacijas, par apt. 20 k eiro ja ?

c klases 270cdi (ne CLK)

tika iegādāts vācijā, tad vilkts uz LV... man liekas maksāja 17 ls, bet es not sure...

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

deksters rakstīja: Kā iztulkot no 'damas' puses rādītu žestu-vidējais pirksts gaidā??

Paņem mani VIKTOR.....

Tādu, kāda esmu.......

Bet viņai džeks blakus sēdēja!! Laikam ar noviitušu krāniņu... un mazu...jo centās visiem pabraukt garām,kas rindā stāvēja ar mašīnām,lai dziedāšanas svētkos ietiktu pagājšsvētdien... Domāja,ka es palaidīšu. Nelaidu,protams. Tad atvērās logs, dāmīte parādīja fakuci. Bij 'inteliģenta' saruna. Secinājām,ka abiem,kā izrādās, jaapmeklē dažādu nozaru ārsti,aplūkojām Latvijā un ne tikai pieejamos dzīvnieku nosaukumus, satiksmes noteikumus un ko tik ne vēl

Pēc tam kopīgi visi padziedājām un aizbraucām katrs uz savu māju. Vot kā.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Sviestc rakstīja:

deksters rakstīja: Kā iztulkot no 'damas' puses rādītu žestu-vidējais pirksts gaidā??

Paņem mani VIKTOR.....

Tādu, kāda esmu.......

Bet viņai džeks blakus sēdēja!! Laikam ar noviitušu krāniņu... un mazu...jo centās visiem pabraukt garām,kas rindā stāvēja ar mašīnām,lai dziedāšanas svētkos ietiktu pagājšsvētdien... Domāja,ka es palaidīšu. Nelaidu,protams. Tad atvērās logs, dāmīte parādīja fakuci. Bij 'inteliģenta' saruna. Secinājām,ka abiem,kā izrādās, jaapmeklē dažādu nozaru ārsti,aplūkojām Latvijā un ne tikai pieejamos dzīvnieku nosaukumus, satiksmes noteikumus un ko tik ne vēl

Pēc tam kopīgi visi padziedājām un aizbraucām katrs uz savu māju. Vot kā.

tā meitene Tev rādīja ar kuru pirkstu viņa sevi apmierina

...Secinājām,ka abiem,kā izrādās, jaapmeklē dažādu nozaru ārsti,aplūkojām Latvijā un ne tikai pieejamos dzīvnieku nosaukumus...

Rēcīgi pateikts

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Eu, bet kā ir ar vecenēm?! Ar večiem skaidrs - pagarina. A vecenēm ko pagarina? Maksti? Tas tak nerullē! Kotējas tak šauras makstis! Pupus pagarina? Arī neder - kam vajag spnieļa ausis?! Sanāk, ka sašaurina maksti vai savelk pupus glītā formā?

Reģ.: 28.04.2024
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja: Eu, bet kā ir ar vecenēm?! Ar večiem skaidrs - pagarina. A vecenēm ko pagarina? Maksti? Tas tak nerullē! Kotējas tak šauras makstis! Pupus pagarina? Arī neder - kam vajag spnieļa ausis?! Sanāk, ka sašaurina maksti vai savelk pupus glītā formā?

Pazūd celulīts.

Es atvainojos tām,kurām tāds nav.

Karoče-nezinu,kaut kas tur piebriest.

JLo Reģ.: 20.03.2004
0 0 Atbildēt

Ingaaaaa Reģ.: 30.03.2005
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja: Eu, bet kā ir ar vecenēm?! Ar večiem skaidrs - pagarina. A vecenēm ko pagarina? Maksti? Tas tak nerullē! Kotējas tak šauras makstis! Pupus pagarina? Arī neder - kam vajag spnieļa ausis?! Sanāk, ka sašaurina maksti vai savelk pupus glītā formā?

tur jau tā problēma, ka nevienam un neko nepagarina.....

ir tak zināms teiciens, ka jauda kompensē trūkumu biksēs un smadzenēs......

un jo agresīvāks braucējs, jo nederīgāks šis ir gultā, pārbaudīta vērtība...

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti